Southgate mówi, że Anglia stanie w obliczu wrogich tłumów w Polsce

Gareth Southgate twierdzi, że Anglia będzie przygotowana na kolejną wrogą atmosferę, gdy przyjadą do Warszawy, by zmierzyć się z Polską.

Anglia do tej pory cieszyła się produktywną przerwą w reprezentacji, pokonując Węgry i Andorę 8:0 z pięcioma zwycięstwami w pięciu meczach.

W ubiegły czwartek w Budapeszcie angielscy piłkarze zostali poddani rasistowskim nadużyciom ze strony fanów, a Raheem Sterling był głównym celem podczas uroczystości otwarcia.

Southgate spodziewa się trudnego testu w środę, ponieważ pięć z ostatnich siedmiu meczów na polskiej ziemi zakończyło się remisem między tymi dwoma stronami.

– Musimy potraktować mecz tak, jak wczoraj – powiedział trener reprezentacji Anglii.

„Wiemy, że zatrzymanie piłki może być ważnym czynnikiem w radzeniu sobie z takimi sytuacjami.

„Ale gra będzie inna i gramy na poziomie przeciwnika, który moim zdaniem jest w lepszym momencie.

– Wygrali dwa ostatnie mecze i mają w drużynie dobrych piłkarzy, którzy będą trochę lepiej trzymać piłkę, niż Węgry zdołały się z nami zmierzyć.

„Wtedy istnieje równowaga między nierozpalaniem sytuacji, a dawaniem kibicom domu czegoś do życia i byciem bardziej za zespołem.

To jest równowaga i doświadczenie. Jestem pewien, że nasi gracze poradzą sobie z tym problemem bez problemu.

Polska nie pokonała Trzech Lwów w ostatnich 17 próbach, a Southgate szacuje, że goście mogą kontrolować swój los w eliminacjach do Mistrzostw Świata.

– To dla nas wielka szansa, możemy zrobić naprawdę pozytywny krok w kierunku mundialu, jeśli wygramy w Warszawie – kontynuował.

„Istnieje wysoki poziom motywacji, ale ostrzegamy również przed każdym poczuciem, że jesteśmy lepsi niż jesteśmy.

„Drużyna gra dobrze i mamy zespół, każdy z nich czuje się bardziej komfortowo dołączając do zespołu i grając dobrze, gdy dołącza do zespołu.

„Ale te chwile mogą być niebezpieczne, jeśli poczujemy jakiekolwiek samozadowolenie, wchodzimy w mecz, w którym naprawdę można sprostać wyzwaniu”.

READ  Argentyna nr 8 Pablo Matera odmawia podania ręki Danemu Colesowi, Danemu Colesowi, All Blacks

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *