Strzelcy Black Caps ułatwili spekulantom grę T20 World Cup: Conway

Devon Conway mówi, że nowozelandzkie meloniki na 20. Mistrzostwach Świata dały zawodnikom ważną przestrzeń do wytchnienia, aby pomóc drużynie awansować do półfinałów.

Conway zdobył 36 z 32 niepokonanych piłek, podczas gdy Black Caps dotarły do ​​ostatnich czterech meczów Z ośmiopunktowym zwycięstwem nad Afganistanem W Abu Dhabi w poniedziałek rano (czasu nowozelandzkiego).

Było to czwarte z rzędu zwycięstwo Nowej Zelandii w ich grupie, co dało im drugie miejsce po niepokonanym Pakistanie i meczu z Anglią w tym samym miejscu w czwartek rano o miejsce w finale Mistrzostw Świata w krykiecie po raz trzeci z rzędu we wszystkich formatach.

Esh Soddy i Devon Conway z Nowej Zelandii świętują bramkę afgańskiego Kareema Janata podczas meczu na Mistrzostwach Świata FIFA Mężczyzn T20 w Abu Zabi.

Francois Niel / Getty Images

Esh Soddy i Devon Conway z Nowej Zelandii świętują bramkę afgańskiego Kareema Janata podczas meczu na Mistrzostwach Świata FIFA Mężczyzn T20 w Abu Zabi.

Conway powiedział, że przystosowując się do niższych i wolniejszych bramek w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w porównaniu do warunków w Nowej Zelandii, nauczyli się cierpliwości.

Czytaj więcej:
* Elastyczne, ale agresywne: Black Caps są gotowe na półfinał Pucharu Świata T20 przeciwko Anglii
* Obejrzyj: Daryl Mitchell udaje się w niesamowitym jednoręcznym „polowaniu”, które zamienia się w sześć wstrząsów
* Pakistan wyprzedza Szkocję w czołówce grupy B w Pucharze Świata T20

„Jedną z rzeczy, które zauważyłem podczas oglądania innych meczów mistrzostw świata, jest to, że na początku możesz dać sobie trochę czasu, aby przyzwyczaić się do powierzchni… i możesz spróbować nadrobić zaległości na końcu.

„Jest wiele zasług dla naszego ataku w kręgle – byli fantastyczni we wszystkich pięciu meczach. Naprawdę związali boki i dali nam dużo miejsca na bufor.”

Conway, który ma średnio 27,66 z kijem (średnia mrugnięcia 102,46), zdjął rękawice od Tima Seiferta po pierwszej porażce Nowej Zelandii z Pakistanem i ma nadzieję, że jego uderzenie w Afganistanie przywróci mu formę w idealnym czasie.

READ  Nowa Zelandia vs Republika Południowej Afryki na żywo: dzień 1, drugi test w Seddon Park
Devon Conway stwierdził, że zamach jest skuteczny przeciwko błystkom w Afganistanie.

David Grey/Photosport

Devon Conway stwierdził, że zamach jest skuteczny przeciwko błystkom w Afganistanie.

„Osobiście może nie trafiłem do pasa od początku tego turnieju – czas w środku dnia był dla mnie kluczowy.

„Miałem jednak szczęście, były dwa pościgi, które nie były naprawdę potrzebne… wyższy porządek wykonał naprawdę dobrą robotę, a Kane był [Williamson] Jest oczywiście skałą, jak zawsze”.

30-latek powiedział, że ciężko pracował z trenerem Black Caps, Lukiem Ronchi, nad swoim planem gry i wykorzystał podcięcie i odwrotne podcięcie z dobrym skutkiem przeciwko wirującym bliźniakom, Rashidowi Khanowi i Majidurowi Rahmanowi.

„Nadal są sposoby, aby grać i odnosić sukcesy na tych bramkach” – powiedział Conway, który zmartwychwstał, gdy zdobył słabnącą przewagę, by zastawić pułapkę, gdy ani bramkarz, ani zawodnik – lub Conway, jak później przyznał – zdał sobie sprawę, że poklepał krawędź nietoperza.

Conway wyeliminował również rywala Muhammada Shahzada z wczesnego speedstera Adama Milne’a w swojej trzeciej próbie.

„To sprawiło, że wyglądało to trochę gorzej niż było. Trochę się myliłem, ale wyciągnąłem odpowiednią rękawiczkę i udało mi się ją złapać kilka razy. Jestem bardzo wdzięczny, że mogłem się jej trzymać na końcu.”

Conway powiedział, że zachowując wirujący duet z Nowej Zelandii, Ech Soddy i Mitchell Santner, zwykle najczęściej testowany produkt w swoim biznesie rękawic, trudno mu było w poniedziałek zmagać się z „chwiejnymi” dostawami od krawców, takich jak Milne (1-17), Trent Bolt (3-17), Tim Southey (3-24) i Jimmy Nesham (1-24) wypadli z czterech sióstr.

Strażnik furtki Devon Conway świętuje z trekkerem Adamem Milne po tym, jak zjednoczyli się, aby pozbyć się Muhammada Shahzada z Afganistanu podczas zwycięstwa Nowej Zelandii.

David Grey/Photosport

Strażnik furtki Devon Conway świętuje z trekkerem Adamem Milne po tym, jak zjednoczyli się, aby pozbyć się Muhammada Shahzada z Afganistanu podczas zwycięstwa Nowej Zelandii.

„Lubię go trzymać, dzięki temu wkraczam do gry” – powiedział Conway.

READ  Gwiazda rugby Sean Winwey ginie w wypadku samochodowym: Rodzina cierpi teraz

„Dzisiaj bonusem jest zaleganie za logami przez 20 rzutów, a następnie szansa na uderzenie. Masz dobre wyczucie sposobu, w jaki gra bramka i możesz wymyślić plan, jak zamierzasz to zrobić. zrób nietoperza”.

Conway również cieszył się obecnością mamy i taty, mieszkającego w RPA Sandy’ego i Dentona, w tłumie podczas turnieju – nawet jeśli nie był w stanie się do nich zbliżyć z powodu bańki Covid-19.

„To było wyjątkowe.

„Mogło minąć prawie trzy lata, odkąd ostatnio ich widziałem… więc samo oglądanie ich z daleka było całkiem fajne.

Miałem okazję stanąć sześć czy siedem metrów od nich w Sharjah, aby spróbować porozmawiać z nimi na odległość. Mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości uda mi się ich dogonić”.

Conway powiedział, że rodzice Daryla Mitchella mieli nadzieję na awans do półfinału w Nowej Zelandii, a ojciec i były trener All Blacks John przybyli z Anglii.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *