Trener All Blacks Ian Foster: Nie obchodzi nas #1 – teraz chodzi tylko o Boks

All Blacks powracają na szczyt rankingów, chociaż wybaczysz trenerowi Ianowi Fosterowi, że nie złamał imprezowych czapek i serpentyn po kolejnym zwycięstwie w turnieju rugby, które ich tam przywiodło.

Podobna akcja Fostera odzwierciedlała ósme z rzędu zwycięstwo jego zespołu w 2021 roku i dziewiąte w odbiciu w Brisbane późnym sobotnim wieczorem, z dodatkowym zwycięstwem 36-13 nad Argentyną, które wkrótce postawiło go na niezastąpionej pozycji. w klasyfikacji mistrzostw.

Ani 10-punktowy bufor, który ma jego drużyna na dwie pozostałe rundy, ani pierwsze miejsce, które odzyskali w światowych rankingach, nie zmieniają jego nastawienia.

All Blacks Iana Fostera może wrócić na pierwsze miejsce, ale nie to ich w tej chwili motywuje.

Trzecia karta / AP

All Blacks Iana Fostera może wrócić na pierwsze miejsce, ale nie to ich w tej chwili motywuje.

To dlatego, że teraz zbliża się mistrz świata z RPA, zaczynając od setnego testu między dwoma krajami w Townsville w najbliższą sobotę, a następnie finał konkursu tydzień później na Gold Coast. I chociaż Boks wydają się być w złym stanie trenujących, teraz tracąc dwa gole z rzędu z Wallabies, to zawsze przyciąga uwagę każdego trenującego All Blacks.

Czytaj więcej:
* Wszystkie oceny czarnych graczy: Ethan Blackadder i Topo Vayi wyróżniają się
* All Blacks vs Argentyna: Misja zakończona, teraz nadchodzi prawdziwa rozgrywka z rannym Boksem
* Wszyscy czarni wrócili na szczyt świata po pokonaniu Argentyny w Brisbane

Po tym, jak kapitan Ardi Savia odłożył na bok znaczenie wygranej 23 punktami i odzyskania czołowego miejsca w tabeli po meczu – „Moja mentalność jest taka, że ​​musisz pokonać numer 1, aby zostać numerem 1”, powiedział — Foster poszedł w jego ślady. pokój przesłuchań na stadionie Suncorp.

„W ogóle o tym nie myślimy”, powiedział trener, który naprawdę chce zbudować coś wyjątkowego. „Nie mówię tego, żeby to umniejszać. Za chwilę zagramy w RPA w przyszłym tygodniu i będziemy tym podekscytowani. Jesteśmy bardziej zainteresowani wygraniem meczu testowego niż tym, gdzie siedzimy ”. [on the rankings].

„Jeśli zbytnio skupimy się na innych rzeczach, potkniemy się i nie będziemy tam długo i to też nie ma dla nas znaczenia”.

Foster przyznał w swoich pomeczowych rozważaniach, że te dwa mecze z Argentyną, podczas których wykorzystywał wszystkie zasoby swojej drużyny, miały te same testy przeciwko Boksom.

Tupou Vaa'i podejmuje drugą próbę w wygranym 36-13 All Blacks z Argentyną w Brisbane.

Juno Searle / Getty Images

Tupou Vaa’i podejmuje drugą próbę w wygranym 36-13 All Blacks z Argentyną w Brisbane.

Nie wynika to z braku szacunku dla Argentyny. Po prostu pod dostatkiem dla mieszkańców RPA.

„Lubimy grać mecze testowe, ale naprawdę lubimy grać w RPA, prawdopodobnie ze względu na to, jak wielki szacunek dla nich mamy” – powiedział Foster. „W całej historii była to świetna rywalizacja. Nie rozmawiamy zbyt wiele o numerach 1 i 2, mamy szansę pojechać do Townsville, aby zagrać z przeciwnikiem, którego szanujemy i stawiamy się w bardzo dobra pozycja w tym turnieju.”

Foster dał swojemu zespołowi, który zawierał 11 zmian na starcie od tych, które pokryły Pumy 39-0 na Gold Coast sześć dni temu, przepustkę kwalifikacyjną. Nie był zachwycony drugą połową (wygrana 12-10) ani straconymi okazjami w pierwszym klipie, które sprawiły, że jego prowadzenie 24-3 stało się czymś ważniejszym, ale był całkiem zadowolony ze sposobu, w jaki to zmiksował. się od weteranów. A młodzi mężczyźni o świeżych twarzach zajęli się swoimi sprawami.

Pokonał Quinna Tupaeę i Braydona Ennora (z ławki) i ponownie zablokował w próbach Tupou Vaia i Patricka Tuipulotu jako czwórkę, którą podziwiał. Później podziwiał asertywne cechy Ethana Blackaddera i mógł zrobić to samo z Hoskinsem Sototo i Samisonem Tokiho. Wszyscy grali dobrze.

„To pięć testów z rzędu, każda drużyna będzie musiała kopać głęboko w swojej studni przez następne dwa tygodnie. Strategia dotycząca sposobu, w jaki rozpoczęliśmy tę grę, stawia nas w bardzo dobrym miejscu na następne dwa tygodnie” – powiedział.

Nowozelandczyk Will Jordan wznosi się w powietrze w swoim zwycięstwie nad Pumami na Suncorp Stadium w sobotni wieczór.

Trzecia karta / AP

Nowozelandczyk Will Jordan wznosi się w powietrze w swoim zwycięstwie nad Pumami na Suncorp Stadium w sobotni wieczór.

Foster powiedział, że jego młodsi członkowie pokazali mu wiele o swoich przygotowaniach, umiejętnościach i umiejętności radzenia sobie z trudnym momentem w trzecim kwartale po błędnym występie.

„Miło było, że nasi młodsi i nowi gracze czuli tę presję i napięcie, a ten czwarty kwartał będzie dla nas złoty w przyszłości, ponieważ zdadzą sobie sprawę… jeśli nie skończysz, gdy będziesz miał okazję, wejdź ponownie przerażająca walka i mieliśmy pełne ręce roboty w tym ostatnim kwartale.” przeciwko Argentynie.

Ale rozumie wartość tej głębi, którą buduje, nawet jeśli musi zaryzykować lub zaryzykować, aby to zrobić.

„W 2021 r. mieliśmy dwa zestawy po pięć testów z rzędu… Graliśmy trochę, podpinając się do naszego składu. To zbierze dla nas później korzyści, ale w tej chwili jest to dobra pozycja, ponieważ mamy wielu graczy w kształt i tworzy pewne rozmowy. dobre.”

Te rozmowy będą teraz dotyczyły wyłącznie Boksa.

„Widziałem wystarczająco dużo tego meczu, około 50 minut, aby wiedzieć, co się wydarzy” – powiedział. „The Wallabies wykonali naprawdę dobrą robotę przeciwko nim przez dwa tygodnie z rzędu i zagrali naprawdę dobrze. To prawdopodobnie pierwszy raz, kiedy RPA zagrała przeciwko drużynie, która grał z tak świetnym rytmem w ciągu ostatnich dwóch lat. Ja myślę, że wiele się z tego nauczą”.

READ  Przeprowadzki! Iga Świątek zdobywa pierwszą stronę lifestylowego magazynu „El” w Polsce

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top