Ukraina v Irlandia: Rankingi zawodników po remisowym remisie w Polsce

Oceny piłkarzy po mocnym występie Irlandii przeciwko Ukrainie.

Irlandia Nathan Collins zapewnił najbardziej pamiętny moment nocy w zremisowanym 1:1 meczu Ligi Narodów z Ukrainą we wtorek wieczorem.

Obrońca Burnley strzela gola Niesamowity osobisty cel Pomimo gry w polskim mieście Łodzi, Irlandia musiała objąć prowadzenie w pierwszej połowie w tym, co oficjalnie było meczem wyjazdowym.

Ukraina 1 Irlandia 1.

Niechlujna obrona pozwoliła Ukrainie wyrównać w pierwszych minutach drugiej połowy, ale podopieczni Stephena Kenny’ego po raz kolejny mieli wiele pozytywów.

Sprawdź nasze oceny graczy z gry.

Ukraina v Irlandia: Oceny zawodników.

Gaomin Kelleher – 7

Zrobił kilka mocnych obrońców, szczególnie w pierwszej połowie. Podwoił swój rekord w czasie tego międzynarodowego okna i pod nieobecność Gavina Basunu, na dłuższą metę skorzysta z drużyny.

Tara O’Shea – 7

Solidny wyświetlacz od człowieka z West Brom. Celowo strzeżony, ponieważ ma nadzieję na powrót do składu Kenny’ego po kontuzji.

Darragh Lenihan – 7

Gol Ukrainy mógł być lepszy, ale nie tylko on jest winien. Na początku swojego pierwszego meczu nie popełnił żadnych innych błędów.

Nathan Collins – 8

Co za gol środkowego obrońcy!

Człowiek z Burnley otworzył swoje konto w Irlandii w wielkim stylu, agresywnie chwytając się luźnej piłki, slalomując sobie drogę przez obronę Ukrainy i spokojnie wpadając do domu.

Oczywiście ten wielki człowiek nie jest w takim składzie, który strzeli gole, ale na drugim końcu boiska były obrońca Irlandii daje poczucie stanowczości bardziej podobne do Richarda Dunne’a.

Stephen Kenny mógł znaleźć klejnot, który będzie gwiazdą przez wiele lat.

Alan Brązowy – 7

Jednym z głównych beneficjentów tego międzynarodowego okna staje się szybko atakujące centrum.

Wygrał kilka dobrych dośrodkowań z prawej strony i sprawił sporo kłopotów przeciwnikom.

READ  Bruksela zatwierdza fundusz ratunkowy dla Polski – mówią media - Euractive

James McLean – 6

Zwykłe, dynamiczne ja McLeana mogło zostać wzmocnione przez założenie zbroi kapitana w nocy. Andrij wyprzedził Jarmolenkę w przygotowaniach do celu Ukrainy.

Josh Cullen – 7

Kolejny dobry występ w jego czwartym meczu w ciągu 11 dni. Jedno z pierwszych nazwisk na arkuszu drużyny w tym momencie.

Jason Molumby – 6

Czasami łatwo złamał piłkę i nie dotrzymał sobotniego występu przeciwko Szkocji, ale to zrozumiałe.

Jason Rycerz – 7

W 17. minucie Troy Parrott popisał się świetną grą i pełną energią w dół prawą stroną, aby ustawić główkę. Kenny był kolejnym graczem, który utrudniał odejście.

Troy Parrot – 7

Przegapiłem wspomniane przechwycenie, ale kolejny mocny występ młodzieńca. Zielona lub pomarańczowa koszula dojrzeje dziś wieczorem.

Scott Hogan – 6

Wycofany w czasie, który nie miał większego wpływu. Jest dobrym graczem zespołowym, ale w wieku 30 lat jego szanse na zaimponowanie maleją w niezbyt odległej przyszłości.

Zastępca

Callum Robinson – 7

Założyłem zmianę i w ostatnich minutach prawie spowodował przełom z niskim krzyżykiem z lewej strony.