„Standardowy system banderolowania i maszynowy już dostępny w Polsce”

Ekologiczny system opasek Proband V1000 firmy Project S&P jest już dostępny na polskim rynku. Niemiecki producent i licencjonowany marketer będzie sprzedawał innowacyjną metodę za pośrednictwem polskiej firmy Boski. Oznacza to, że polscy klienci będą mieli teraz bezpośredni dostęp do swoich warzyw, owoców i innej żywności dla ekologicznych iw 100% nadających się do recyklingu papierowych panter.

„W Boski znaleźliśmy naszego najlepszego partnera w Polsce. Zespół Gabriela Zvorka koncentruje się na inteligentnych opakowaniach i ma ugruntowaną strukturę klientów. Boski ma długą tradycję w zakresie obsługi klienta wszelkiego rodzaju.” – mówi Andre Voice, Product Chief Account Menedżer projektu S&P w Proband V1000.


Standardowy system bandingu z Project S&P Proband V1000

Odpowiedni dodatek do portfela
Firma Boski z siedzibą w Kilonii w południowo-wschodniej Polsce jest od ponad 25 lat jednym z wiodących dostawców opakowań dla polskiego przemysłu spożywczego. Firma wspiera branżę nie tylko technologią i biżuterią, ale także kompletnymi rozwiązaniami i doradztwem.


Boski od wielu lat pomaga klientom w kraju i za granicą dzięki zaawansowanej technologii żywności.

„Optymalne rozwiązania techniczne pod względem funkcjonalności, wzornictwa i ceny; klienci mogą od nas oczekiwać. Probond V100 uzupełnia nasze portfolio. Maszyna jest łatwa w obsłudze i elastyczna w obsłudze, nawet z pełnym papierem teksturowym. Doskonale nadaje się do recyklingu materiałów recyklingowych! Można go skompilować w naprawdę zrównoważony sposób ”- powiedziała Gabriela S., współwłaściciel Boski. Zavorek.

Po więcej informacji:
Project Service and Production GmbH
Andre Voice
Im Hummerison42
D-47559 Gronenberg
Telefon: +49 2826 9145-0
Faks: +49 2826 9145-11
[email protected]
www.project-sp.de

Bosky
Ul. Ks. B. Sigieneko 262 lat
25-116 Kiels
D: + 48 41334 04 04
F: + 48 505 038 592
[email protected]
www.bosky.pl

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *