Umiera „urodzony artysta i utalentowany artysta” stojący za słynną drag queen Wellington

Opisywana jako „czysta, utalentowana i bardzo kreatywna artystka”, zmarła osoba stojąca za słynną królową Wellington, Pamelą Hancock.

Jego brat John Livesey powiedział, że Cole Hampton – znany również jako Pam Hancock i moja ciocia Pam z Bulls – zmarł nagle w czwartek w wieku 24 lat, powodując szok i „wielki wylew” żalu w wielu społecznościach, na które miał wpływ. .

Ole Dempsey, bliski przyjaciel Hamptona, powiedział, że jego śmierć „rozbiła cały jego świat”.

Powiedział: „Był czystym, utalentowanym artystą i jednym z najbardziej miłych i delikatnych ludzi, jakich kiedykolwiek spotkałem.

Czytaj więcej:
* Pull Queen Duo dodając „kolor do czarno-białej społeczności”
* Mam pewność siebie gejowskiej dziewczyny od drag queens
* Królowe robią to same: drag queens Wellingtona pojawiają się w jakiejś sprawie

„Wiem, że nie tylko ja jestem całkowicie smutny. Było wiele okazji, kiedy Cole i ja byliśmy w mieście, dzień i noc, a ludzie przychodzili do niego i dziękowali mu za bycie tak wspaniałą osobą i inspiracją do w pewnym momencie ich życia”.

Cole Hampton zmarł w zeszłym tygodniu w wieku 24 lat.

dostarczony

Cole Hampton zmarł w zeszłym tygodniu w wieku 24 lat.

W sieci opublikowano ponad 90 pozdrowień o Hamptonie, który od kilku lat występuje jako Aunty Pam. Livesey powiedział, że zaczął się ubierać w wieku dwóch lat.

Najpierw zaczął ubierać się jak Steve z Blues Clues i Murray z The Wiggles, a potem ubierał się jak Suzy Cato i Julie Andrews.

„Grał od dziecka. Zawsze był w pracy. Nie było nic innego, co by zrobił i wszyscy o tym wiedzą.”

Hampton był?

Mesir Aden / Zaopatrzony

Hampton był „niesamowicie zabawny”, powiedziała była nauczycielka muzyki Pamela Hancock.

Hampton uczęszczał do Onslow College, gdzie po raz pierwszy spotkał nauczyciela muzyki Justina Pierce’a, gdy był uczniem dziewiątego roku.

„To było na początku roku i ludzie właśnie wrócili z obozu dziewiątego, który dotyczy tego gościa, który śpiewał Franka Sinatrę i wszystkich oszołomił. To był Cole. zaczął śpiewać. Pracował ze mną przez następne pięć lat”.

Pierce opisał głos Hamptona jako „bardzo wyjątkowy”.

Opisał swojego bliskiego przyjaciela Cole'a Hamptona jako

dostarczone/rzeczy

Jego bliski przyjaciel Cole określił Hamptona jako „czystego i utalentowanego artystę”.

„Był głosem wykonawcy. Był urodzonym artystą ponad wszystko. Największym wyzwaniem było znalezienie tego, kim byłby.”

W dwunastym roku Hampton eksperymentował ze szkolną produkcją The Pijama Game, której akcja rozgrywała się w fabryce piżam.

„Wiedziałem, że kiedy szukałem drugiej połowy głównej pary komików, sekretarza, Cole świetnie się do tego nada. Od razu miałem w głowie obraz tego, jak będzie wyglądał i co zrobi, – powiedział Pierce.

„Zmienił tę postać w Mabel, która stała się odskocznią dla Pam. Był przebojem w serialu. Był świetny. Cole zawsze zwracał uwagę na szczegóły.

„Kiedy grał w Mabel, ludzie byli oszołomieni, ponieważ ludzie, którzy nie znali Cole’a, naprawdę utknęli, czy to facet czy dziewczyna? Nie mogli powiedzieć. Ale ludzie, którzy go znali, po prostu myśleli: „Cóż, to tylko on albo ona”. W tym przypadku jest to absolutna prawda”. I tak było.

Była postacią o imieniu Mabel w szkolnej produkcji jako

Jeff Tolan / Dostarczone

Postać o imieniu Mabel w szkolnej produkcji była „odskocznią” dla Pameli Hancock.

Pierce powiedział, że Hampton był bardzo pomysłowy, miał świetne wizualne oko i był „głęboko zmotywowany do tworzenia tego świata i pomysłów”.

„Potem przekazał to wszystko Pam i stworzył tę postać z dużą ilością historii i dużą głębią, a także niesamowicie zabawną… posiadającą głos, który może robić tak wiele różnych rzeczy i śpiewać jako dojrzała kobieta, co jest naprawdę niesamowity”.

Pierce pamięta, kiedy matka Hamptona przyszła do niego, zanim zagrał Lisę Minnelli w innym szkolnym serialu, bojąc się, że rówieśnicy będą mu dokuczać.

Pamela ze swoją matką Judy, która zmarła w 2020 roku.

dostarczony

Pamela ze swoją matką Judy, która zmarła w 2020 roku.

Potem zaśpiewał, a ona zobaczyła, że ​​to dalekie od prawdy, wszyscy ich szanują i szanują [him] Był zdumiony swoimi zdolnościami”.

Jego życie pogrążyło się w tragedii po śmierci matki w 2020 roku. Jego ojciec, Craig Hampton, zniknął na Brooklynie w Wellington w 1999 roku, kiedy Hampton miał sześć miesięcy.

Livesey powiedział, że wydarzenie upamiętniające Hampton odbędzie się w czwartek wieczorem w Eva Piva i jest otwarte dla każdego.

READ  Pojawiają się szczegóły dotyczące bomby o roli Amber Heard w Aquaman 2

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top