Travis Kelce sugeruje, że Taylor Swift jest śledzona na całym świecie

Travis Kelce sugeruje, że Taylor Swift jest śledzona na całym świecie
Czy Travis Kelce jest gotowy pójść w ślady Taylor Swift?

Według doniesień Travis Kelce prowadzi rozmowy z dziewczyną Taylor Swift na trasie Eras Tour, aby naładować baterie przed nadchodzącym sezonem NFL.

Podczas gdy dziewczyna gwiazdy pop Kansas City Chiefs kontynuuje swoje rekordowe tournée po Europie, jej chłopak chce zostać w pobliżu, aby odpocząć i nabrać sił.

Po zwycięstwie w Super Bowl LVIII nad San Francisco 49ers na stadionie Allegiant w Las Vegas dzięki podaniu Patricka Mahomesa do Mercole Hardman w dogrywce, Kelce miał trochę czasu na regenerację w Stanach Zjednoczonych przed przejściem do kolejnego projektu.

34-latek będzie mu towarzyszył Pusta przestrzeń Piosenkarka, która nadal występuje u szczytu swojej kariery w wielu krajach na całym świecie, nadrabiając czas, który poświęciła, aby zobaczyć go, gdy grał w piłkę nożną i zdobywał swój trzeci tytuł.

„Jestem w Europie” – oznajmił Kelce na swojej stronie. nowe Horyzonty Podcast, który prowadzi wraz ze swoim bratem Jasonem Kelce. „Będę tańczyć, tak. W tym sezonie jestem na całym świecie”.

„Wiesz, to jak moje yin i yang. Piłka nożna pozwala mi pozostać w Kansas City w trakcie sezonu, a poza sezonem muszę polecieć i trochę się zabawić”.

„Realizuję swoje marzenie, stary” – dodał Kelsey.

READ  Dlaczego model Victoria's Secret jest historią?

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *