Świetny dzień dla Wiedźmina 3? Polska piosenka zadebiutowała na nowych platformach sportowych

Wiedźmin 3: Dziki Gon Cieszy się dużym zainteresowaniem na całym świecie. Twórcy postanowili stworzyć nową wersję gry – dzięki temu gra będzie dostępna również na konsolach najnowszej generacji.

Obejrzyj wideo
NBA 2k22 kontynuuje niezrównaną pozycję lidera w symulacji koszykówki. Co zostało ulepszone w porównaniu do poprzednich wersji?

Wiedmin na nextgenach

Produkować PŁYTA CD. Projekt Czerwony jest znany na całym świecie. Trzecia część przygód Geralta pojawiła się dawno temu, ponad 6 lat temu na konsolach do gier poprzedniej generacji – PlayStation 4 i Xbox One. Później producent wprowadza swój tytuł na nowe platformy. W 2016 roku gra była dostępna na PC, w 2019 roku na Nintendo Switch. Ta ostatnia platforma przyczynia się do znacznego wzrostu sprzedaży gier.

Nic więc dziwnego, że REDZI chce przenieść swoją grę na inne konsole. Mowa o najnowszej generacji – Xboksie Series X/S i PlayStation 5. Zaprezentowanie zaktualizowanej wersji, dostosowanej do nowych konsol, z pewnością wzbudzi wśród graczy zainteresowanie powrotem Wiedźmina. Będzie to też wersja z pewnymi łatami, więc wielu fanów serii czeka na wersję przystosowaną do odgrywania kolejnych ról.

Polacy są dumni z Wiedźmina. Gra wygląda wyjątkowo na nowej platformie [WIDEO]

Jaka jest pierwsza oferta?

Co zaskakujące, może się to zdarzyć dzisiaj. Przynajmniej tak twierdzi PEGI, europejski system oceny gier komputerowych, który określa klasyfikację wiekową dla danego tytułu. PEGI twierdzi, że Wiedźmin 3: Dzikie Gry – Edycja Gry Roku będzie dostępny na PS5 i Xbox Series X/S 19 października 2021 r.

Pracownik studia wyjaśnił tę datę na stronie PEGI. Według wpisu zamieszczonego na anglojęzycznym forum jest to błąd prawny. PlayStation 5 i Xbox Series X/S to nowe platformy dla Wiedźmina, więc gra musiała zostać poddana klasyfikacji wiekowej na tych platformach. Jest to standardowa procedura, a data podana na stronie jest datą premiery Ocena – wyjaśnia pracownik.

READ  Knockout Fury kończy walkę i potroi się na szczycie sportu, wiadomości sportowe

W tej chwili nie mamy oficjalnych informacji od twórcy gry lub twórców portów ze studia Sabre Interactive. Jeśli premiera nie odbędzie się dzisiaj, możemy być pewni, że nastąpi w najbliższej przyszłości. Być może twórcy będą chcieli wykorzystać fakt, że premiera drugiego sezonu serialu Wiedźmin na Netflixie odbędzie się już w grudniu. Obaj producenci mogą się nawzajem „prowadzić”, jak miało to miejsce w pierwszym sezonie opowieści Geralta.

KS Wieczysta Esport w kolejnym etapie PEC!

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top