To dlatego Cristiano Ronaldo i zawodnicy MMA malują paznokcie u nóg na czarno

To dlatego Cristiano Ronaldo i zawodnicy MMA malują paznokcie u nóg na czarno

Ronaldo często można zobaczyć na jego stronie Instagrama Po meczu skorzystaj z relaksującej sauny. Jednak ostatnio fani o sokolich oczach nie tylko podziwiają jego wyrzeźbioną sylwetkę; Zauważyli także sportowe, pomalowane na czarno paznokcie CR7, co sprawiło, że wiele osób (w tym my) zastanawiało się, dlaczego?

Instagrama

Nie żeby Ronaldo siedział w saunie po ostatnim meczu Al-Nasra, po raz pierwszy uniósł brwi w związku z dość odważną modą. Pokazał także swoje czarne paznokcie u nóg, pozując z byłym zawodnikiem wagi ciężkiej UFC Francisem Ngannou. Ale jego oszałamiający wybór pedicure ma mniej wspólnego z modą, a więcej z praktycznością.

Idąc za przykładem zawodników mieszanych sztuk walki, okazuje się, że pomalowanie paznokci na czarno może zapobiec pękaniu i rozdwajaniu się paznokci podczas walki, czyniąc wybór funkcjonalnym, a nie estetycznym. Udane kopnięcia zawodników często łamią im paznokcie u nóg, podczas gdy tupanie stopą i ogólne zużycie maty mogą uszkodzić paznokcie u nóg, dlatego wielu zawodników decyduje się na ich pomalowanie dla dodatkowej ochrony.

Jak doniosła niemiecka gazeta „Bild”, sportowcy malują także paznokcie, aby pokryć je warstwą ochronną, która może uchronić je przed grzybami i bakteriami.

Tak więc, pytając, pomalowane na czarno paznokcie Ronaldo służą celowi praktycznemu. Niezupełnie po to, aby wykorzystać zdobytą bramkę, ale być może, aby zapobiec kontuzji. Choć Ronaldo może nie podąża za najnowszymi trendami mody, z pewnością podąża za najnowszymi trendami w wyczynach sportowych.

READ  Puchar Ameryki: Hamish Bond dołącza do drużyny Nowej Zelandii

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *