Take That ogłosiło australijską trasę koncertową z przystankiem w Spark Arena w Auckland

Take That ogłosiło australijską trasę koncertową z przystankiem w Spark Arena w Auckland

Gary Barlow, Howard Donald i Mark Owen przybywają do Aotearoa.

Weźmy Gary'ego Barlowa, Marka Owena i Howarda Donalda, którzy wrócą do Aotearoa w 2024 roku.

Twój ulubiony boysband z lat 90. pojedzie do Nowej Zelandii.

Brytyjski zespół popowy Take That ogłosił dzisiaj swój powrót, a pod koniec roku zaplanowana jest jego wielka trasa koncertowa, która zakończy się 14 listopada w Spark Arena w Auckland.

Weź to życie Podczas trasy trio – Gary Barlow, Mark Owen i Howard Donald – zagra siedem koncertów w Australii i Nowej Zelandii, podczas których zaprezentują takie hity jak Powrót na zawsze, wszystko się zmienia, najwspanialszy dzień, którego nigdy nie zapomnisz I Milion piosenek o miłości Po drodze do licznych placów i winnic.

Trasa rozpocznie się w środę 30 października w RAC Arena w Perth, następnie uda się do Peter Lehmann Wines w Barossa Valley, Rod Laver Arena w Melbourne i Qudos Bank Arena w Sydney, a następnie przejedzie przez australijski kraj winiarski z pokazami. w Bimbadgen Valley i Sirromet Wines w Mount Cotton w Queensland.

W Nowej Zelandii, będącej ostatnim przystankiem antypodejskiej trasy Take That's, w czwartek 14 listopada zespół wyjdzie na scenę w Spark Arena w Auckland na wieczór pełen złotych przebojów, piosenek o renesansie i wszystkiego pomiędzy.

Zespół powraca do Nowej Zelandii po raz pierwszy od 2017 roku.

To pierwszy raz, kiedy zespół powrócił do tej strony świata od 2017 roku, a fani będą podekscytowani faktem, że chłopcy postawią stopę na wybrzeżach Kiwi wraz z inną ikoną popu.

Sophie Ellis-Bextor dołączy do Barlowa, Owena i Donalda jako gość specjalny trasy, przynosząc Morderstwo na parkiecie – który niedawno odżył na listach przebojów po występie w reżyserii Emerald Fennell Saltburn – Do uszu Nowej Zelandii.

„Nie możemy się doczekać powrotu do Australii i Nowej Zelandii jeszcze w tym roku i zagrania tam z naszymi pierwszymi występami na żywo od 2017 roku!” – zespół podzielił się w oświadczeniu. „Jesteśmy zaszczyceni, że Sophie Ellis-Bextor dołączyła do nas.

READ  Robert De Niro odczuwa „potworny ból” po kontuzji na planie filmowym

„Będzie wspaniale znów wszystkich zobaczyć i wykonać utwory z naszego nowego albumu To życie, A także wszystkie ulubione i kilka niespodzianek! „Nie możemy się doczekać… do zobaczenia wkrótce” – powiedział Take This.

Członkowie Frontier mogą uzyskać dostęp do przedsprzedaży biletów rozpoczynającej się o 13:00 czasu lokalnego w środę, 7 lutego, przed rozpoczęciem ogólnej sprzedaży o 12:00 czasu lokalnego we wtorek, 13 lutego. Zdobądź bilety tutaj.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *