Taylor Swift składa hołd fanowi, który zmarł na koncercie Eras Tour w Rio de Janeiro

Taylor Swift składa hołd fanowi, który zmarł na koncercie Eras Tour w Rio de Janeiro

Występ Taylor Swift zbiegł się z falą upałów w Brazylii. Zdjęcie/AP

Taylor Swift wyznała, że ​​„była załamana” po śmierci fana podczas jej koncertu w ramach trasy Eras Tour w Brazylii.

Amerykańska gwiazda popu, lat 33, ogłosiła śmierć młodej kobiety przed swoim koncertem w Rio de Janeiro w piątkowy wieczór czasu lokalnego na Estadio Nilton Santos.

Swift pochwaliła kobietę na swoim koncie na Instagramie kilka godzin po zakończeniu koncertu.

„Nie wierzę, że piszę te słowa, ale ze złamanym sercem muszę przyznać, że dziś wieczorem przed moim występem straciliśmy fana. Nawet nie potrafię wyrazić, jak bardzo mnie to zasmuca” – napisała Swift. .

„Mam bardzo niewiele informacji poza tym, że była bardzo piękna i bardzo młoda.

„Nie będę mogła o tym rozmawiać ze sceny, ponieważ jest mi smutno, kiedy próbuję o tym rozmawiać. Chcę teraz powiedzieć, że głęboko odczuwam tę stratę, a moje złamane serce łączy się z jej rodziną i przyjaciółmi To ostatnia rzecz, o której myślałem, że się wydarzy, kiedy zdecydowaliśmy się na trasę do Brazylii”.

Ana Clara Benevides, lat 23, zmarła na atak serca.  Zdjęcie/w zestawie
Ana Clara Benevides, lat 23, zmarła na atak serca. Zdjęcie/w zestawie

Międzynarodowe media podały, że zginęła 23-letnia Ana Clara Benevides, która zemdlała w pierwszym rzędzie ceremonii, która odbyła się w ekstremalnym upale.

Według doniesień zmarła w wyniku zatrzymania akcji serca.

Kobieta była reanimowana na miejscu przez 40 minut, zanim zmarła w drodze do szpitala. Według raportów meteorologicznych temperatura w tym miejscu przekroczyła 37 stopni Celsjusza.

Na nagraniu z koncertu widać, jak Swift wzywa ochronę do zapewnienia fanom w pierwszym rzędzie butelek z wodą. W innych klipach widziano ją oblewającą fanów wodą.

Fani w mediach społecznościowych pisali, że brazylijski obiekt nie pozwala widzom na wnoszenie do środka butelek z wodą.

Trasa Eras to najobszerniejsza jak dotąd trasa Swifta, obejmująca 151 koncertów na pięciu kontynentach.

READ  Kim Kardashian sprzedaje torebkę Hermès za 113 000 dolarów: fani zszokowani „brudnym” stanem

Gdy w tym tygodniu rozpoczęły się występy w Rio de Janeiro, Swift i legion jej wiernych fanów zostały powitane przez otwarte ramiona najsłynniejszego na świecie posągu Chrystusa, ubranego w wyświetloną grafikę T-shirtu inspirowanego Swiftem.

Pomnik Chrystusa Odkupiciela zostaje oświetlony komunikatem powitalnym amerykańskiej piosenkarki Taylor Swift w Rio de Janeiro w Brazylii.  Zdjęcie/AP
Pomnik Chrystusa Odkupiciela zostaje oświetlony komunikatem powitalnym amerykańskiej piosenkarki Taylor Swift w Rio de Janeiro w Brazylii. Zdjęcie/AP

Wysoka na 38 metrów statua Chrystusa Odkupiciela została oświetlona, ​​a na jej powierzchni widniał doniosły przekaz witający piosenkarkę w kraju na ostatni etap jej trasy koncertowej Eras Tour. Ta wspaniała oferta gościnności była efektem akcji charytatywnej prowadzonej przez jej fanów i koordynowanej przez Diecezję Chrystusa Odkupiciela, która zarządza słynnym pomnikiem.

W mediach społecznościowych Swifties poprosiła burmistrza Rio Eduardo Paesa o umieszczenie na pomniku podobizny koszulki Swift „Junior Jewels”. Twoje miejsce jest przy mnie Piosenka wideo. Ich apele stały się wirusowe. Paes, który kiedyś określił śpiewaczkę jako „Madonnę naszych czasów”, powiedział, że zwróci się w tej sprawie do księdza Omara Raposo, rektora sanktuarium.

Tysiące fanów Swifta zebrało się niedawno na pierwszym w historii koncercie Swift w Argentynie, który przyjął polityczny zwrot przed wyborami prezydenckimi w kraju. Swift zagra sześć koncertów Eras w Brazylii. Pierwsza trójka odbyła się na stadionie Nilton Santos w Rio. W przyszłym tygodniu da trzy koncerty w São Paulo na stadionie Allianz Parque.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *