Uczestnik MasterChef NZ rozpoczyna występ długim kazaniem online

  • Warner Bros. mówi: Odkrycie Twierdzenia zawodników są „łatwo obalone”.
  • Zawodnik uważa, że ​​pokaz jest „psychologiczną manipulacją”, w której celowo używany jest wadliwy sprzęt do gotowania i twierdzi, że decyzje o dyskwalifikacji są podejmowane przed degustacją potraw.
  • „Nie było ani jednej decyzji, która nie byłaby oparta na jedzeniu, które nam, sędziom, podano” – mówi sędzia Nadia Lim.

Uczestniczka MasterChef NZ twierdzi, że uciekła z programu w środku nocy, ponieważ twierdzi, że produkcja programu była „psychologiczną manipulacją”.

Rzecznik sieci telewizyjnej Warner Bros. Odkrycie „Te fałszywe i złośliwe zarzuty można łatwo obalić, jeśli ta sprawa będzie się powtarzać”.

Felina Key, kobieta Otago, przedstawiła zarzuty w 50-minutowym filmie w mediach społecznościowych, opublikowanym w piątek na jej stronie na Facebooku Food by Felina.

Twierdziła, że ​​kiedy chciała opuścić program, „producent wykonawczy” zaoferował „przekazanie mi wewnętrznych informacji o moim kolejnym wyzwaniu, abym miał nieuczciwą przewagę nad innymi, gdybym tylko został”.

MasterChef NZ jest zarządzany przez Michaela Dertha, Nadię Lim i Pho Mabe.

dostarczony

MasterChef NZ jest zarządzany przez Michaela Dertha, Nadię Lim i Pho Mabe.

Czytaj więcej:
* Pokusa oglądania zwyczajnego życia zwykłych ludzi
* Dlaczego świat nie może przestać oglądać procesu Johnny’ego Deppa i Amber Heard
* „Nigdy bym nie zgadł, jak bardzo podekscytowani” Nadia Lim, Vaughan Mabe i Michael B Derth są sędziami MasterChef NZ
* Zawodnicy X Factor Australia podnoszą zasłonę na „obrzydliwe” warunki pracy

Key twierdził, że pominięcia nie były oparte na gotowaniu.

„że oni [contestants] Gdyby mogli gotować potrawy z gwiazdką Michelin, nigdy nie weszliby do środka z powodu tego, co MasterChef uznał za ich charakter. Zaczął więc pokazywać prawdziwą manipulację, skomplikowane sytuacje i sposób robienia rzeczy, które w ogóle mi się nie podobały” – powiedział Key.

Powiedziała, że ​​sędzia Michael Derth komentował jedzenie, a sędziowie go nie próbowali.

„Więc stoimy tam i mówię o mój Boże, nie ma znaczenia, jak smakuje nasze jedzenie, nie ma znaczenia, jak nasze jedzenie zostało ugotowane, sędziowie podjęli decyzję, prawdopodobnie o tym, co im powiedziano przez reżysera o tym, na jakie jedzenie zamierzał pójść zawodnik” – powiedziała.

Uczestniczka MasterChef NZ Velina Key wywołała kontrowersje wokół programu w przeddzień premiery nowego sezonu.

dostarczony

Uczestniczka MasterChef NZ Velina Key wywołała kontrowersje wokół programu w przeddzień premiery nowego sezonu.

MasterChef NZ to W niedzielę ma wrócić na antenępo ostatniej krajowej edycji wystawy w 2015 roku.

Key twierdziła, że ​​szybkowar, którego użyła w programie, był uszkodzony.

Podczas wyzwania, podczas którego używali grilla, Key powiedziała, że ​​poprosiła o gumkę do włosów.

„Kiedy powiedziałem to różnym członkom załogi, oboje śmiali się i powiedzieli, kiedy powiedziałem: „Boję się, że podpalę włosy”, roześmiali się i powiedzieli: „Cóż, przynajmniej to by pasowało do dobrego Telewizja” – stwierdził Kei.

„Stało się jasne, że moje zdrowie i bezpieczeństwo na planie wcale nie było ważne”.

Key powiedział, że poszła i kupiła gumkę do włosów podczas przerwy.

trzy

MasterChef NZ powraca po siedmioletniej nieobecności do Three z sędziami Nadią Lim, Vaughan Mabe i Michaelem Derthem.

Zawodnicy zostali rzekomo zmuszeni do zdjęcia zegarków, „więc tak naprawdę nie wiedzieliśmy, która jest godzina”, a czas na zegarze w studio był przesuwany w tę i z powrotem, powiedziała.

Sędzia wystawowy, postać z branży spożywczej w Nowej Zelandii i była zawodniczka Nadia Lim powiedziała, że ​​nie wie, dlaczego Key postawił zarzuty.

„Ale mogę zagwarantować 110%, ręka w rękę, że nasza trójka skosztowała każdego dania. Traktujemy naszą pracę i naszą reputację bardzo poważnie.”

„Nie było ani jednej decyzji, która nie byłaby oparta na żywności, którą, jak sądzimy, podano” – powiedział Lim.

Sędzia MasterChef NZ Nadia Lim, centrum, mówi, że twierdzenie, że ona i jej koledzy sędziowie nie próbowali jedzenia przed podjęciem decyzji o wykluczeniu, jest błędne.

rzeczy

Sędzia MasterChef NZ Nadia Lim, centrum, mówi, że twierdzenie, że ona i jej koledzy sędziowie nie próbowali jedzenia przed podjęciem decyzji o wykluczeniu, jest błędne.

„Nie wiem [why Kee made the allegations] Musisz iść i ją zapytać.

Lim powiedziała, że ​​„nie może powiedzieć”, czy więcej osób obejrzy program z powodu kontrowersji, i nie skomentowała, gdy została zapytana, czy rozważyłaby zniesławienie.

Rzecznik Warner Bros. powiedział. Odkrycie: „Zarzuty są nieprawdziwe, a wiele z nich jest wysoce zniesławiających. Powtarzanie tych zarzutów w historii naraziłoby personel na poważne ryzyko prawne”.

Rzecznik powiedział: „Te komentarze dyskredytują firmę produkcyjną, serial, jej spikera, właścicieli postaci, sędziów, talent, w którym występuje, oraz załogę serialu”.

Wszyscy uczestnicy programu zostali sprawdzeni przez policję i przesłuchani przez zarejestrowanego terapeutę poznawczo-behawioralnego przed wejściem do programu, aby upewnić się, że udział w programie jest odpowiedni, powiedział rzecznik.

Rzecznik powiedział, że zawodnicy byli pod opieką „bardzo dobrze”, w tym pięciogwiazdkowym zakwaterowaniem, dietami, wyżywieniem, przerwami i oddaną osobą, która będzie ich na bieżąco informować o procesie produkcyjnym i zajmować się wszelkimi potrzebami lub obawami, jakie mieli.

„Jedzenie i napoje są dostępne przez cały czas w wyznaczonych lokalizacjach. Mają dodatkowe wsparcie ze strony producenta, inspektora BHP, pielęgniarki startowej, kierownika produkcji i producentów historii. Ich dobre samopoczucie jest naszą stałą troską.”

READ  Była żona Travisa Parkera nie wygląda na zadowoloną z jego zaręczyn z Kourtney Kardashian

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top