Transfer Whispers, Brenko Lee, Luke Brooks, Kontrakt Epic Origin, Gracze bez kontraktu, Josh Reynolds, Super League, Hull FC, Udzielenie Tyrone Peachey pozwolenia na negocjacje z konkurentami, Wests Tigers, Kontrakt

Rozgrywający Wests Tigers Luke Brooks został powiązany z ruchem na północ, podczas gdy kolega z drużyny Tyrone Peachey może swobodnie negocjować z rywalizującymi klubami.

Misja byłego gracza NSW za granicą zakończyła się wcześnie, ponieważ Origin Game II tworzy gwiazdorską wizytówkę, która ma wygasnąć 1 listopada.

Przeczytaj poniżej wszystkie szepty dotyczące transferu NRL!

Transmituj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2022 NRL Telstra Premierhip Live & Ad-Break za darmo, grając na Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj teraz bezpłatnie przez 14 dni.

Strumyki związane z delfinami

Pół Tygrysów, Luke Brooks, ma zostać porzucony po raz pierwszy w swojej karierze w NRL i został powiązany z przeprowadzką do Delfinów.

Brooks zarobił 1,1 miliona dolarów w następnym sezonie w ostatnim roku swojej umowy, a Tygrysy podobno próbują się go pozbyć.

Trener Dolphins, Wayne, jeszcze nie osiągnął kontraktu z klubem na inauguracyjny sezon klubu w przyszłym roku, a Brooks może być opcją.

Bennett pozyskał już nastoletniego obrońcę Isaiaha Katwę, a jego miejsce ma zastąpić piąty weteran, Anthony Milford.

Kierownictwo Brooksa dwukrotnie poprosiło o wydanie zeszłego lata, którego Tygrysy odmówiły, ale teraz oczekuje się, że 27-latek zostanie wycofany, gdy NRL zostanie wznowione po przerwie w Origin.

Adam Douaihy wrócił po poważnej kontuzji kolana i oczekuje się, że zagra w obu połowach z Jacksonem Hastingsem.

„Problem polega na tym, że ma dużo pieniędzy, próbują robić u niego zakupy i nakłonić kogoś, kto weźmie lwią część tego kontraktu” – powiedział Paul Kent w NRL 360.

Weteran ligi rugby, Dave Riccio, powiedział, że scenariusz Tigers and Brooks zmienił się dramatycznie od lata.

„To bardzo różni się od przedsezonowych, kiedy wiele klubów miało trochę pieniędzy do wydania. Nie ma klubów, które po prostu siedzą i mają nadmiar pieniędzy na dachu w tej chwili, aby schwytać Luke’a Brooksa i musi to dotyczyć ścinania tygrysów hurtowo.”

READ  Mark Russell Edmonds | Wiadomości, sport, praca

„Delfiny potrzebują rozgrywającego, prawda. Wayne Bennett, widzieliśmy, co może zrobić dla gracza, którego pewność siebie spadła. Mógłby naprawdę dobrze pasować do Dolphins, naprawdę dobrego rozgrywającego”.

Więcej aktualności NRL

Kamienie Jimmy’ego: grub ujawnił prawdziwe pochodzenie; Tytani powiedział reżyser

„Szklanka jest w połowie pełna”: Tiger wystawia 800 000 dolarów, aby Brooks mógł dołączyć do jej rywala pośród iskierki nadziei

Odrzucamy go: Blues ujawnia wyłącznik awaryjny Munstera, gdy NSW chce odblokować Cleary

Został wyprodukowany: Thales ujawnia prawdę o niesławnym przezwisku „Wściekły byk”

Tygrysy płacą dużo, aby opuścić Brooks | 02:17

Pokaż umowę pochodzenia

Zdumiewające 15 graczy w drużynach Origin Game II może trafić na otwarty rynek 1 listopada, dając ponad 10 milionów dolarów talentu na platformę do zaprezentowania swojej wartości.

Sami gracze wiedzą, jak dobry występ w Origin Arena może wpłynąć na ich uznanie, ponieważ rywalizujące kluby obciążają lukratywną ofertę dla niektórych z największych gwiazd gry.

Daniela Topo. Ben Hunt, Victor Radley, Jeremiah Nanai, Syosiva Talakay, Thomas Flegler, Selwyn Kubo, Cameron Munster, Murray Taulagi, Brian Too, Liam Martin i Stephen Crichton mogą negocjować od 1 listopada.

Tymczasem ostatni sezon Matta Burtona w 2024 roku jest opcją na jego korzyść, a status kontraktu Angusa Crichtona nie został jeszcze rozwiązany.

Rozmawiając z Codzienny TelegrafJeden z agentów graczy opisał szaleństwo karmienia jako „niespotykane” z tak wieloma utalentowanymi graczami rzadko występującymi na rynku w tym samym czasie.

„To niezrównana liczba gwiazd, które w dowolnym momencie wychodzą z kontraktu” – powiedział jeden z agentów znanych graczy.

„To jedne z największych nazwisk w lidze rugby.

Bonga chce iść po chorobie | 01:12

„Kluby zaczynają mówić o 1 listopada i o tym, do kogo mogą trafić.

READ  Szkocja kontra Polska: Steve Clarke zachęca graczy do wznowienia meczu towarzyskiego od miejsca, w którym przerwali | wiadomości piłkarskie

„Niektóre kluby nie będą miały pieniędzy na pogoń, ale inne poruszają się po swoich dachach, gdy rozmawiamy, aby zapewnić sobie miejsce na zdobycie wielkiego nazwiska, gdy niektórzy z tych graczy będą na otwartym rynku za kilka miesięcy”.

Pantery mają nadzieję na zdobycie trzech gwiazdek na dłuższą metę, podczas gdy Cameron Monster zleca firmom sagi jedną z największych historii w pamięci NRL.

Po ponownym podpisaniu długoterminowych kontraktów z Hughes, Grant, Coates i Babenhausen, Munster musiał obniżyć pensję, aby pozostać w Melbourne.

Tymczasem Delfiny weszły w ramy i szukają rekruta do gry pod batutą Wayne’a Bennetta.

Oceny energetyczne: Sezon kogutów mija, gdy buldogi się wspinają

Jest Królem Południa: Crowe miał tendencję do przechytrzania Bennetta podczas przeciągania liny w Burgess

Zegarek Cerraldo: Decyzja „nieuchronna”, gdy psy „rozmawiają” z innym celem

zapalony bezpiecznik: Gwiazda bluesa nazwana nowym „złoczyńcą” po ujawnieniu „brudnych” czynów

Reynolds wraca do domu

Były aktor Blues Josh Reynolds został podobno natychmiast zwolniony z kontraktu z Hull FC.

według Hal Daily Mail33-latek rozmawiał z wpływowymi osobami z Hull na temat wyjścia w połowie sezonu, a jego obecna umowa pozostała pięć miesięcy.

Piłkarze Hull FC zostali podobno poinformowani o odejściu swojego kluczowego gracza w sobotę, co zakończyło rozczarowujący okres za granicą.

Reynolds był uważany za najlepiej opłacanego zawodnika w historii klubu, ale nie był w stanie strzelać w Premier League, a według doniesień nierówny występ przeciwko Katalońskim Smokom był ostatnią kroplą dla szefów.

Były rozgrywający Bulldogs i Tigers miał jednoroczną opcję na koniec tego sezonu, ale nie otrzyma propozycji przedłużenia.

W sezonie 2022 w Hull Reynolds spędzał długie okresy na uboczu z powodu kontuzji, a od czasu przybycia rozegrał tylko 60 procent meczów klubu.

Brzoskwiniowe Tygrysy Wyjście

The Wests Tigers dały Tyrone Peachey możliwość negocjacji z rywalami NRL po tym, jak jego administracja poprosiła o pozwolenie na zbadanie jego opcji.

Codzienny Telegraf Wspomniała, że ​​Tygrysy pozwoliłyby Pecci znaleźć inny klub, mimo że pozostało mu 18 miesięcy jego dwuletniego kontraktu z klubem.

30-letnie Tygrysy podpisały kontrakt po tym, jak Tytani zdecydowali się nie przedłużać swojego trzyletniego pobytu na Złotym Wybrzeżu.

Jednak Beachy miał problemy z uzyskaniem czasu na mecz pod kierownictwem byłego głównego trenera Michaela Maguire’a, a teraz tymczasowego trenera Bretta Kimorleya na Tigers.

Peachey strzelił jedną próbę w zaledwie ośmiu meczach dla klubu w tym sezonie, a większość z tych meczów spadła z ławki.

Dyrektor Footballu Tim Shains przyjął strategię rozwoju, aby odwrócić klub, skupiając się na imponujących juniorach pochodzących z szeregów.

Więcej wiadomości o pochodzeniu

Tematy dyskusji: Katastrofa smoka ujawnia południe; Kevvie zaakceptował obawy konkurentów

Zwycięzcy i przegrani Queensland: Wygnanie gwiazdy Maroon zakończyło się zakończeniem serialu „Worship of Heroes”

Potwierdzono QLD: Wezwij gwiazdę Bronco i nazwij zespół Shockwave

Całkowita panika: Fitler pod ostrzałem, gdy legendy krytykują gwiazdorskich mistrzów Bluesa

Tyrone Peachey rozegrał w tym sezonie tylko osiem meczów.Źródło: Dostawca

Peachey zaliczył 50 prób w 187 grach NRL dla Sharks, Panthers, Titans i Tigers od czasu debiutu w 2013 roku i rozegrania trzech Origins for the Blues w 2018 roku.

Kariera byłego aktora znajduje się teraz na rozdrożu, ponieważ stara się znaleźć więcej czasu na grę w zawodniku NRL przed serią finałów 2022 roku.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najciekawsze momenty i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto już teraz!!

Walsh Fomis w autokarze Pantery | 00:31

Okaże się, czy Peachey będzie otwarty na badanie możliwości w Premier League, jeśli nie pojawi się doświadczony klub NRL.

Jednak w najlepszym wydaniu Peachey jest doskonałym asystentem i może dodać głębi i umiejętności zespołowi NRL, zmuszając go do szukania opcji ławkowych przed finałami i do następnego sezonu.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top