V z BTS bije rekordy swoim nowym singlem „FRI(END)S”

V z BTS bije rekordy swoim nowym singlem „FRI(END)S”
Nowy cyfrowy teledysk BTS Sensation V zgromadził 10 milionów wyświetleń na YouTube

Kim Tae Hyung, powszechnie znany pod pseudonimem V, wydał swoją nową piosenkę przyjaciele w piątek, który stał się jego najwyżej notowanym singlem na globalnej liście Daily Top Songs Spotify.

według KlubBTS w pierwszym tygodniu od premiery znalazło się na siódmej pozycji na liście codziennych transmisji strumieniowych najlepszych utworów.

Firma rozrywkowa BTS, Big Hit Music, oświadczyła 17 marca, że przyjaciele Już pierwszego dnia premiery zebrał ponad 4,728 mln odtworzeń, co przyczyniło się do jego spadku na siódme miejsce na najnowszych światowych listach przebojów.

Duża liczba była dla nas osiągnięciem dynamit Singer, jak wyjaśniła agencja, jego cyfrowy singiel znalazł się o trzy miejsca wyżej niż jego poprzedni, najwyżej oceniany singiel, Pokochaj mnie jeszcze raz, Z jego pierwszego solowego albumu zatrzymać.

Ponadto wcześniej ujawniono, że sprytna romantyczna uczta muzyczna stała się światowym hitem, zajmując pierwsze miejsca na liście przebojów iTunes w około 87 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, w ciągu 24 godzin od premiery.

Teledysk do całkowicie angielskiego utworu 29-letniego południowokoreańskiego reżysera również przekroczył 10 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, a teledysk jest popularnym klipem w serwisie YouTube w różnych krajach.

READ  W wieku 91 lat zmarła trzykrotna nominowana do Oscara Piper Laurie

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *