Sport i takie tutaj rozśmieszają i siebie

Jak każda dobra komedia, Sport i tym podobneHistoria powstania historii zaczyna się od żartu.

Był kwiecień 2013 roku, a Ben Rogers i Jeff Wade, sportowy duet radiowy znany jako Ben & Skin, byli między stanowiskami po opuszczeniu ESPN 103.3 w lutym. Spekulowano, gdzie wylądują i kiedy ponownie pojawią się na antenie, a Dina Addy nawet się nie zastanawiała. Ale nie może też zignorować tego, jak Wielki Wydawało się, że to wszystko.

Więc zdecydowałeś się na trochę zabawy online.

W rzeczywistości Ben & Skin nie planował dołączenia do starej stacji hip-hopowej. Ale to nie powstrzymało tweeta od trafienia na forum jako plotki, jak to zauważył Kevin Turner, który miał dołączyć do Ben & Skin w ich nowym domu 105,3 The Fan jako producent. Śmiej się, a potem poznaj Udaya na Twitterze.

Minęło kolejne siedem lat, zanim oboje stworzyli razem serial na YouTube i osiem lat, zanim ten serial stał się de facto telewizyjnym programem, którego premiera odbędzie się w sobotę o 14:00 na CW33. Ale na początkowym poziomie grunt utrwalił się tej nocy: jeden powiedział coś, co rozśmieszyło drugiego, a śmiech został skierowany na bieg akcji.

Uday jest producentem multimedialnym na Uniwersytecie Teksańskim w Arlington, a teraz jest reżyserem programu Sport i tym podobne, mówi, że „od dłuższego czasu miała w głowie wersję tego programu”, wersję, która łączy znajome elementy w zupełnie inny rodzaj programu sportowego. Jak powiedział Turner: „Widziałem już monologi. Widziałem intymne wywiady. Widziałem części faceta na ulicy. Widziałem teleturnieje w telewizji – wracają przez ostatnie 10 lat . Ale czy widziałeś je wszystkie w pakiecie? „Jedno z lokalnych drużyn sportowych? Prawdopodobnie nie”.

READ  Gorky będzie gospodarzem Fetoki Festival od 22 do 23 lipca

Pierwszy krok w kierunku realizacji tej wizji nastąpił w styczniu 2018 roku, kiedy Uday nakręcił odcinek Juzz Nazywany „lunchem biznesowym” z Turnerem na śniadanie w IHOP. Próżność pożyczona od Jerry’ego Seinfelda Komicy w samochodach dostają kawę: Dwie osoby prowadzą poważną i niepoważną rozmowę przy posiłku lub napoju. Ta rozmowa prowadziła do innych, a im więcej rozmawiali, tym bardziej uświadamiali sobie wspólną miłość do sportu i komedii.

Ich efekty były różne. Uday pochyla się w kierunku Komicy w samochodach dostają kawę i Jona Stewarta. Turnerowi podoba się John Oliver, Sobotnia noc na żywoWeekendowa aktualizacja i E! Zupa. Ale podzielają podobny pogląd na świat: sport często może być fajniejszy niż jest. Kiedy w następnym roku badali wspólne tworzenie show, jeden kierunek zastąpił wszystko inne. Jeśli to ich nie rozśmieszy, prawdopodobnie nikt inny też nie będzie się śmiał. A co za tym idzie, „Jeśli coś nam się podoba, mamy nadzieję, że inni to zaakceptują” – mówi Addy.

Ich pierwsza próba pilotażu nastąpiła po koncercie Paula McCartneya w Globe Life Park (obecnie znanym jako Choctaw Stadium) w czerwcu 2019 roku. „Wydaje mi się, że nie mieliśmy tam dobrego dnia” – mówi Turner tak bardzo, że zostawił półki. Sport i tym podobne całkowicie. Potem wybuchła epidemia. Trwała kwarantanna i zaczęła się nuda. Wszyscy potrzebowali kreatywnego wyjścia poza pracą. Dlaczego nie spróbujesz ponownie?

Zwerbowali dwóch pisarzy, Jessego Cubaneta i Steve’a Shackleforda. Reginald Adetula z fanów stał się ich człowiekiem na ulicy (przynajmniej na przykład; obawy związane z COVIDem skłoniły go do udzielania wywiadów przez FaceTime i iPada na kijku do selfie). W Święto Dziękczynienia mieli czteroodcinkowy sezon przesłany na YouTube. Zainstalowali cztery klipy z rekwizytami: otwierający monolog z Turnerem w nowym miejscu w mieście, roboczy segment lunchu z Adi i gościem w mediach sportowych, Adetula w „Streets and takich” oraz teleturniej na zakończenie.

READ  Drużyna Juniora Fa odwołuje się do wyniku KO z powodu „niezgodnych z prawem” ciosów

Rogers z powodzeniem wynegocjował wprowadzenie między Turnerem a wiceprezesem CW33 i dyrektorem generalnym Johnem Trevino, który zamówił 13 odcinków na drugi sezon, który obejmuje 10 nowych programów i trzy powtórki.

Przejście na telewizję nieuchronnie przynosi pewien stopień wyrafinowania. Turner przygotowuje teraz studio do monologu. Adetula oddała iPada na osobistą rozmowę. Lista gości zawiera takie nazwiska, jak sędzia hrabstwa Clay Jenkins, były Ranger Michael Young i emerytowany Cowboy Travis Frederick, aby udać się z gośćmi lokalnych mediów (i swobodny wygląd, jak naprawdę jesteś).

Ale sedno tego, dlaczego to robią, pozostaje cudownie proste. Punktem kulminacyjnym tygodnia Turnera i Adi jest wtorkowy wieczór: czytamy na stole, gdy cała piątka zbiera się na godzinnej rozmowie Zoom, aby przetestować swoje dowcipy. Na zmianę czytają swoje najlepsze materiały z działającego Dokumentu Google, a każdy robi, co w jego mocy, aby inni się rozpadli.

Tego rodzaju rzeczy sprawiają, że mówisz: „Cóż, właściwie się tutaj śmiejemy. To w porządku”, mówi Turner. „To jest cały powód, dla którego chciałem zrobić show, tylko po to, by się śmiać, bawić i tworzyć rzeczy z moimi przyjaciółmi”.

z odrobiną szczęścia, Sport i tym podobne Zostań organizacją telewizyjną. Być może będzie się pojawiać jeszcze przez lata, a jego wpływ będzie stopniowo rósł, a być może pewnego dnia stanie się komediowym wpływem nowej generacji twórców, takich jak Oliver, Seinfeld i Stewart dla Adiego i Turnera. Ale czy tak jest, czy nie, mają tu i teraz i rzeczy, które mają znaczenie: dobrzy przyjaciele rozśmieszają się nawzajem i wszystkie możliwości, jakie niosą ze sobą.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top