Trady Perth zmarł po tym, jak ciężkie drzwi spadły mu na głowę

Globalizm

WorkSafe WA powiedział ABC w poniedziałek, że wszczął dochodzenie w sprawie śmierci pracodawcy i prowadzi rozmowy z pracodawcą. Obrazy / plik, obrazy Getty

Przyjaciele i koledzy zebrali się, aby przypomnieć sobie młodego giganta z Perth na placu budowy, gdzie został przewrócony przez rozpadające się drzwi i zabity.

Ratownicy medyczni nie byli w stanie uratować 19-letniego Nathaniela Goode w poniedziałek rano po tym, jak ciężkie drzwi spadły i uderzyły go w głowę na placu budowy Reinforcement Parade w North Coogee.

Policja została wezwana na miejsce zdarzenia około 10 rano, kiedy metalowo-drewniana rampa wjazdowa do demontowalnego biura sprzedaży – które podobno służyła jako kebab – spadła i uderzyła w Judda.

Narzędzia zostały upuszczone po wypadku.

Zgłoszono również, że inny pracownik przeszedł badanie lekarskie.

Friends of Good zebrali się na przedmieściach Perth w High Wycombe w poniedziałek wieczorem, zanim pojechali przyczepą kempingową na miejsce pracy, aby złożyć hołd.

Tymczasem WorkSafe WA poinformował komisję ABC, że wszczęła dochodzenie i prowadzi rozmowy z pracodawcą.

„To prawie tak, jakby zareagował na coś, co spadło” — powiedział Joseph Lee, dyrektor WorkSafe WA Investigations.

„To branża, która wiąże się z wieloma zagrożeniami. Ma nieodłączne ryzyko i jest to potężne przypomnienie dla branży, aby upewnić się, że identyfikuje wszystkie zagrożenia i ma odpowiednie kontrole, aby upewnić się, że nie przydarzy się to innym członkom rodziny”.

READ  Coronavirus Covid 19: Matka Sydney przeżywa przerażający moment, gdy nowonarodzony syn uzyskał pozytywny wynik testu na Covid

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top