Tajne spotkania Wayne'a Bennetta z graczami z Południa bez Jasona Demetriou, co się stało, Paul Kent, NRL360, Rugby League News

Tajne spotkania Wayne'a Bennetta z graczami z Południa bez Jasona Demetriou, co się stało, Paul Kent, NRL360, Rugby League News

Jason Demetriou mógł popełnić błąd w swojej strategii jako trener South Sydney, ponieważ nie widział pełnego obrazu tego, jak Wayne Bennett zarządzał tak wieloma różnymi osobowościami w klubie.

Taką teorię przedstawił NRL 360 Współgospodarz Paul Kent wśród spekulacji, że Demetriou może grozić zwolnienie już w przyszłym tygodniu, ponieważ potężny klub nadal boryka się z problemami.

Demetriou był asystentem Bennetta, który miał reputację jednego z najlepszych głównych trenerów w lidze i znalazł sposób, aby wydobyć to, co najlepsze z czołowych gwiazd Południa, w tym Latrella Mitchella i Cody'ego Walkera.

Jedynym miejscem, w którym można na żywo oglądać każdy mecz każdej rundy bez przerw reklamowych w trakcie rozgrywki, jest Fox League dostępna na platformie Kayo. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Kent zasugerował jednak, że ówczesny asystent trenera nie zawsze dostrzegał twardą miłość okazywaną przez Bennetta, a „zaufane źródło w klubie” wyraziło obawy w związku z przejściem drużyny Souths z Bennetta na Demetriou w 2021 roku.

„Dla mnie wskazuje to na problem w South Sydney. Jedna z osób w klubie powiedziała mi: «Spójrz, problemem, którego się spodziewali, było to, że na przykład Latrell (Mitchell) lub Cody (Walker) dostali trochę kapryśny na treningu.” Wayne przerywał to i dzwonił do grupy przywódczej. „Zabierz ich do garderoby, otoczeni grupą przywódczą i zrób obchód po kuchni” – powiedział Kent.

„Facet powiedział mi, że problem polega na tym, że Jason Demetriou wciąż jest na boisku i ćwiczy, więc nie widzi (spotkania), ale widzi, że Wayne obejmuje Cody’ego i Latrella i żartuje”. .

„On (Demetriou) widzi uścisk, ale nie widzi kopa w tyłek. Powiedział wtedy, że może to być problem w tym klubie i tak się stało.

„Teraz zdarzyło się, że ci ludzie są przytulani przez długi czas i będą mieli rację, nie martw się tym, zostaw ich w spokoju, nie krytykuj ich… i jest coraz gorzej, nawet bez nich Zdając sobie z tego sprawę, że potrzebny jest trochę zły gliniarz z dobrym gliniarzem jako trenerem.

Kenta O „tajnych” spotkaniach pisał w artykule dla „ „Daily Telegraph”., Powiedział jednak NRL360, że sedno sprawy polega na tym, że Demetrio nie był wystarczająco twardy w stosunku do swoich graczy.

„Myślę, że Jason Demetriou był bardzo miły dla tych ludzi i być może przekroczyliśmy punkt krytyczny, jeśli chodzi o uratowanie mu pracy” – powiedział.

„Są w poważnych tarapatach i muszą odwrócić sytuację”.

W ten weekend Demetriou będzie trenował w swojej pracy, kiedy Souths zmierzą się z Sharks na stadionie Accor i wielu uważa, że ​​jego dni są policzone bez względu na to, co się wydarzy.

Bennett został wytypowany jako potencjalny następca Demetriou, a główny trener ma opuścić Dolphins i przekazać stery w Redcliffe asystentowi Christianowi Wolffowi.

W podobnym scenariuszu Bennett trenował Souths w latach 2019–2021, a Demetriou objął stanowisko trenera zespołu w następnym sezonie w ramach planu sukcesji.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *