Spider-Man kontynuuje swoją działalność, po raz kolejny przebijając kasę w Ameryce Północnej

Spider-Man kontynuuje swoją działalność, po raz kolejny przebijając kasę w Ameryce Północnej

LOS ANGELES: Spider-Man: No Way Home po raz kolejny zdominował kina w Ameryce Północnej z prawie 52,7 milionami dolarów w weekend, podczas gdy w kraju przekroczył 600 milionów dolarów w trzecim tygodniu, podał w niedzielę monitor branżowy Exhibitor Relations.

Dobre wyniki serii superbohaterów Sony – w ostatni weekend przekroczyły miliard dolarów na całym świecie – przywitały przemysł filmowy, który walczy o wyjście z pandemii Covid-19. Brytyjski aktor Tom Holland gra webslingera Marvela.

Gdy rodziny wracały do ​​kin, „Sing 2”, globalny animowany sequel muzyczny, zarobił 19,6 miliona dolarów, ponownie zajmując drugie miejsce od piątku do niedzieli.

Ogromna obsada głosowa obejmuje Matthew McConaugheya, Reese Witherspoon, Scarlett Johansson i napastnika U2 Bono.

Ale potem nastąpił duży spadek, a trzeci najbardziej dochodowy film, film XX wieku The King’s Man, przyniósł zaledwie 4,5 miliona dolarów.

Film jest prequelem filmów szpiegowskich „Kingsman” z Ralphem Fiennesem, Gemmą Arterton, Rhysem Evansem i Matthew Goode.

Na czwartym miejscu film „American Underdog” przyniósł 4,1 miliona dolarów. Lionsgate występuje w roli Zachary’ego Levi w prawdziwej historii Kurta Warnera, który przeszedł od zapełniania półek sklepowych do bycia najlepszym graczem w NFL.

Na piątym miejscu znalazł się film science fiction „Matrix: Resurrections” wyprodukowany przez Warner Bros. Wyceniony na 3,8 miliona dolarów. Variety określiła swój występ jako „katastrofalny”, biorąc pod uwagę budżet produkcyjny filmu wynoszący 190 milionów dolarów.

Pierwszą dziesiątkę zamykają:

West Side Story (2,1 miliona dolarów)

„Pogromcy duchów: życie pozagrobowe” (1,4 miliona dolarów)

Pizza z lukrecją (1,25 miliona dolarów)

Dziennik dla Jordanii (1,2 miliona dolarów).

Urok (1,1 miliona dolarów)

READ  Książę Albert z Monako mówi, że księżniczka Charlene szuka leczenia, ponieważ ich dwoje dzieci, Gabriella i Jacques, nosi bolesne objawy

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top