Spice Girls uruchamiają własną grę online

Jerry Horner, Mel C, Emma Bunton i Mel B zebrali się niedawno w zachodnim Londynie, aby nakręcić zawartość do nowej gry. Załączone zdjęcie

Spice Girls uruchamia nową grę online.

Słynna grupa popowa – w skład której wchodzą Mel B, Mel C, Emma Bunton i Jerry Horner – zebrała się niedawno w zachodnim Londynie, aby nakręcić zawartość nowej gry, a każdy członek grupy nagrywał utwory przed kamerą w Black Island Studios .

Źródło powiedziało: „The Spice Girls odkrywają wiele nowych projektów, ale ten był dla nich naprawdę ekscytujący – ich gra Spice.

We wtorek cztery kobiety zebrały się w studiach, aby nakręcić fragmenty do kamery.

„Mamy nadzieję, że nie potrwa długo, zanim będą mogli pokazać to fanom, ponieważ jest to coś, co mieli w planach od jakiegoś czasu.

„To jedna z wielu rzeczy, nad którymi pracują, w tym film animowany, która, jak mają nadzieję, pomoże uczcić spuściznę Spice Girls”.

Spice Girls ponownie zjednoczyły się w trasie w 2019 roku i chcą wrócić na trasę, gdy pandemia Covid-19 ustąpi.

„Chcą ponownie wyruszyć w trasę, gdy tylko stanie się to opłacalne. Ale jednocześnie lubią podejmować się tych dziwnych projektów, co pozwoli im zaoszczędzić dużo pieniędzy” – powiedział w dziwnym felietonie The Sun.

Jednak Victoria Beckham podobno odmówiła ostatniego spotkania ze Spice Girls, ponieważ obecnie przebywa w Miami, gdzie wspiera swojego męża Davida, uruchamiając nową drużynę piłkarską MLS.

Projektantka mody wcześniej odrzuciła możliwość dołączenia do zespołu podczas ich trasy koncertowej.

Dla kontrastu, Mel C ujawnił na początku tego roku, że Victoria „uwielbia” występować z Spice Girls w Glastonbury.

Zapytana, czy Victoria dołączy do nich na Glastonbury, odpowiedziała: „Cóż, między tobą a mną, pani Beckham lubi brać udział w festiwalu Glastonbury.

READ  Sidney Poitier umiera: Morgan Freeman i Oprah Winfrey oddają hołd hollywoodzkiej legendzie

„To coś, o czym wiem, że było dużo plotek, ale tak naprawdę nie mówiono o tym. Ale ciągle mówimy o powrocie na scenę, ponieważ koncerty w 2019 roku były niesamowite.

„Chcielibyśmy to zrobić jeszcze raz – jak tylko świat na to pozwoli”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *