Uczestnik konkursu Wayne Brown wzywa Leo Molloya do rezygnacji z wyścigu burmistrza Auckland z powodu pojawienia się w telewizji

Burmistrz Leo Molloy ma nadzieję na niesławny wywiad z Jayem Williamsem. wideo / trzy

Kandydat na burmistrza Auckland, Wayne Brown, mówi, że „dziwne zachowanie jego rywala Leo Molloya, krótki i śmierdzący temperament” podczas występu w satyrycznym programie telewizyjnym oznacza, że ​​powinien wycofać się z wyścigu.

Molloy zaatakował ludzi, których uważał za „obudzonych” i twierdził, że Auckland było krępowane przez serię „miękkich-****” burmistrzów podczas jego wywiadu w TV3 New Zealand Today, programie komediowym o bieżących wydarzeniach prowadzonym przez Guya Williamsa.

Dziś Brown twierdził, że wybryki Molloya „wyeliminowały wszelkie wyobrażenia, że ​​mógłby być burmistrzem”.

Molloy zakpił z Browna, nazywając swojego przeciwnika „chodzącym trupem” i mówiąc, że to Brown powinien podnieść „białą flagę” i zrezygnować z wyścigu.

– Czy on rozumie, czym jest komedia? — zapytał Moloy.

„Mam [a] Coś, co nazywa się charyzmą… czym nie jest pobłogosławiony.”

Brown powiedział, że inni kandydaci w wyścigu na burmistrza zachowywali się „z gracją i przyzwoitością w obliczu jego obelg i poniżających dziecięcych ataków – na co dzień”.

„Zachowali szacunek i rozmawiali o problemach… Pan Molloy szybko udzielił własnej rady, co powinni zrobić inni kandydaci. Musi pomyśleć o swoim zachowaniu”.

Brown powiedział, że burmistrz Auckland „powinien pełnić poważną i godną rolę, reprezentując i prowadząc nasze miasto w kraju i na świecie, rozwiązując trudne i złożone problemy – pan Molloy nie nadaje się do tej pracy”.

„Takie zachowanie i analiza jego przeszłych osiągnięć sugeruje, że nie jest odpowiednią osobą na stanowisko burmistrza Auckland.

Choć przedstawienie jest żywe, jego obraźliwe przedstawienie i znane już uciekanie się do chęci „ukrycia się”, gdy dyskusja staje się zbyt intensywna, wykroczyły poza próbę humoru – do punktu, w którym musi szukać profesjonalnej pomocy.

„Prowadzę wiele dużych organizacji, a zachowanie, które zaobserwowaliśmy w tym programie, byłoby nie do przyjęcia dla członków zarządu lub mniejszych członków kierownictwa”.

Molloy odpowiedział w oświadczeniu, że Brown „oczywiście nie ma poczucia humoru i nie przeczytał opisu serialu”.

Mówi Molloy: „New Zealand Today to satyryczny program informacyjny i rozrywkowy, którego gospodarzem jest Guy Williams w Nowej Zelandii, obecnie nadawany w Three.

READ  Indie świętują oszałamiające zwycięstwo nad Anglią na stadionie Lords

„Znam tatę Jaya od ponad 40 lat. Przedstawienie było teatralne, wystawione zgodnie z instrukcjami, wszystko z dobrym humorem. Facet nadal jest przyjacielem i faktycznie odwiedził naszą siedzibę kampanii w zeszłym tygodniu.

„Gorąco polecam, aby Wayne Brown przestał skupiać się na programach komediowych i zaczął koncentrować się na sprawach, które dotyczą mieszkańców Auckland”.

Molloy wygrał słowne i fizyczne starcia w serialu; Ten ostatni miał na sobie za duże rękawice na ringu bokserskim przed przyszłym burmistrzem starego nabrzeża w Oakland.

Molloy wygrał mecz, zmuszając Williamsa do wyrażenia zgody na jego kandydaturę na burmistrza w teledysku.

Leo Molloy został upieczony przez komika i gospodarza telewizyjnego Guya Williamsa.  Załączone zdjęcie
Leo Molloy został upieczony przez komika i gospodarza telewizyjnego Guya Williamsa. Załączone zdjęcie

Molloy powiedział przed wejściem na ring i po jakimś słownym pojedynku między nimi: „Ten wywiad przyszedł z warunkami.

„Kiedy twój producent zadzwonił do mnie, jedynym warunkiem, jaki powiedziałem, było to, że potrzebujemy 15 minut w kwadratowym biurze na końcu… ty i ja”.

Kiedy Williams zapytał go o to, poważnie wyglądający Molloy odpowiedział: „To jest miejsce, w którym nie możesz iść, uciekać i ukrywać się.

Potem w klipie widzi Molloya wychodzącego z pubu przed Williamsem i mówiącego: „Chodź ze mną, moja mała owieczko, chodź do rzeźni”.

Czekanie na Williamsa to ring bokserski.

„Kiedy obudzisz się trochę, miękki – ***** jak aportujesz, przynieś je tutaj i daj im skórę.”

Molloy następnie wdaje się w bójkę z Williamsem, mówiąc chudemu byłemu koszykarzowi: „Wstań i walcz ze swoim słabym kutasem”.

„Jest jak wszyscy, którzy się obudzili… jest słaby”.

Następnie oszołomiony Williams zapytał Molloya, dlaczego przyszły burmistrz powinien być w stanie boksować, kandydat na burmistrza powiedział bez ogródek: „Cóż, kiedy masz ciąg miękkich wydarzeń – ***** jak Phil Goff nic nie robiąc, i 'spodnie'” Dół „Lane Brown…”

Leo Molloy mówi, że jego występ w New Zealand Today był częściowo komediowy.  Zdjęcie / Dziekan Purcell
Leo Molloy mówi, że jego występ w New Zealand Today był częściowo komediowy. Zdjęcie / Dziekan Purcell

Molloy był wcześniej uzbrojony w dane osobowe Williamsa.

Później okazuje się, że rozmawiał z ojcem komika, aby lepiej zorientować się, kogo będzie przesłuchiwać przed kamerą. Za każdym razem, gdy Williams próbował ukierunkować ciepło na sposób Molloya, były zawodnik wykorzystywał te informacje, aby odwrócić sytuację.

READ  Iga Swatik pokonuje Naomi Osaka 6:4 6:0 i wygrywa Miami w finale Miami Open | wiadomości tenisowe

„Zrobiłem trochę badań na twój temat i najwyraźniej bardzo się obudziłeś” – powiedział mu Molloy.

Williams odpowiedział: „Co jest złego w wstawaniu?”

Molloy odpowiedział: „Wok już od jakiegoś czasu odcina media…”

Kiedy Williams wszedł, wyraźnie sfrustrowany Molloy powiedział: „Kto tu jest reżyserem? Czy jesteś reżyserem Mattem? Weźmy gadającą pałkę czy coś w tym stylu… Nie jestem przyzwyczajony, że ktoś mi przerywa”.

„Czy dostanę rolę mówiącą tutaj?”

Molloy kontynuował swój atak na Wake Up, mówiąc: „Prawdziwa historia mężczyzn została usunięta. Jest po prostu miękka – *****, którzy noszą beżowe garnitury i robią sobie selfie w Nowej Zelandii”.

Podczas wywiadu Williams miał na sobie beżowy garnitur.

Williams wtrącił: „Co jest złego w byciu wiotkim ****? Byłoby dziwne, gdybym przeprowadzał ten wywiad z erekcją. Czy miałeś erekcję podczas wywiadu?”

„Nie zrobiłem tego dzisiaj”, odpowiedział Molloy, „ale zwykle to robię”.

Williams mówi Molloyowi, że jest odnoszącym sukcesy biznesmenem, posiadającym słynny bar, ale jego zdaniem zrezygnuje z tego, by „zawstydzić się” wybierając burmistrza.

I znowu, to przemówienie rozwścieczyło Williamsa na Molloy, który powiedział: „Często się obudziłeś. To właśnie dostajesz, gdy celowo leżysz leżąc – ****”.

Kandydat na burmistrza Liu Moloy przypuścił silny atak na "Obudził się" Podczas swojego wystąpienia w New Zealand Today.  Zdjęcie / Dziekan Purcell
Kandydat na burmistrza Leo Molloy przypuścił potężny atak na „Przebudźcie się”, występując w New Zealand Today. Zdjęcie / Dziekan Purcell

Szukałem „wstydliwego Guya Williamsa”. [on the internet] Zawierał około 80 stron. Odkryłem od niego jeden fakt.

„Słuchaj tego, co mam do powiedzenia, jestem uczniem… bądź uprzejmy i powiedz: 'Leo, jak myślisz, dlaczego to byłoby dobre… lub pomóż mi zrozumieć…'”

Na to Williams pyta: „Leo, pomóż mi zrozumieć, dlaczego nie jesteś taki mądry?”

Molloy nie połknął przynęty i zamiast tego odpowiedział: „Czy wiesz, że wróciłem do szkoły, gdy miałem 25 lat. Opuściłem szkołę, gdy miałem 15 lat, ponieważ mój ojciec zmarł, gdy miałem 11 lat, i od tego czasu poszedłem i zostałem rycerz.”

Pomimo sławy Molloya jako dżokeja, reakcja Williamsa była oszołomiona.

READ  Miedwiediew przegrywa z Gasquetem w Genewie w zamian za kontuzję

„Tak twój ojciec mnie zna” – powiedział Molloy – „Byłem rycerzem”.

Williams później powiedział Molloyowi, że chociaż go kocha, myślał, że to „polityczna katastrofa w pełnym rozkwicie”.

Na to słynny celnik mówi: „W przeciwieństwie do ciebie, nie tylko otwieram usta i pozwalam, by padły słowa. Zatrzymuję się, myślę i nabieram sensu, buduję sprawę… popieram to”.

Następnie powiedział, że Williams „miał filtry”, co oznacza, że ​​może to potencjalnie zniekształcić sposób, w jaki gospodarz telewizyjny widzi rzeczy.

W odpowiedzi Williams dał Molloyowi możliwość porozmawiania o trzech głównych rzeczach, które zrobiłby dla Oakland, gdyby odniósł sukces w nominacji na burmistrza.

„Pierwszą rzeczą, z którą się zmierzę, to zatory” – powiedział Molloy. „Jest opłata za wjazd do centrum miasta i będę miał bezpłatny transport publiczny.

„Na 80 hektarach terenu znajdują się porty Auckland. Wybudujemy stadion na 60 000 miejsc…”

Williams ponownie przerwał mu, mówiąc, że występy na nabrzeżu stadionu nie powiodły się wcześniej, na co Molloy powiedział: „Mówię.

„Plac zabaw na nabrzeżu jest oczywisty”.

Znowu mu przerwano, przez co Molloy odpowiedział: „Znowu, jeśli mi wybaczysz, teraz posłuchaj synu, czy twój ojciec klepnął cię w tyłek?”

Subskrybuj Premium

Zapytany, skąd zna takie dane osobowe o nim, Molloy powiedział: „Moim zadaniem jest wiedzieć. Jesteś obywatelem i obywatelem”.

Williams otworzył program, mówiąc, że jest „dziennikarzem wolontariuszem”.

Powiedział, że Auckland jest „szlachetną stolicą” Nowej Zelandii i że co trzy lata „Aucklandczycy głosują na króla Dixa… znanego również jako burmistrz. Co jest absolutnym pokazem klaunów”.

Wyjaśnił, że nie ma czasu na kampanię na rzecz Molloya, mówiąc: „To katastrofa, która czeka, aby się wydarzyć… Musiałem to powstrzymać, więc poszedłem spotkać się z Leo Molloyem w jego siedzibie, barze o nazwie HeadQuarters, aby spróbować i przekonaj go, by nie kandydował na burmistrza.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top