Zasady maskowania dla w pełni zaimpregnowanych klientów: Co wiedzieć, jeśli wybierasz się na zakupy w ten weekend

Zasady maskowania dla w pełni zaimpregnowanych klientów: Co wiedzieć, jeśli wybierasz się na zakupy w ten weekend

(NASTĘPNY) – Najnowsze wytyczne Centers for Disease Control and Prevention (CDC) mogą wskazywać, że w pełni zaszczepieni Amerykanie mogą czuć się bezpiecznie zdejmując osłonę twarzy w niektórych pomieszczeniach, ale to nie znaczy, że mogą całkowicie pozbyć się swoich masek.

Zgodnie z definicją CDC, wymagania dotyczące maski pozostają w miejscach, w których obowiązują mandaty federalne, takich jak transport publiczny lub szpitale, i gdzie wymagają tego przepisy lub przepisy stanowe, lokalne, plemienne lub regionalne. Ale obowiązki dotyczące masek mogą również pozostać zgodnie z wymaganiami właścicieli firm lub sklepów detalicznych, w związku z czym wielu głównych sprzedawców detalicznych wyjaśniło lub zmieniło swoje zasady dotyczące masek zgodnie z CDC. Najnowsze wskazówki.

Nie wiesz, gdzie możesz lub nie możesz pozbyć się maski? Oto lista krajowych punktów sprzedaży detalicznej, które zachowują swoje uprawnienia dotyczące masek, oraz innych, które całkowicie złagodziły swoje zasady dotyczące chronionych gości *, o ile pozwalają na to przepisy stanowe i lokalne.

Albertson

Firmy Albertsons, do których należą między innymi supermarkety, takie jak Albertsons, Vons, Jewel-Osco i Safeway, nadal wymagają masek od wszystkich gości i partnerów.

Aldi

Aldi Supermarkety nie wymagają obecnie masek dla w pełni zaszczepionych gości. Od 26 maja pracownicy Aldi, którzy są w pełni zaszczepieni, nie będą już musieli nosić osłon twarzy do pracy.

Kąpiel w łóżku za

Kąpiel w łóżku za Obecnie na razie zachowuje swoje uprawnienia do maskowania „wszystkich klientów i podmiotów stowarzyszonych”.

Najlepsza oferta

W pełni ufortyfikowany Najlepsza oferta Pracownicy i klienci nie muszą już nosić masek w sklepie, ale pracownicy, którzy pracują w domach ludzi – jak ci w Geek Squad – nadal będą musieli nosić je poza miejscem pracy.

READ  Możliwość życia na księżycu Jowisza Europa bardzo wzrosła

Wiele

Wiele W pełni zaszczepieni klienci lub partnerzy nie muszą już nosić masek w swoich sklepach.

Hurtownia Club BJ

BJ W pełni zaszczepieni klienci nie muszą już nosić masek w sklepie; Członkowie zespołu, którzy zostali w pełni zaszczepieni, również mogą zdjąć swoje maski. Jednak niezależnie od tego, czy są zaszczepieni, czy nie, wszyscy klienci i pracownicy są nadal zobowiązani do noszenia osłon twarzy w działach optycznych sklepów, „ponieważ jest to wyznaczone miejsce dla opieki zdrowotnej”.

CVS

CVS Upewnij się, że w pełni zaszczepieni goście nie muszą już nosić masek w sklepie. Pracownicy nadal są zobowiązani do noszenia nakryć twarzy.

Mieć artykuły sportowe

Mieć artykuły sportowe Zgodnie z aktualną stroną internetową dotyczącą odpowiedzi na COVID, w pełni zaszczepieni goście nie muszą nosić masek w jej sklepach.

Rok dolarowy

Rok dolarowy Witryny nie wymagają masek dla w pełni zaszczepionych klientów, pracowników lub dostawców.

HEB

Supermarkety HEB nadal wymagają masek od klientów i pracowników. „Nic się nie zmieniło” od ostatniej aktualizacji zasad w marcuPrzedstawiciel firmy potwierdził.

Home Depot

Klienci lub asystenci byli w pełni zaszczepieni Home Depot Sklepy nie muszą już nosić nakryć twarzy w sklepie.

IKEA

IKEA Maski nie są już wymagane dla w pełni zaszczepionych klientów. „Jednak nadal zachęcamy klientów do noszenia masek, aby chronić niezaszczepioną populację” – wskazała IKEA w ostatniej aktualizacji.

JCPenney

JCPenney W pełni zaszczepieni klienci lub partnerzy nie muszą nosić masek w większości oddziałów. Jednak „JCPenney Salon, JCPenney Optical i JCPenney Portraits Studio będą nadal potrzebować maski zarówno dla klienta, jak i partnera, niezależnie od szczepienia” – zauważa firma.

proszek antymonowy

w proszek antymonowy„Zapraszamy w pełni zaszczepionych klientów do zakupów z maską lub bez” – podkreśliła firma.

Kruger

Po starcie Trzymaj się ich zasad dotyczących masekGrupa firm Kroger – która łącznie obsługuje tysiące sklepów spożywczych pod różnymi markami – Kruger W pełni zaszczepieni klienci mogą robić zakupy bez maski. W pełni zaszczepieni pracownicy, inni niż ci, którzy pracują w aptekach lub klinikach, również nie muszą już nosić nakryć twarzy.

READ  Według nowych badań najlepsze węglowodany do spożycia

Lowe

Lowe Postanowił „przestrzegać nowych dyrektyw Centers for Disease Control and Prevention” i nie wymagać już masek dla w pełni zaszczepionych klientów.

Messi

Od klientów, którzy zostali w pełni zaszczepieni, nie jest wymagane zakrywanie twarzy Messi, Chociaż nadal jest to zalecane.

publiczny

publiczny Supermarkety nie wymagają od osób w pełni zaszczepionych noszenia masek w swoich sklepach.

Rytuał pomocy

Rytuał pomocyOstatnia polityka firmy nadal wymusza maskowanie klientów i pracowników.

Ross Stores

Ross Dyskonty nadal zamawiają maski gości i pracowników, zgodnie z najnowszymi zasadami online.

Kierowanie

„Ze względu na zaktualizowane wytyczne CDC … cel nie będzie już wymagał pełnego szczepienia gości i członków zespołu w celu noszenia zakryć twarzy w naszych sklepach, z wyjątkiem przypadków wymaganych przez lokalne rozporządzenia”, Reklamować 17 maja.

Trader Joe

Przedstawiciel sklepu potwierdził, że klienci, którzy zostali w pełni zaszczepieni na Trader Joe’s, nie muszą już nosić masek.

TJ Max

Firmy TJX, do których należy m.in. TJ Maxx oraz HomeGoods i Marshall’s, nadal wymagają masek od wszystkich klientów i pracowników.

Walgreens

Walgreens Nie wymaga masek od w pełni zaszczepionych klientów, ale koledzy nadal są zobowiązani do noszenia osłon twarzy do pracy.

Walmart

Klienci i pracownicy w Walmart – Oprócz sklepów w Sam’s Club – nie muszą nosić masek, jeśli są w pełni zaszczepieni.

* Według Centers for Disease Control and Prevention, osobę uważa się za w pełni zaszczepioną dwa tygodnie po otrzymaniu drugiej dawki preparatu Pfizer lub Moderna lub dwa tygodnie po podaniu pojedynczej dawki szczepionki, takiej jak szczepionka Johnson & Johnson Janssen.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *