Studio filmowe Upper Hutt dobiega końca

Ku uciesze wielu w całym Wellington, budowa ogromnego studia filmowego w Upper Hut dobiega końca.

Wrażenie artystyczne Lane Street Studios
Zdjęcie: dostarczony

Lane Street Studio i Projekt o wartości 50 milionów dolarów w Wallaceville Hills w Upper Hutt Pomoże regionowi sprostać problemom związanym z pojemnością w sektorze kreatywnym, a międzynarodowi klienci już zaczęli pukać do drzwi.

Dziś w połowie ukończone studio częściowo otworzyło swoje podwoje, by zajrzeć do środka.

Dawniej centrum danych, repozytorium zostało całkowicie przeprojektowane i nadaje się do tworzenia zarówno treści fizycznych, jak i cyfrowych, które mają zarówno możliwości pre-, jak i postprodukcji.

Obejmuje salon wystawowy, dział mody, garderobę i przestrzeń magazynową na wszystko, do czego klient chce go wykorzystać.

Na miejscu powstają dwie sceny akustyczne o wysokości 17m i 2300m2.

Dyrektor generalny Lane Street Studios, Kristi Grant, powiedział, że projekt wzmocni międzynarodowy profil kreatywny Wellington.

„To bardzo fundamentalne, dotyczy to całej infrastruktury pod względem powierzchni ekranu, którą tutaj rozwijamy. Obiekt taki jak ten wymaga wielu sektorów wspierających, aby upewnić się, że może funkcjonować” – powiedziała.

Podczas gdy przemysł filmowy jest z natury cichy, Grant powiedział, że już teraz jest duże zainteresowanie zatrudnianiem przestrzeni produkcyjnej, w większości z zewnątrz.

Ale korzyści prawdopodobnie wpłyną na kreatywne i lokalne sektory biznesowe w Nowej Zelandii w regionie Wellington.

Lokalna kreatywność i firmy w Upper Hut z niecierpliwością czekają na otwarcie obiektu.

Dział produkcyjny Wellington ma problemy z wydajnością i stara się sprostać wymaganiom wielu zagranicznych klientów.

Joaquin Loyzaga ze Scale Studios uważa, że ​​zrobi to ogromną różnicę.

„To naprawdę zmieni rzeczy w rejonie Wellington”, powiedział. „Aby to osiągnąć, możemy mieć więcej projektów długoterminowych, a nie krótkoterminowych, kiedy już to zobaczymy”.

Rzeźbiarka Scale Studio, Kim Beaton, wierzy, że studio umieści Wellington na międzynarodowej mapie jako miejsce tworzenia mediów.

READ  Ruch: wspaniałe monochromatyczne i dające do myślenia arcydzieło Netflix

Lane Street Studios to trzecia pozycja w repertuarze twórczym Wellingtona, po Mirimar Creative Studios i Avalon Studio z Lower Hutt.

Dyrektor generalny Screen Wellington, Nessie Boucher, powiedziała, że ​​istnieje szczególny priorytet dla możliwości kariery.

„Posiadanie większej liczby obiektów do oferowania tych produktów oznacza, że ​​możemy otworzyć więcej możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego dla studentów” – powiedziała.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top