Sprawa Gabi Pettito: adwokat Briana Laundry odrzuca teorię, jak znaleźć plecak

Globalizm

Władze poszukujące Brian Laundry znalazły plecak należący do mężczyzny i coś, co wydaje się być częściowymi ludzkimi szczątkami. Wideo / CBSN

Adwokat rodzinny Brian Laundry został zmuszony do przedstawienia przerażającej teorii, że rodzice Laundry’ego, Roberta i Chris, zasadzili jego posiadłości w Carlton Reserve, zanim policja je znalazła.

Stephen Bertolino udziela swojego pierwszego wywiadu po jego szczątkach, a plecak i notatnik zostają znalezione w poszukiwaniu pralni, która została nazwana „osobą interesu” w sprawie morderstwa swojej 22-letniej dziewczyny, Gabi Pettito.

Ciało Pettito zostało znalezione w pobliżu kempingu w Wyoming 19 września, aw ciągu tygodnia lokalny koroner, dr Brent Blow, uznał jej „drogę śmierci” za morderstwo.

W kilka tygodni po znalezieniu Pettito, podczas gdy aktywne poszukiwania pralni trwały nadal w gęstym rezerwacie na Florydzie, dr Blue powiedział, że ostateczne wyniki autopsji ustaliły, że przyczyną śmierci było uduszenie.

W środę czasu lokalnego FBI i lokalne organy ścigania dokonały szokującego odkrycia szczątków w Carlton Reserve — poszukiwania pralni weszły w piąty tydzień.

Obok „częściowych szczątków” w pobliżu znaleziono notes, plecak i „suchy biały worek” – prawdopodobnie należące do 23-latka.

Adwokat Chrisa Laundry'ego twierdzi, że znalazł suchą torbę.
Adwokat Chrisa Laundry’ego twierdzi, że znalazł suchą torbę.

Bertolino ogłosił zaskakującą informację, że ojciec pralni, Chris, jako pierwszy znalazł rzeczy syna, dokonując odkrycia w mniej niż 30 minut w rezerwacie przyrody.

Rozumie się, że policja znalazła plecak, notatnik i szczątki.

„Ten obszar był pod wodą i z pewnością możesz zrozumieć, dlaczego nie udało ci się go zlokalizować do dziś” – wyjaśnił Bertolino gospodarzowi CNN Chrisowi Cuomo.

„Gdyby wody zostały oczyszczone dwa tygodnie temu, oni (policja) mogliby wrócić, aby spojrzeć ponownie. Mogli mieć na myśli… ale nigdy nie wrócili do tej części, ponieważ jest tak blisko wejścia.

READ  Stany Zjednoczone próbują przejąć ogromny jacht rosyjskiego oligarchy Amadea, który odbywa się na Fidżi

„Chris i Roberta pierwsi udali się do tego obszaru… i znaleźli te przedmioty.”

Cuomo zastanawiał się, czy to niezwykłe, że zarówno Chris, jak i Roberta byli na stronie wyszukiwania pierwszego dnia, gdy dokonano tego ważnego odkrycia — mimo że psy i ludzie przeszukiwali wcześniej ten obszar.

Chris Laundry rozmawia ze swoją żoną Robertą po tym, jak pojawia się, aby znaleźć suchą białą torbę.
Chris Laundry rozmawia ze swoją żoną Robertą po tym, jak pojawia się, aby znaleźć suchą białą torbę.

„Niektórzy ludzie nie wierzą, jak wydarzenia potoczyły się dzisiaj… ale Chris i Roberta weszli do rezerwy, a tuż za nimi dwóch prawników” – wyjaśnił Bertolino, opisując wszelkie zarzuty, że jego klient „podłożył” torbę, którą powiedział. został uznany za „bzdury”.

„A kiedy mówię blisko… to znaczy w zasięgu wzroku. Kiedy weszli do środka, Chris zszedł z toru i wszedł do lasu. Włóczył się po różnych obszarach… Organy ścigania robiły to samo.

„Roberta Laundry szła szlakiem… iw pewnym momencie Chris zidentyfikował coś, co nazywa się „suchą torbą”. Sucha torba to biała torba umieszczona w lesie mniej więcej 20 stóp od szlaku”. Według Chrystusa (torba) była w jakimś jeżynie”.

Bertolino twierdzi, że jego klient nie chciał nosić torby, a zamiast tego chciał, aby policja zobaczyła przedmiot na ziemi. Ale kiedy nie był w stanie zlokalizować zespołu poszukiwawczego, „podniósł go… wkrótce potem spotkał się z organami ścigania i sprawdził zawartość torby”.

Funkcjonariusze organów ścigania jeżdżą wozami na bagnach polną drogą po południowej stronie rezerwatu Carlton, szukając jakichkolwiek śladów pralni Briana.  zdjęcie / AP
Funkcjonariusze organów ścigania jeżdżą wozami na bagnach polną drogą po południowej stronie rezerwatu Carlton, szukając jakichkolwiek śladów pralni Briana. zdjęcie / AP

„W tym momencie organy ścigania pokazały mu (Chrisowi) zdjęcie na telefonie plecaka, który organy ścigania również znalazły w pobliżu” – wyjaśnił Bertolino.

„W tym momencie pralnie zostały powiadomione o obecności szczątków w pobliżu plecaka… i zostały poproszone o opuszczenie rezerwy.”

Jego klienci są „smutni”, powiedział Bertolino, słysząc, że znaleziono szczątki.

Powiedział: „To bardzo smutne… Możesz sobie wyobrazić rodzica odkrywającego rzeczy twojego syna obok szczątków… To musi być bolesne”. „Mogę ci powiedzieć, że mają złamane serce”.

READ  COVID-19 Omicron Outbreak: Rozszerzony plan premiowy dla pielęgniarek i położnych w cenie 500 USD za nocną zmianę

„Możliwość jest duża, że ​​to szczątki Briana, ale poczekamy na wyniki badań sądowych, aby to zweryfikować”.

Sekcja zwłok nie została wydana, aby ustalić, czy szczątki są w rzeczywistości pralnią Briana. Urzędnicy FBI twierdzą, że pracownicy będą na miejscu przez wiele dni, aby przeszukać dalsze dowody.

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top