Ulubione zdjęcie Kate Middleton z księciem Williamem podbija miliony serc

Ulubione zdjęcie Kate Middleton z księciem Williamem podbija miliony serc

Ulubione zdjęcie księcia Cambridge, przedstawiające jego żonę Kate Middleton, otrzymało ponad 1,5 miliona serc w ciągu 24 godzin po tym, jak księżna Cambridge opublikowała je w mediach społecznościowych.

Kate Middleton udostępniła trzy wspaniałe zdjęcia jej na jej 40. urodziny w niedzielę 9 stycznia, w tym ulubione zdjęcie księcia Williama i ich dzieci.

Włoski fotograf Paolo Roversi ujawnił zdjęcie księcia Cambridge Williama i ulubione zdjęcie jego dzieci, przedstawiające Kate Middleton na 40. urodziny.

Według Paulo, książę William i jego dzieci książę Jerzy, księżniczka Charlotte i książę Louis wybrali jedno z oszałamiających zdjęć księżnej Cambridge na jej 40. urodziny.

Fotografka mody, która zrobiła te zdjęcia w listopadzie, ujawniła to w wywiadzie dla włoskiej gazety dzień po tym, jak Kate Middleton udostępniła trzy urocze zdjęcia.

Ujawniono, że książę William, George, Charlotte i Louis wybrali czarno-białe zbliżenie Kate, na której widać ją świecącą przed kamerą.

Kate Middleton udostępniła zdjęcie, aby podziękować wszystkim za słodkie życzenia urodzinowe.

„Dziękuję za wszystkie życzenia urodzinowe, a Paulo i National Portrait Gallery za te trzy specjalne zdjęcia. C. ” Kate napisała ulubione zdjęcie Williama i ich dzieci.

Oszałamiające zdjęcie zgromadziło do tej pory ponad 1,5 miliona serc.

READ  Królowa odwołuje rodzinny obiad przed świętami Bożego Narodzenia, ponieważ rozprzestrzenianie się wirusa Covid-19 w Wielkiej Brytanii rośnie

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top