Ukochany smak lodów powraca na półki supermarketów

Ukochany smak lodów powraca na półki supermarketów

Możesz go kochać lub nienawidzić, charakterystyczny smak producenta lodów Tip Top powróci na półki supermarketów w przyszłym tygodniu – w sam raz na lato.

Nowozelandczycy w całym kraju byli oburzeni po tym, jak w październiku ubiegłego roku wstrzymano sprzedaż dwulitrowych opakowań Goody Gum Drops oraz Cookies and Cream firmy Tip Top ze względu na wysokie koszty produkcji. Smaki pozostały w sklepach sprzedających lody na gałkę.

„Lody Tip Top są zawsze produkowane z najwyższej jakości składników, w tym świeżego mleka i śmietany, i niestety ze względu na znaczną presję kosztową związaną z tymi dwoma składnikami, nie byliśmy w stanie kontynuować tych dwóch smaków w formacie 2L bez poświęcania produktu jakość.” Nasze lody „Wskazówka”, powiedział wówczas menadżer Ben Shor.

Teraz kontrowersyjny smak Goody Gum Drops, The Guardian nazwał ją kiedyś „promienną”.powraca – ale nie takim, jakim go znamy.

Te cukierki o smaku gumy balonowej z kawałkami gumy dołączą do gamy Tip Top Crave 1,2 l.

Hilary Barry i Jeremy Wells z Seven Sharp udali się do fabryki, aby zobaczyć, jak powstaje pierwszy zlew.

Ale reakcje na nowy smak były mieszane.

Jeden z fanów lodów, który wypróbował nowy smak Goody Goody Gum Drop, powiedział, że był rozczarowany „małym rozmiarem” kropelek gumy i uznał, że są nieco ostre. Jednak podobał im się ogólny smak.

Shor powiedział, że w przepisie na żelki wprowadzono zmiany, aby pomóc „rozwiązać niektóre z głównych skarg konsumentów” dotyczących „niewystarczającej ilości żelek w każdej gałce, a także tekstury żelek”, a niektórzy opisali kawałki lizaków jako „trochę rzadkie” .” Bardzo gumowaty.”

„Przeszliśmy na nieco mniejszą kroplę gumy, co oznacza, że ​​możemy wrzucić jej więcej do opakowania, co oznacza, że ​​każda miarka, którą otrzymasz, będzie wynosić od, powiedzmy, pięciu do sześciu wcześniej, a następnie spadła do około dziewięciu do 10.” powiedział.

READ  Obalamy trzy mity o samochodach elektrycznych

„Zmniejsza to stres przy rodzinnym stole, kiedy każdy bierze swoją miarkę, a dzięki temu odkryliśmy również, że kropla gumy jest nieco bardziej miękka, a jej rozmiar pomaga zapobiegać przyklejaniu się do zębów innych osób”. tak samo lub wymaga tak dużej siły szczęki”.

Wells, fan Goody Goody Gum Drop, był tak mile zaskoczony po spróbowaniu, że sięgnął po kolejną miarkę.

„To wciąż ten sam smak, tylko trochę mniejszy, ale jest w nim więcej kropel gumy” – powiedział.

„W sumie to całkiem nieźle, bo z każdą łyżeczką dostajesz więcej kropli gumy, a właśnie tego chcesz”.

Wells powiedział, że dodanie odrobiny żelkowej dobroci było „przyjemnością i zaszczytem”, wiedząc, że będzie to nadal zapewniać szczęście wielu miłośnikom lodów.

Od 24 października w ofercie Tip Top Crave powrócą także lody Tip Top’s Cookies and Cream.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *