Sprawdzanie ceny: Ile będzie kosztować lot liniami Qantas po wznowieniu podróży międzynarodowych w grudniu

Qantas może planować powrót na międzynarodowe niebo w grudniu, ale miejsca w samolocie będą kosztowne, zwłaszcza w porównaniu z konkurencyjnymi liniami lotniczymi, które latają do tych samych miejsc.

Australijski przewoźnik nie ukrywał, że latem tego roku wznowi usługi międzynarodowe, uruchamiając masowe kampanie reklamowe zachęcające ludzi do szczepień, które będą obowiązkowe dla wszystkich pasażerów podróżujących lotami Qantas.

Ale szczepienia mogą nie być jedyną rzeczą, która powstrzymuje Qantas przed zapełnieniem swoich samolotów ludźmi. Ceny biletów lotniczych wystawiane na wiele jej tras międzynarodowych pokazują, że ceny biletów lotniczych są czasami dwukrotnie wyższe niż w konkurencyjnych liniach lotniczych, zgodnie z cenami podanymi na Skyscanner.com.

Na przykład lot w jedną stronę do Londynu z Sydney 18 grudnia kosztuje 2742 USD liniami Qantas, w porównaniu z 1326 USD liniami Qatar Airways i zaledwie 730 USD liniami Japan Airlines.

Ceny są jeszcze wyższe na krótszej trasie z Sydney do Los Angeles tego samego dnia – Qantas pobiera 3688 USD w jedną stronę, w porównaniu do 1347 USD w United Airlines.

Jednak Qantas ma tańsze bilety na loty między Sydney a Auckland, od 18 grudnia, sprzedając za 475 USD w porównaniu do 511 USD w Air New Zealand.

Na bezpośrednich lotach do Singapuru z Sydney Qantas oferuje ceny od 912 USD w porównaniu z 632 USD w Singapore Airlines.

READ  Klienci Air New Zealand narzekają na długie godziny oczekiwania na telefon

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top