Uruchom swój silnik: Shahad, Devilskin, lider festiwalu motocyklowego/muzycznego w Wangamata

Ten ceniony zespół rockowy poprowadzi w styczniowym pierwszym festiwalu Kickdown w Wangamata w dziedzinie muzycznej rozrywki.

Ken Heberd

Ten ceniony zespół rockowy poprowadzi w styczniowym pierwszym festiwalu Kickdown w Wangamata w dziedzinie muzycznej rozrywki.

Sturgis Motorcycle Rally, organizowany co roku w Południowej Dakocie, inspiruje zaplanowany festiwal dla entuzjastów rowerów i rocka w Wangamata.

Inauguracyjny festiwal Kickdown, który odbywa się w dniach 20-23 stycznia, jest pomysłem Graeme’a „Noddy” Wattsa, który od ponad dwóch dekad organizuje w mieście festiwale Beach Hop.

Watts zamierza Kickdown stać się dwukołowym odpowiednikiem niezwykle popularnej celebracji klasycznych samochodów.

Uczestnicy będą mieli możliwość „przejechania pętli” wokół 230-kilometrowego obwodu Coromandel Roads; parada motocyklowa główną ulicą miasta; Oraz możliwość wygrania przez uczestników nagrody pieniężnej w wysokości miliona dolarów.

Czytaj więcej:
* Otrzymanie oferty (ofert) jest trudną perspektywą na poziomie 2 w Hamilton
* Trudny wysiłek: samolot załadowany policją przybywa do Hamilton, aby wzmocnić punkty kontroli granicznej COVID
* Och, powodzenia: Bird wraca na Alaskę po rezygnacji z dostępu do Aotearoa

Festiwal zakończy się koncertem w pobliskiej hali Joe Farm, w którym wystąpią królowie nowozelandzkiego rocka w postaci zespołów Shahad, Devilskin i Hello Sailor.

Stellar, Goodshirt i The Jordan Luck Band są również rozliczane.

„Chodzi o czerpanie radości z jazdy i dzielenie się miłością do brytyjskich, amerykańskich i europejskich motocykli” – powiedział Eats. „Mieszkańcy mogą być pewni, że mamy kompleksowy plan zarządzania ruchem i grupę profesjonalistów, aby zapewnić bezpieczeństwo pasażerów i widzów, a normalny ruch jest ograniczony do minimum.

Reguluje Grayme

rzeczy

Graeme „Noddy” Watts od ponad 20 lat organizuje popularne festiwale Beach Hop w Wangamata.

„Uważamy, że Nowozelandczycy nie mogą się doczekać zasłużonych wakacji i rosnącej liczby Kiwi, co oznacza pozostawienie samochodów w domu, chwycenie skóry i wskoczenie na motocykl, aby zwiedzić Nową Zelandię”.

Na terenie festiwalu dostępny będzie kemping na miejscu. Ludzie mogą wstępnie zarejestrować się na wydarzenie R18 na kickdown.co.nz.

READ  Kto chce być milionerem? Widzowie narzekają na „tajemnicze” i „najgorsze ze wszystkich” pytanie za 64 000 GBP

Rajd Sturgis, który odbywa się co roku w Honorowym Mieście i otaczającym go regionie Black Hills w Stanach Zjednoczonych, co roku gromadzi do 700 000 osób.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *