Stwierdzono, że nietoperze w Kalifornii są zarażone wścieklizną

Stwierdzono, że nietoperze w Kalifornii są zarażone wścieklizną

Nietoperz został znaleziony w hrabstwie Monterey i uzyskał pozytywny wynik testu na wściekliznę

Hitchcock Road Animal Services poinformował, że nietoperz znaleziony 2 kwietnia w rejonie Toro Park w Salinas uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wścieklizny.


Hitchcock Road Animal Services poinformował, że nietoperz znaleziony 2 kwietnia w rejonie Toro Park w Salinas uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wścieklizny. Hitchcock powiedział, że choć doszło do narażenia na kontakt ze zwierzęciem, nie doszło do narażenia na kontakt z jakimkolwiek człowiekiem. Narażone zwierzę zostało poddane kwarantannie. Pozytywny wynik testu na wściekliznę 2023 w Touro Park Właścicielom zwierząt przypomina się o regularnych wizytach u lekarzy weterynarii i wykonywaniu szczepień przeciwko wściekliźnie. Właściciele proszeni są o podjęcie następujących środków ostrożności: Właściciele powinni unikać pozostawiania zwierząt na zewnątrz bez opieki, szczególnie o świcie i zmierzchu, kiedy jest najwięcej dzikich zwierząt. Aktywny. Właściciele zwierząt gospodarskich, takich jak konie, owce, kozy, świnie i bydło, powinni omówić szczepienia przeciwko wściekliźnie ze swoim lekarzem weterynarii, ponieważ te gatunki są również podatne na zarażenie się wścieklizną od dzikich zwierząt wściekłych. Mieszkańcy powinni unikać pozostawiania karmy i wody dla zwierząt na zewnątrz, ponieważ zachęca to do aktywności dzikich zwierząt w domu. Ludzie powinni przez cały czas unikać kontaktu z dziką przyrodą, zwłaszcza ze skunksami i nietoperzami. Nie dotykaj ani nie zbliżaj się do zwierząt, które zachowują się dziwnie. Jeśli dzikie zwierzęta zostaną znalezione martwe, zachowujące się nienormalnie lub chore, lub jeśli uważasz, że Ty lub Twoje zwierzęta zostaliście narażeni na wściekliznę, skontaktuj się z Monterey County Animal Services pod numerem 831-769-8850 lub z lokalną agencją kontroli zwierząt. Więcej zasięgu | Pozytywny wynik testu na wściekliznę u lisa i skunksa w Salinas Zobacz więcej najważniejszych artykułów ze środkowego wybrzeża tutaj | Pobierz naszą aplikację.

READ  Według doniesień setki osób zostało rannych podczas wyścigu Tough Mudder Race w Bay Area

Hitchcock Road Animal Services poinformował, że nietoperz znaleziony 2 kwietnia w rejonie Toro Park w Salinas uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wścieklizny.

Hitchcock powiedział, że choć doszło do narażenia na kontakt ze zwierzęciem, nie doszło do narażenia na kontakt z jakimkolwiek człowiekiem. Narażone zwierzę zostało poddane kwarantannie.

2023 Pozytywny wynik testu na wściekliznę w Touro Park

Właścicielom zwierząt przypomina się o regularnych wizytach u lekarzy weterynarii i zapisywaniu szczepień przeciwko wściekliźnie.

Właścicieli prosimy o zachowanie następujących środków ostrożności:

    • Właściciele powinni unikać pozostawiania zwierząt na zewnątrz bez opieki, zwłaszcza o świcie i zmierzchu, kiedy przyroda jest najbardziej aktywna.
    • Właściciele zwierząt gospodarskich, takich jak konie, owce, kozy, świnie i bydło, powinni omówić szczepienia przeciwko wściekliźnie ze swoim lekarzem weterynarii, ponieważ te gatunki są również podatne na zarażenie się wścieklizną od dzikich zwierząt wściekłych.
    • Mieszkańcy powinni unikać pozostawiania karmy i wody dla zwierząt na zewnątrz, ponieważ zachęca to do aktywności dzikich zwierząt w domu.
    • Ludzie powinni przez cały czas unikać kontaktu z dziką przyrodą, zwłaszcza ze skunksami i nietoperzami. Nie dotykaj ani nie zbliżaj się do zwierząt, które zachowują się dziwnie. Jeśli dzikie zwierzęta zostaną znalezione martwe, zachowujące się nienormalnie lub chore, lub jeśli uważasz, że Ty lub Twoje zwierzęta zostaliście narażeni na wściekliznę, skontaktuj się z Monterey County Animal Services pod numerem 831-769-8850 lub z lokalną agencją kontroli zwierząt.

Więcej zasięgu | Lis i skunks mają pozytywny wynik testu na wściekliznę w Salinas

Więcej relacji z najważniejszych artykułów ze Środkowego Wybrzeża znajdziesz tutaj | Pobierz naszą aplikację.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *