Tremors, The Incredible Hulk Aktor Fred Ward zmarł w wieku 79 lat

Fred Ward służył w Siłach Powietrznych Stanów Zjednoczonych przez trzy lata i pracował jako drwal na Alasce, zanim został głównym aktorem. Zmarł w wieku 79 lat.

Aktor Fred Ward zmarł w wieku 79 lat.

Wiadomość o śmierci gwiazdy Tremors potwierdził jego publicysta Ron Hoffman, ale nie podał przyczyny ani miejsca i uszanował życzenia swojej rodziny.

O swojej śmierci 8 maja Hoffman powiedział PEOPLE: „Życzeniem Freda Warda było, aby wszelkie honory upamiętniające były dokonywane w formie datków na rzecz Centrum Przewlekłej Encefalopatii na Uniwersytecie w Bostonie”.

Aktor Kevin Bacon, który zagrał u boku Warda w Trzęsieniach ziemi, napisał: „Tak smutno słyszeć wieści o Fred Wardzie. Jeśli chodzi o walkę z robakami pod ziemią, nie mogłem prosić o lepszego partnera”.

„Zawsze będę pamiętał, jak opowiadał o swojej miłości do Django Reinhardta i gitary jazzowej podczas naszych długich, gorących dni na pustyni. Odpoczywaj w wyjątkowym spokoju”.

Urodzony i wychowany w San Diego, Ward – który od ponad czterech dekad pracuje w Hollywood – przez trzy lata służył w Siłach Powietrznych Stanów Zjednoczonych i pracował jako drwal na Alasce i wykonywał inne dorywcze prace, zanim zaczął działać.

Po pracy w telewizji miał swój wielki przełom w filmie Ginger o poranku z 1974 roku, zanim pojawił się w programach takich jak Quincy, ME i The Incredible Hulk.

Zdobywca Złotego Globu dodał także The Right Stuff, Henry i June, między innymi do innych projektów, w tym kontynuacji Wstrząsów z 1996 roku, i pracował u boku Aleca Baldwina i Jennifer Jason Leigh przy Miami Blues, gdzie grał oficera Hoke Moseleya. . W 2000 roku Fred pojawił się w programach takich jak Grey’s Anatomy i Air.

READ  Książę Harry tworzy ekskluzywną reklamę dla świata w Maori TV

Jego ostatnim projektem był serial True Detective z 2015 roku – w którym wystąpili również Woody Harrelson i Matthew McConaughey – jako Eddie Velcoro.

Ward pozostawił swoją żonę Mary France Ward, z którą jest żonaty od 27 lat, oraz syn Django Ward z poprzedniego związku.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top