The Performing Arts Center of Anchorage wymaga szczepienia lub negatywnego testu na COVID w przypadku wydarzeń na żywo

Urzędnicy ogłosili w środę, że osoby uczestniczące w koncertach i innych wydarzeniach w Alaska Center for the Performing Arts w Anchorage będą musiały okazać dowody szczepień lub niedawnego negatywnego wyniku testu na COVID-19 od 1 września.

Urzędnicy z śródmiejskiego kompleksu teatralnego powiedzieli w oświadczeniu internetowym, że posunięcie to miało na celu „zapewnienie bezpiecznego i udanego powrotu i kontynuacji występów na żywo w Anchorage”. Reklama.

W oświadczeniu stwierdzono, że maski będą wymagane zarówno dla zaszczepionych, jak i nieszczepionych uczestników podczas występów i innych wydarzeń.

Niniejsze ogłoszenie stanowi pierwszy duży obiekt rozrywkowy na Alasce, który ogłasza wymóg szczepień lub negatywny wynik testu dla posiadaczy biletów. W zeszłym tygodniu Foo Fighters Rozegrałeś wymagane oferty szczepień w Anchorage i Fairbanks dla tysięcy fanów.

Duży biznes turystyczny powraca do Anchorage po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, gdy stan uderza w zmieniającą się falę delta.

„Wymogi te pozostaną w mocy, podczas gdy poziomy transmisji w Anchorage są „wysokie” lub „istotne” – napisano w komunikacie. Poziomy transmisji COVID-19 w Anchorage są obecnie „wysokie” zgodnie z wytycznymi CDC.

Anchorage Opera, Anchorage Symphony Orchestra i Anchorage Concert Association należą do organizacji planujących na dużą skalę wydarzenia na żywo w centrum w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Wielkie wydarzenia zaplanowane na wrzesień obejmują cotygodniowe sitcomy i występ Anchorage Concert Society pianino program komediowy Jane Lynch i Kate Flannery.

Centrum stwierdziło, że posiadacze biletów, którzy nie są w stanie lub nie chcą spełnić wymagań, mogą otrzymać zwrot pieniędzy.

READ  Przezczaszkowa stymulacja magnetyczna może leczyć depresję. Przełomowe badania sugerują, że może również pomóc w leczeniu autyzmu, ADHD i OCD

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *