Ujawniamy ściśle tajny klub koru Air New Zealand z niesamowitymi przywilejami

Uważa się, że elita priorytetowa Air New Zealand liczy około 100 członków.

Lisa Lodge / Rzeczy

Uważa się, że elita priorytetowa Air New Zealand liczy około 100 członków.

Stuff Travel ujawniło niesamowitą lokalizację i przywileje ściśle tajnego Koru Club Air New Zealand, poświęconego jego najbogatszej i najpopularniejszej publikacji.

Członkostwo w Elite Priority One (powszechnie znanym jako EP1) jest ściśle poufne, ponieważ Air New Zealand zachowuje je w ścisłej tajemnicy.

Linia lotnicza nie posiada na swojej stronie internetowej publicznie dostępnych informacji o programie.

Dokładna lokalizacja klubów Od dawna krążą pogłoski Ale nie ujawniono tego publicznie – dopóki nieodebrane poranny prysznic nie doprowadziło do dowodu, na który czekałam.

Czytaj więcej:
* Poczekalnie hotelowe: co i jak zdobyć „klasę biznes” w hotelach
* Koro Club Air New Zealand: Czas wyrzucić wyzyskiwaczy
* Jak rozwiązać chaos w Koro Clubie Air New Zealand?

Po spóźnieniu na lot międzynarodowy postanowiłem zrezygnować z porannego prysznica i wziąć prysznic w holu Kourou.

W poszukiwaniu czystości wędrowałem po kiepsko używanym korytarzu, którego nigdy nie badałem. Miał kącik dla dzieci i blok prysznicowy.

Tam, niewinnie przymocowany do ściany, był plan ucieczki przed ogniem. I tu odkryłem pod nosem sekretne skrzydło Klubu Kuro.

Plan ewakuacji przeciwpożarowej salonu Kourou w Auckland International ujawnia salon Elite Priority One, oznaczony czerwonym prostokątem.

Brooke Sabine/Rzeczy

Plan ewakuacji przeciwpożarowej salonu Kourou w Auckland International ujawnia salon Elite Priority One, oznaczony czerwonym prostokątem.

Z mapy wynikało, że kilka metrów od korytarza znalazłem wejście. Rzeczywiście, znalazłem półkryształowe drzwi z napisem „tylko zaproszenie”.

Plan piętra ujawnił ogromną przestrzeń, która obejmuje salę konferencyjną, biura i schody prowadzące do nieznanego miejsca.

Spojrzenie przez matowe szkło ujawniło duże, sięgające od podłogi do sufitu, przeszklone okna wychodzące na główną strefę odlotów z bogatym wystrojem. Zniknął zwykły bufet klubowy Koru; Posiłki są z menu à la carte, z wyborem doskonałych napojów.

Rozumie się, że dostęp do programu EP1 odbywa się na zaproszenie Air New Zealand Prezes Greg Foran.

Rzut oka na niewielką część salonu Elite Priority One.

Brooke Sabine/Rzeczy

Rzut oka na niewielką część salonu Elite Priority One.

Szacuje się, że liczba członków wynosi około 100.w tym prezesów głównych firm nowozelandzkich i wicekanclerzy Uniwersytetu.

Wspomniałem rzeczy wcześniej „Szczegóły dotyczące lokalizacji salonów i traktowania VIP-ów, które zapewniają, są pilnie strzeżoną tajemnicą”.

To do tej pory.

Firma projektowa zmontowała zestaw powitalny dla DP1 Członkowie opublikowali próbki tego, co każdy członek otrzymuje na swojej stronie internetowej, ujawniając wiele na temat programu.

Grupa powitalna dla członków EP1.

donnarobertscreative.com

Grupa powitalna dla członków EP1.

Gdy zostaniesz zaproszony do udziału w programie, członkowie otrzymają spersonalizowany prezent zaprojektowany tak, aby wyglądał jak luksusowa torba podróżna.

Zawiera butelkę wina „Aroha” z serii Craggy, „tytanowy długopis w specjalnym pudełku, osobistą grafikę przedstawiającą dane lotu z poprzedniego roku oraz kartonowy pakiet powitalny zawierający; list powitalny, kartę członkowską, niestandardowe przywieszki bagażowe, uchwyty na przywieszki bagażowe Deadly Ponies i książeczkę korzyści.”

Dokładne zalety tego ekskluzywnego programu zawsze były pilnie strzeżoną tajemnicą.

Jednak prezentując swoje projekty, firma opublikowała „Księgę korzyści” – a jeśli się ją przybliży, można ją przeczytać w całości.

Ujawnia mnóstwo korzyści, w tym bezpłatny parking z obsługą, ekskluzywne wejście na pokład, kiedy chcesz, gwarantowany wybór pierwszego posiłku na pokładzie, bezpłatną elastyczność cenową na dowolny lot i gwarantowane podniesienie poziomu znajomości — żeby wymienić tylko kilka.

Większość korzyści można również przyznać maksymalnie pięciu innym towarzyszom podróży.

Korzyści obejmują również indywidualne spotkanie i powitanie dla każdego lotu międzynarodowego (z wyjątkiem Australii) oraz dostęp do poczekalni Koro po wylądowaniu.

Książka Korzyści została opublikowana w Internecie.

donnarobertscreative.com

Książka Korzyści została opublikowana w Internecie.

Dokument stwierdza również, że możesz „odpoczywać w poczekalni Elite Priority One podczas wylotu z międzynarodowych lotnisk w Auckland i Sydney”.

Możesz zaprosić ze sobą pięć osób do salonu, w którym możesz „skosztować dań à la carte i wybornych drinków”.

Air New Zealand został poproszony o więcej szczegółów na temat swojego ekskluzywnego klubu, ale jeszcze nie odpowiedział.

READ  Covid-19: wysoki wskaźnik pozytywnego nastawienia North Shore budzi obawy dotyczące potencjalnego niewykrytego rozprzestrzeniania się społeczności

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top