Twórca zapowiada dużą zmianę na ewentualny drugi sezon Squida na Netflix

W sezonie 2 twórca Squida zasugerował, że skupił się na jednej z najbardziej uwodzicielskich postaci serialu.

Hwang Dong-hyuk, twórca południowokoreańskiego serialu survivalowego na Netflix, nie gwarantuje oficjalnie, że nadchodzi kolejny sezon, ale powiedział, że jeśli tak, to chciałby skupić się na The Front Man.

„Jeden [idea] „To będzie historia frontmana” – powiedział Hwang The Times.

Tożsamość The Front Man okazała się jednym z największych zwrotów akcji pierwszego sezonu Squida, który po zaledwie trzech tygodniach na platformie stanie się najchętniej oglądanym serialem Netflixa.

Człowiek z przodu w grze kałamarnicy.  Załączone zdjęcie
Człowiek z przodu w grze kałamarnicy. Załączone zdjęcie

Nie będziemy tutaj rozdawać żadnych większych spoilerów, ale tajemnicza postać w czarnej masce jest głównym operatorem gry i pilnuje, co dzieje się podczas gier, a jego tożsamość w końcu zostaje ujawniona.

Hwang powiedział w poprzednim wywiadzie, że jest wyczerpany myślą o kręceniu kolejnego sezonu.

„Nie mam dobrze opracowanych planów dotyczących gry Squid 2” – powiedział Variety. „To bardzo stresujące samo myślenie o tym. Ale gdybym miał to zrobić, zdecydowanie nie zrobiłbym tego sam. Rozważałbym skorzystanie z pokoju scenarzystów i chciałbym mieć kilku doświadczonych reżyserów”.

Squid śledzi 456 zdesperowanych, pozbawionych gotówki ludzi, którzy są losowo zapraszani do wzięcia udziału w serii tradycyjnych gier dla dzieci podczas imprezy prowadzonej przez tajemniczą grupę, podczas gdy ostatni stojący mężczyzna/kobieta przygotowuje się do nagrody w wysokości 40 milionów dolarów.

Ale kiedy zostaną zwerbowani, nie powiedziano im, że każdy gracz – z wyjątkiem zwycięzcy – zostanie brutalnie zamordowany w dążeniu do nagrody pieniężnej.

Squid transmituje na Netflix.

READ  Oczekuje się, że dzieło Vincenta van Gogha zrabowane przez nazistów przyniesie na aukcji 28 milionów dolarów

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top