Squid: Netflix powraca oficjalnie na drugi sezon

Dytopijny południowokoreański dramat Squid Game stał się do tej pory najpopularniejszym serialem Netflixa. Wideo/Netflix

To już oficjalne, Squid Game na Netflix powróci w drugim sezonie, chociaż większość południowokoreańskich programów telewizyjnych trwa tylko jeden sezon. Ale biorąc pod uwagę globalny sukces serialu, jego twórca i reżyser powiedział: „Czuję, że nie pozostawiasz nam wyboru”.

„Było dużo presji i popytu, a także dużo miłości do drugiego sezonu” – powiedział Hwang Dong Hyuk podczas obchodów czerwonego dywanu na pokazie w poniedziałek wieczorem.

„To jest teraz w mojej głowie. Jestem teraz w procesie planowania. Ale myślę, że jest za wcześnie, aby powiedzieć, kiedy i jak to się stanie. Więc obiecuję ci, że Ji Hoon wróci i jest… Zamierzam zrobić coś dla świata”.

Serial, w którym występuje Lee Jung-jae jako Seong Gi-hun i inni członkowie obsady, skupia się na ludziach, którzy tak desperacko potrzebują pieniędzy, że zgadzają się wziąć udział w serii gier szkolnych ze śmiertelnym zwrotem akcji.

Mówi się, że dystopijny dramat przetrwania z Korei Południowej stał się największym programem telewizyjnym wszechczasów na Netflix. Wraz z tym sukcesem przyszło światowe uznanie dla jego gwiazd.

Dwóch zawodników planuje strategię przetrwania Squid.  Zdjęcia/Netflix
Dwóch zawodników planuje strategię przetrwania Squid. Zdjęcia/Netflix

Aktorka, która stała się aktorką, Jung Ho Yeon podróżowała do świata mody. Ale tym razem, kiedy leciała z Korei do Los Angeles, na lotnisku spotkała swojego pierwszego fana, urzędnika imigracyjnego, który poprosił ją o autograf.

Aktor Park Hae-soo, który gra Jo Sang-woo w serialu, powiedział, że „podjął wielką decyzję”, aby otworzyć konto na Instagramie.

„Teraz naprawdę chciałem połączyć się ze światem i wszystkimi, więc założyłem konto na Instagramie” – powiedział Park.

Główny aktor, Lee Jung-jae, pracuje w Korei od ponad 25 lat. Teraz jego życie się zmieniło, ponieważ jest rozpoznawany także na ulicach Ameryki.

READ  Pasażerowie linii Air New Zealand przez pomyłkę zabierają do domu niewłaściwą torbę po zakupie tego samego rodzaju artykułu w Kmart

Powiedział mi: „To niesamowite, prawda? Ludzie chodzą i witają się”. „Więc naprawdę nie wiem, jak odpowiedzieć na całą miłość. Wspaniale jest móc spotkać fanów, którzy tak bardzo kochali i oglądali ten program”.

Zarówno aktorzy, jak i twórcy marzą o pracy pewnego dnia w hollywoodzkim filmie, a Jung żartuje: „Hej, zadzwońcie do naszego agenta!”

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *