The Morning Show: gwiazdorska redakcja Apple’a #MeToo powraca z hukiem

ponowne rozważenie: To właśnie program pomógł uruchomić Apple TV+.

Program, który dał Jennifer Aniston pierwszy od tego czasu koncert na małym ekranie przyjaciele Zakończył się w 2004 roku. Błyszczący, drogi, pełen gwiazd dramat, który przedstawiał i odzwierciedlał wzrost ruchu #MeToo.

Podczas poranne show (teraz wraca do 10-odcinkowego drugiego sezonu) Miał swoich krytyków, z czasami mydlanymi dialogami i melodramatycznymi momentami (nie zapominajmy o tym materiale źródłowym, książce Briana Steltera z 2013 r.). Poranny szczyt: Wewnątrz porannego świata rzezimieszków telewizja Pierwotnie miał być filmem w niesławnej amerykańskiej sieci Lifetime Network), wielu było zafascynowanych mieszanką Aniston, Steve Carell i Reese Witherspoon i chcieli zobaczyć, dokąd potoczy się ta historia po śmierci UBA poranne show (TMS) Kierownik działu Talent Booker Hannah (jojo mbatha łotrzyk) oraz ukazanie na żywo toksycznej kultury sieci przez współprowadzącego TMS Alexa Levy (Aniston) i wschodzącej gwiazdy reportera Bradleya Jacksona (Witherspoon).

Sezon 2 zaczyna się od wiadomości, że Alex i Bradley rozmawiają ze sobą od tego pamiętnego dnia. Kiedy były UBA odszedł pośród burzy kontrowersji i okładek magazynów, Bradley zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby podnieść rangę nękanej firmy.

youtube

Reese’s Best Bits: 10 najlepszych programów

Czytaj więcej:
* Juliana Margulies dołącza do drugiego sezonu The Morning Show
* Jennifer Aniston szczegółowo opisuje swoją walkę o ucieczkę przed „Rachel of Friends” i zdobycie różnych ról
* Jak poranny program zaskoczył nas wszystkich
* The Morning Show: Jennifer Aniston o tym, dlaczego występuje w nowym serialu Apple TV+

„Farbowałam włosy, robiłam tańce TikTok i prowadziłam pokaz kręgli celebrytów. Zrobiłam wszystko mniej niż tatuaż UBS na moim tyłku” – powiedziała szefowi wiadomości Cory’emu Ellisonowi (Billy Crudup), człowiekowi, któremu pomogła odzyskać po trzymaniu puszki z powodu tego wybuchu, co szkodzi reputacji na ekranie.

READ  Australijczycy mają bzika na punkcie masła orzechowego Whitakera i galaretki czekoladowej

Bradley mocno naciska, aby wypełnić „wieczorne wiadomości” gotowe do złapania po kolejnym skandalu, ale Corey już ma na myśli kogoś innego. A poza tym potrzebuje jej „nieugiętości” w TMS, nawet jeśli od czasu odejścia Alexa oceny nie są doskonałe.

Zbliża się rok 2020, a nowe talenty wyglądają słabo w terenie, więc Corey wie, że istnieje tylko jedno rozwiązanie, aby naprawić TMS – i to jest ponowne zaangażowanie Alexa w Bradleya. Jednak na pierwszy rzut oka wydaje się to niemożliwe.

Bradley z Reese Witherspoon ma więcej ambicji niż The Morning Show, ale nie wszyscy podzielają jej zaufanie do jej talentów.

Bradley z Reese Witherspoon ma więcej ambicji niż The Morning Show, ale nie wszyscy podzielają jej zaufanie do jej talentów.

Zajęta pisaniem swoich wspomnień w Maine, wydaje się być bardziej niż szczęśliwa, że ​​jest z dala od światła reflektorów. Więc Cory najpierw odwołuje się do swojego ego. „Byłeś wszystkim, czego potrzebowaliśmy. Byliśmy tak głupi, że nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy, a teraz jesteś jedyną rzeczą, która może nas uratować.”

Kiedy to nie działa, mówi o jej dziedzictwie, podczas gdy marchewka powrotu do TMS jest tylko odskocznią do większych i jaśniejszych rzeczy. „Nadal musisz wykonać swoją największą pracę.”

W porządku, poranne show To zdecydowanie jeden z najlepszych występów Aniston. Dla tych, którzy nie znają jej zbyt wiele poza Rachel Green lub jej pracą z Adamem Sandlerem, będzie to rewelacja. W złożonej i sprzecznej postaci Alexa są prawdziwe niuanse, przyciąganie, głębia i emocje.

Pomaga to, że jest otoczona tak świetnym składem, w skład którego wchodzą nie tylko zawsze niezawodny Witherspoon i doskonały Crudup, ale także Mark Duplass i dwa doskonałe dodatki w drugim sezonie: dobra żona Juliana Margolis i krzesła Holland Taylor.

The Morning Show udowadnia, że ​​Jennifer Aniston potrafi nie tylko zagrać Rachel Green.

The Morning Show udowadnia, że ​​Jennifer Aniston potrafi nie tylko zagrać Rachel Green.

Jeśli serialem był Jay Carson (dom z papieru) Scenariusz i rozmowy nie zawsze sięgają stratosferycznej spirali i metaforycznych wyżyn podobnego zestawu Aarona Sorkina redakcjaNiektórzy będą postrzegać brak punktów politycznych w serii jako bonus, pozwalający bohaterom mówić za siebie, a nie jako kod dla określonego rodzaju ideologii.

READ  Menadżer i chłopak Kardashiana zostają oskarżeni o „sadystyczną” zbrodnię

Z nawiedzającymi wstępnymi ujęciami opuszczonego Nowego Jorku, poranne show Wygląda na to, że jest ustawiony, aby poradzić sobie z Covidem podczas bieżącego biegu, co tylko doda napięcia i intrygi stworzonej przez genialny odcinek otwierający scenę.

sezon 2 z poranne show Teraz można przesyłać strumieniowo na Apple TV +.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top