Travis Trace, Dmitrik Trace zdobywają mistrzostwo razem w Polsce z WKS Śląsk Wrocław

badać» Patrząc wstecz: Rodzina Trice gotowa na pracowity weekend NCAA w 2021 r.

Travis miał średnio 17,2 punktu i 7,4 asysty w 18 meczach w sezonie zasadniczym. W 15 play-offach zdobywał średnio 19,3 punktu. Zdobył najwięcej w ostatniej serii, średnio w pięciu meczach uzyskując średnio 20,0 punktów. Został uznany najlepszym zawodnikiem w serii mistrzowskiej.

„Czuję się świetnie” – powiedział Travis w wywiadzie po meczu po finale. „I to był wysiłek zespołowy. Patrząc wstecz na play-offy, kiedy przegraliśmy 0-2 w pierwszej rundzie, usiedliśmy i powiedzieliśmy: 'Chłopaki, nie chcemy tego skończyć’. Walczyliśmy. Wszyscy poszli w górę. Wszyscy chcieli być jego częścią. To była wspaniała wygrana, wspaniały turniej”.

Dmitrik wystąpił w ośmiu meczach sezonu zasadniczego, notując średnio 8,5 punktu i 3,4 asysty. W 12 play-offach zdobywał średnio 3,8 punktu. Zdobył 13 punktów z ławki w czwartym meczu finałów i jest drugi po Travisie, który zdobył 21 punktów w wygranym 66-63.

„W pewnym momencie czwartej kwarty Demetrik miał 10 punktów z rzędu, a potem Travis zakończył tę grę niesamowitym hat-trickiem na końcu, jednym z nich w remisie na około 35 sekund”.

Od ostatniego sezonu w Michigan State w latach 2014-15 Travis grał w NBA i za granicą w Australii, Turcji, Francji i Włoszech. To był jego pierwszy sezon w Polsce.

Demetrik spędził pięć sezonów w Wisconsin, korzystając z dodatkowego sezonu przyznanego sportowcom NCAA w związku z pandemią 2020-21 i rozpoczął karierę zawodową we Francji w zeszłym roku. Jego ojciec powiedział, że pozytywny wynik testu na COVID-19 zniechęcił go na początku jego pobytu we Francji, a kiedy wrócił, tak nie było, więc wrócił do domu.

W tym samym czasie Travis „rozrywał to” w Polsce, powiedział Travis senior. Do zespołu dołączył w dziesiątym meczu sezonu z początkiem meczu 3-6. Wrocław wygrał swoje pierwsze pięć meczów z Travisem i szybko awansował w rankingach.

READ  Gwiazda Bayernu Monachium Robert Lewandowski nagrywa

W lutym Wrocław potrzebował pomocy na boisku po kontuzji kolejnego bramkarza. Poprosili Travisa o opinię na temat tego, kogo powinni podpisać. Jego brat zaproponował iw ciągu 72 godzin Dmitrik podpisał kontrakt. 13 lutego po raz pierwszy byli kolegami z klasy.

badać»Patrząc wstecz: ciężka praca popłaca w 2018 roku D’Mitrik po kontuzji stopy

Travis senior pojechał w maju do Wrocławia, w zachodniej Polsce, aby oglądać grę swoich synów.

„To miasto oddycha koszykówką” – powiedział. „Spotkałem wspaniałych ludzi. Była bardzo atrakcyjna. Kiedy tam dotarłem, byli bardzo podekscytowani jakością gry chłopców. Dotarłem tam, a cała publiczność skandowała: „Papa Trace!” Więc prawie byłam jak gwiazda filmowa”.

Bracia Trice wrócili do Stanów Zjednoczonych kilka dni po zdobyciu mistrzostwa. Travis podpisał kontrakt w niedzielę, aby zagrać w przyszłym sezonie w Murcji w Hiszpanii. Jest za wcześnie, by powiedzieć, czy pewnego dnia bracia znów staną się kolegami z drużyny.

„To była po prostu niesamowita okazja, która może się już nie powtórzyć” – powiedział Travis Sr. „Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni, że mogli spędzić ten czas razem.”

Travis Trace, Dmitrik Trace i WKS Śląsk Wrocław świętują zdobycie mistrzostwa Polski. Zdjęcie dzięki uprzejmości WKS Śląsk Wrocław

Travis Trace, Dmitrik Trace i WKS Śląsk Wrocław świętują zdobycie mistrzostwa Polski. Zdjęcie dzięki uprzejmości WKS Śląsk Wrocław

D’Mitrik Trice, Front i Travis Trice świętują podczas meczu z WKS Śląsk Wrocław w Polsce w 2022 roku. Zdjęcie udostępnione przez WKS Śląsk Wrocław

D'Mitrik Trice, Front i Travis Trice świętują podczas meczu z WKS Śląsk Wrocław w Polsce w 2022 roku. Zdjęcie udostępnione przez WKS Śląsk Wrocław

D’Mitrik Trice, Front i Travis Trice świętują podczas meczu z WKS Śląsk Wrocław w Polsce w 2022 roku. Zdjęcie udostępnione przez WKS Śląsk Wrocław

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top