Ujawniono urocze przezwisko księcia Jerzego dla księcia Williama

królowie

Książę William ma wiele królewskich tytułów, ale ten jest prawdopodobnie najbardziej wpływowy. Zdjęcia/Getty Images

Książę William jest przyszłym królem z wieloma królewskimi tytułami, ale jego niedawno ujawniony tytuł może być najbardziej wpływowy.

Podsłuchana przez członka publiczności podczas wizyty rodziny królewskiej w Leicester w 2018 r. Fiona Sturges ujawniła słodki przydomek dla trójki dzieci księcia i księżnej Cambridge: księcia Jerzego, 9 lat, księżniczki Charlotte (7 lat) i księcia Ludwika (4 lata). ojciec.

Magazyn People poinformował, że Sturgess powiedziała dziennikarzom, że słyszała, jak jedno z dzieci, które jej zdaniem to George, nazywa swojego ojca „Poops”.

„Kate powiedziała, że ​​William grał zeszłej nocy w piłkę nożną z dziećmi, a jeden z nich powiedział:„ Myślę, że to był George, czy grasz jutro w piłkę nożną, tato?” – powiedział Sturges.

Ta wiadomość pojawiła się niedawno po młodym księciu Świętuj jego dziewiąte urodziny I zwrócił uwagę wielu królewskich fanów, którzy nie mogli nie zauważyć, że przyszły król jest „plutym obrazem” swojego ojca Williama.

Na zdjęciu zamieszczonym na kontach społecznościowych Cambridge najstarsze dzieci Williama i Kate założyły jasnoniebieską koszulkę polo i uśmiechnęły się szeroko do aparatu.

Po tym, jak została złapana przez samą księżną, rodzina królewska skomentowała post: „George kończy dziewięć lat!” , przed wydaniem oświadczenia mówiącego: „Książę i księżna Cambridge są zachwyceni, mogąc udostępnić nowe zdjęcie księcia Jerzego przed jego jutrzejszymi dziewiątymi urodzinami”.

George, który jest trzeci w kolejce do tronu, w ostatnich miesiącach bardziej publicznie dowiedział się o życiu królewskim.

Jednym z występów był jego debiut na Wimbledonie, który miał miejsce 31 lat po tym, jak Prince William zadebiutował w tenisie.

Pomimo upału młody książę wyglądał na dorosłego w garniturze i krawacie, a od chwili, gdy wysiadł z samochodu, wszystkie oczy były skierowane na niego.

READ  Australijski prezenter telewizyjny przeprasza Adele na antenie za niewłaściwe zachowanie

Był to jednak obraz chłopca i jego ojca z widokiem na dwór królewski Fani mieli poczucie deja vu.

Para prawie powielała podobne zdjęcie 9-letniego Williama i jego matki księżnej Diany na Wimbledonie w 1991 roku.

Ubrana w fioletową koszulę w kratę, Diana jest widoczna na boisku, gdy młody William pochyla się – para ogląda finał kobiet, gdy Stevie Graf pokonuje Gabriellę Sabatini.

31 lat później William, który jest teraz częstym mistrzem Wielkiego Szlema, jest widziany w podobnej sytuacji z Georgem, gdy patrzą w stronę kortu.

Ponad 1000 użytkowników mediów społecznościowych weszło w interakcję z postem, który ujawnił oszałamiająco podobne zdjęcia.

Jeden z użytkowników Twittera napisał: „Szczęśliwy książę George. William wygląda bardzo podobnie do swojej pięknej matki”.

Inny napisał: „Dwóch królów w przyszłości”.

Aby uzyskać więcej wiadomości i wskazówek dla rodziców, posłuchaj naszego podcastu dla rodziców „Pewnego dnia podziękujesz mi

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top