Teddy Sinclair i Willie Moon tracą „prawie wszystko” w pożarze w Nowym Jorku

Teddy Sinclair, znany również jako Natalia Kells, i jej mąż Willie Moon mówią, że stracili „prawie wszystko” po tym, jak ich mieszkanie w Greenwich Village zapaliło się.

Para mieszkająca w Nowym Jorku, o której wiadomo, że została nagle wydalona z The X Factor New Zealand w 2015 roku po tym, jak zbeształa uczestnika na antenie, udostępniła ekscytujące nagranie „ pięciopunktowego alarmu pożarowego ” na Instagramie w środę.

Gaszenie go zajęło 200 strażaków i 12 godzin, zgodnie z postem na ich oficjalnym koncie Cruel Youth.

Zaczynając od nowa: Teddy Sinclair, znany również jako Natalia Kells, i jej mąż Willie Moon „stracili prawie wszystko” po tym, jak ich mieszkanie w Greenwich Village zapaliło się. Na zdjęciu w 2014 r

W podpisie towarzyszącym Hell Pictures 34-letni autor tekstów napisał: „ W ten weekend Willie i ja przeżyliśmy pożar … nie zwykły pożar, ale pożar gazu z pięcioma alarmami, który wymagał 200 strażaków i 12 godzin gasić.

Straciliśmy prawie wszystko, ale nasz sąsiad uratował naszego psa Bambi i na szczęście razem zaczynamy od nowa!

„To przerażające i tragiczne, a po ciężkim roku z Covid, następne kilka miesięcy nie będzie łatwe… Ale szczerze mówiąc, nie mogłem czuć się bardziej szczęśliwy / błogosławiony niż teraz!”

„Bardzo dziękujemy dzielnym strażakom, którzy kopali osła i ryzykowali życie, dziękujemy naszemu sąsiadowi Kyle’owi za uratowanie naszego psa i wielkie dzięki naszym przyjaciołom” – podsumowała.

Dramat: W środę para udostępniła materiał filmowy z `` Five-Alarm Gas Fire '' na Instagramie

Dramat: W środę para udostępniła materiał filmowy z „ Five-Alarm Gas Fire ” na Instagramie

Piekło: para powiedziała, że ​​ogień

Piekło: para powiedziała, że ​​pożar „zajął 200 strażaków i 12 godzin do ugaszenia”

Była aktorka zamieściła na Instagramie filmy z pożaru, opatrzone własnym komentarzem opisującym masakrę.

W filmach urodzona w Anglii piosenkarka i autorka tekstów wspaniale wypowiadała się, co brzmiało jak amerykański akcent.

READ  Diamentowe bransoletki Marii Antoniny kosztują na aukcji 11,49 miliona dolarów

31-letni Sinclair i Moon przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych w marcu 2015 roku po krótkiej, ale kontrowersyjnej karierze telewizyjnej reality.

Dokumentacja: Była aktorka Sinclair opublikowała filmy z pożaru w Instagram Stories, opatrzone własnym podpisem opisującym masakrę.

Dokumentacja: Była aktorka Sinclair opublikowała filmy z pożaru w Instagram Stories, opatrzone własnym podpisem opisującym masakrę.

Twang: W filmach urodzona w Anglii piosenkarka i autorka tekstów wspaniale wypowiadała się, co brzmiało jak amerykański akcent, mimo że przeniosła się do USA dopiero w 2015 roku.

Twang: W filmach urodzona w Anglii piosenkarka i autorka tekstów wspaniale wypowiadała się, co brzmiało jak amerykański akcent, mimo że przeniosła się do USA dopiero w 2015 roku.

Teddy – znany wtedy jako Natalia Kills – Willie został zwolniony z nowozelandzkiej wersji The X Factor w 2015 roku za obrażanie uczestnika na scenie.

Piosenkarz Joe Irvine został upieczony przez sędziów po przekazaniu go Cray Me River Justina Timberlake’a.

Przedstawiając swoje notatki zawodniczce, Sinclair oskarżyła Irvine o naśladowanie stylu jej męża.

Przeszłość: Teddy - znany wtedy jako Natalia Kills - i Willy, 31 lat, zostali zwolnieni z nowozelandzkiej wersji The X Factor w 2015 roku za noszenie szorstkich ubrań na zawodniku na scenie

Przeszłość: Teddy – znany wtedy jako Natalia Kills – i Willy, 31 lat, zostali zwolnieni z nowozelandzkiej wersji The X Factor w 2015 roku za noszenie szorstkich ubrań na zawodniku na scenie

Nieuczciwe: Prezentując swoje notatki uczestnikowi The X Factor, Sinclair oskarżyła Irvine o naśladowanie stylu jej męża

Ouch: piosenkarz Joe Irvine (na zdjęciu) został upieczony przez sędziów po dostarczeniu go do Justina Timberlake'a River Cry Me a

Ouch: piosenkarz Joe Irvine (po prawej) został upieczony przez sędziów po przekazaniu go Justinowi Timberlake’owi Cry Me a River

„Jako artysta, który szanuje twórczą integralność i własność intelektualną, jestem zniesmaczony tym, jak bardzo naśladujesz mojego męża” – powiedział oszołomiony Irvine.

„Od poezji do garnituru, czy nie ma ona żadnej wartości lub szacunku dla oryginalności?” Śmiejesz się, to tandetne, obrzydliwe, osobiście uważałem to za straszne technicznie.

Moon dodał: „ Dla mnie jest to tanie i trochę niedorzeczne. To jak Norman Bates w ubraniu swojej matki. To trochę przerażające.

Stacja TV3, która nadawała program, natychmiast uruchomiła duet mąż i żona, powołując się na „ destrukcyjne przemówienia ”.

Od lipca 2015 roku aktorka, urodzona jako Natalia Noemi Cappuccini, odeszła i występowała pod pseudonimem Teddy Sinclair.

Ona i Moon wystąpili w Cruel Youth, a Sinclair napisał piosenki dla Madonny i Rihanny.

W 2017 roku otrzymała nominację do nagrody Grammy za współtworzenie hitu Rihanny Kiss It Better.

Kreatywność: W 2017 roku otrzymała nominację do nagrody Grammy za współtworzenie hitu Rihanny Kiss It Better

Kreatywność: W 2017 roku otrzymała nominację do nagrody Grammy za współtworzenie hitu Rihanny Kiss It Better

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *