Studenci Mount Albert Grammar w Auckland żądają skrócenia semestru w ostatnich dniach, aby uniknąć „dnia żartów”

Studenci Mount Albert Grammar w Auckland żądają skrócenia semestru w ostatnich dniach, aby uniknąć „dnia żartów”

Szkoła podstawowa Mount Albert w Auckland.

Uczniowie ze szkół na drugim końcu Wyspy Północnej są wściekli, gdy ich ostatnie dni zostały przerwane podczas zaimprowizowanego zgromadzenia, aby uniknąć „dnia dowcipu”.

Starsza uczennica Mount Albert Grammar School, która pragnęła zachować anonimowość, powiedziała, że ​​po tym, jak dzisiaj na zaimprowizowanym zgromadzeniu została pozbawiona „bardzo emocjonalnego i ważnego okresu” w swoim życiu, poczuła się pozbawiona tego „bardzo emocjonalnego i ważnego okresu”.

Dyrektor szkoły powiedziała jednak, że data została potwierdzona „od początku roku”.

Mówiąc do OgłaszaćStudenci powiedzieli, że odwołanie zajęć było zaskoczeniem dla wszystkich, którzy zostali wezwani na spontaniczne zgromadzenie.

Twierdzili, że wielu uczniów opuściło spotkanie czując się zranieni i zdezorientowani, podobnie jak kilku nauczycieli, którzy rzekomo nie zostali poinformowani o nagłym odwołaniu.

Jeden z uczniów powiedział: „Wielu z nas straciło teraz możliwość pożegnania się z przyjaciółmi z innych lat, których prawdopodobnie nigdy więcej nie zobaczymy”.

Uczeń założył, że odwołanie było środkiem zapobiegawczym mającym na celu uniemożliwienie uczniom udziału w żartach zwykle związanych z ostatnimi dniami szkoły.

Uczniowie podkreślali, że osobiście nie brali udziału w żadnym zaplanowanym dowcipie. Do wszelkich żartów, o których słyszeli, zaliczały się „zabawne i nieszkodliwe naklejki” rozmieszczone wokół szkoły oraz walka na wodę z użyciem małych pistoletów na wodę.

Przyznali, że uczniowie poprzednich klas dopuszczali się bardziej ekstremalnych żartów, takich jak odpalanie w szkole fajerwerków czy jajek, ale uważali, że nie powinni być karani za czyny „kilku byłych uczniów”.

Inny uczeń, który wolał pozostać anonimowy, stwierdził, że brak komunikacji z uczniami i nauczycielami świadczy o „braku szacunku i uznania”.

„Chcemy tylko, aby nasz ostatni dzień nie został odwołany i abyśmy mogli godnie pożegnać się z naszymi nauczycielami” – powiedziała uczennica.

READ  Wojna rosyjsko-ukraińska: Eksplozje w co najmniej trzech miastach, gdy Rosja przeprowadza kolejny duży atak rakietowy na Ukrainę

Obydwaj uczniowie przyznali, że planują wziąć udział w poniedziałkowej głównej ceremonii wręczenia nagród, ale powiedzieli, że nie są pewni, czy wszyscy ich nauczyciele będą tam obecni, i uważają, że nie zdobywają pełnego doświadczenia szkolnego.

Patrick Drom, dyrektor gimnazjum Mount Albert Grammar School, kwestionuje twierdzenia uczniów. „Ten dzień został potwierdzony jako ostatni dzień od początku roku.

„Nasi starsi studenci wykorzystują tę porę roku, aby zrównoważyć zajęcia akademickie z mnóstwem uroczystych wydarzeń organizowanych na koniec roku” – powiedział Drom.

„Duża liczba uczniów starszych klas powróci do szkoły w pozostałej części tego tygodnia na lekcje i warsztaty w ramach końcowych przygotowań do nadchodzących egzaminów NCEA”.

Na stronie internetowej szkoły nie ma informacji, że dzisiaj jest oczekiwane zakończenie roku szkolnego dla maturzystów.

Inna szkoła na drugim końcu kraju również odwołała zajęcia wcześniej, aby uniknąć niesławnego dnia żartów.

powiedział student z St Mary’s College w Wellington Ogłaszać Uczniowie klasy 13 zebrali się w środę po południu, aby poinformować ich, że ich „przerwa w nauce” rozpocznie się wcześniej. Podobnie jak gramatyka Mount Albert, nie ma podanego powodu.

„Ten komentarz sprawił, że większość z nas, dziewcząt, płakała i czuła się bardzo rozczarowana szkołą” – powiedziała uczennica.

„Kiedy zadawaliśmy pytania, kiedy będziemy przystąpić do egzaminów wewnętrznych, nadal musieliśmy zdać egzaminy próbne i powiedziano nam, że nie wolno nam wchodzić na teren szkoły”.

Inny uczeń stwierdził, że odwołanie zaplanowanych zajęć rozrywkowych, które nie wiązały się z zakłócaniem porządku w szkole, było „bardzo przygnębiające”.

„Jedna z naszych uczennic klasy 13 wróciła z nagłej sytuacji rodzinnej, aby cieszyć się ostatnimi dniami studiów na uniwersytecie, ale gdy usłyszała tę wiadomość, upadła” – stwierdziła uczennica.

READ  Amerykański urzędnik ds. obrony powiedział, że drzwi do dalszych rozmów z Nową Zelandią są otwarte

Skontaktowaliśmy się z St Mary’s College w celu uzyskania komentarza.

Rachel Maher jest reporterką z Oakland, relacjonującą najświeższe wiadomości. pracowałem dla Ogłaszać Od 2022 r.

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *