Szkocki klaun wzywa policję do aresztowania ich po tym, jak miejscowi wyszli „przerażeni”

Szkocki klaun wzywa policję do aresztowania ich po tym, jak miejscowi wyszli „przerażeni”
Prześladujący klaun ze Skelmorlie.

Facebook

Prześladujący klaun ze Skelmorlie.

Zaszczuty klaun z małej szkockiej wioski odniósł się do mediów społecznościowych i namawia lokalną policję, by go złapała.

Jak donosi Wiadomości z niebaMieszkańcy szkockiego miasta Skilmorley w North Ayrshire byli przerażeni, gdy widziano, jak ktoś przebrany za klauna w stylu Pennywise zostawiał wokół wioski czerwone balony.

Założono powiązane z klaunem konto na Facebooku o nazwisku Cole Deimos i profilu informującym, że osoba ta uczyła się w szkole klaunów i mieszkała w Skelmorlie.

Sprawca zamieścił także na stronie film, w którym powiedział: „OK, OK, OK, znowu jestem w wiadomościach. Czy powinienem uśmiechać się do kamer moim „paskudnym” uśmiechem?”

W dalszej części filmu znajduje się wiadomość dla policji: „Czy myślisz, że mnie to obchodzi? I tak będą musieli mnie najpierw aresztować – i tak, to wyzwanie”.

Klaun zwrócił się także do mediów, wzywając dziennikarzy relacjonujących tę historię: „Ten klaun nie chce sławy, chwały ani złota. On chce tylko bawić się w tym tak zwanym sennym mieście. Przyjdźcie więc i dołączcie do nich i naucz się bać klauna Skillmorley.”

Tańczący klaun Pennywise jest głównym antagonistą w filmie Stephena Kinga „To”. Powieść z 1986 r. doczekała się adaptacji serialu telewizyjnego w 1990 r., a następnie trafiła na duży ekran w 2017 i 2019 r.

Widziano osobę przebraną za klauna w stylu Pennywise’a, która zostawiała czerwone balony po wiosce.

Facebook

Widziano osobę przebraną za klauna w stylu Pennywise’a, która zostawiała czerwone balony po wiosce.

Uważa się, że klauna po raz pierwszy widziano we wsi w 2021 roku.

Szkocka policja nie skomentowała jeszcze działań klauna.

Histeria z powodu obserwacji klaunów osiągnęła swój szczyt w Stanach Zjednoczonych w 2016 r., a policja wzywała nawet ludzi, aby przestali przebierać się za klaunów w celu straszenia ludzi.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *