The Blacks Ferns Sevens osiągnęli doskonały rekord ćwierćfinału w Sydney Sevens

The Black Ferns Sevens przeszli przez fazę bilardową Sydney Sevens z doskonałym rekordem.

Zwycięzcy sobotniego turnieju w Hamilton pokonali Japonię 27:10. Nastąpiło to po zwycięstwie 48-0 nad Papuą-Nową Gwineą i zwycięstwie 29-14 nad Francją w piątek.

Wynik utrzymuje niepokonany rekord Black Ferns Sevens przeciwko Japonii.

Michaela Blade strzelił gola dla Nowej Zelandii w pierwszej minucie, a kilka minut później odciążające podanie i zapętlone odbicie ustawiło Stacy Flohler na próbę w prawy róg.

Najbardziej imponująca próba miała miejsce na dwie minuty przed przerwą, kiedy Blade podjęli drugą próbę, zmuszając japońską obronę do ucieczki z linii środkowej.

Nowozelandczyk Risi Bure Lin, pokonany podczas zwycięstwa Nowej Zelandii nad Japonią.

Marka Metcalfe’a / Getty Images

Blade dostarczył hat-tricka na początku drugiej połowy, ponieważ Japonia nie mogła sobie poradzić ze sposobem, w jaki Nowa Zelandia przenosiła piłkę z jednej strony na drugą w pobliżu ich linii.

Shirai Kaka próbowała strzelić gola w 10. minucie, ale największą zachętą w meczu było to, że Yukino Tsugisaki przedarła się przez obronę Nowej Zelandii i pomimo zmęczenia przed linią bramkową miała dość gazu, by ją podciągnąć. .

Następnie, na 30 sekund przed końcem, Chiharu Nakamura wykorzystał drugą próbę Japonii, aby oddać trochę szacunku końcowemu wynikowi.

Wcześniej tego dnia All Blacks Sevens osiągnęli dwa z dwóch i zarezerwowali sobie miejsce w ćwierćfinale.

Aquila Rokuliswa strzelił jedną z pięciu prób dla All Blacks Sevens w ich sobotnim zwycięstwie nad Kenią w Sydney.

Aquila Rokuliswa strzelił jedną z pięciu prób dla All Blacks Sevens w ich zwycięstwie nad Kenią w sobotę w Sydney.

Po rozpoczęciu kampanii od zwycięstwa 45-7 nad Urugwajem w piątek, Men in Black kontynuowały imponujący występ, wygrywając 33-0 z Kenią w sobotę.

READ  Celtycki link do „nowego Lewandowskiego”

Spowodowało to, że zarezerwowali sobie miejsce w ostatniej ósemce przed meczem. Nadchodzi ten mecz o 17:49 (czasu nowozelandzkiego) z Republiką Południowej Afryki, która zadecyduje o pierwszym miejscu w grupie B, a Blitzboks również bezpiecznie odpadną, przed ćwierćfinałami później w sobotę wieczorem.

W następnej misji zemsty Porażka w zeszły weekend w finale Hamiltona z ArgentynąKiwi wyglądali w świetnej formie przeciwko Kenii, która zajmuje 13. miejsce w tabeli serii.

Aquila Rokulisoa otworzył wynik golem w trzeciej minucie z 60 metrów, a po tym, jak Sione Mulia nie strzelił minuty później, Dylan Collier reprezentował pierwszą połowę po dużym obrocie i Scott Leroy Carter.

Prowadząc po pierwszej połowie 19:0, Nowa Zelandia w końcu powiększyła swój wynik – dopiero po zaciekłej bójce między Rokolisoa i Alvinem Otieno – kiedy Roderick Solo wykonał wspaniały strzał i pościg z połowy boiska, zanim Louis Ormond w pełnym wymiarze czasu zakończył z wynikiem przeskok. zdumiewający.

Po meczu kapitan Sam Dixon wręczył koszulkę All Blacks Sevens kenijskiemu graczowi Willy’emu Ambace – byłemu reprezentantowi Manawatū Turbos – który ogłosił w tym tygodniu, że po turnieju w Sydney zakończy karierę.