Veste Black Caps są gotowe do gry z Anglią i Indiami

Szybki koszykarz z Nowej Zelandii, Neil Wagner, uważa, że ​​pewne staranne planowanie pozwoliło Czarnym Czapkom wystartować podczas jego trasy po Anglii.

To była kluczowa wizyta, podczas której dwa testy z Anglią doprowadziły do ​​finału Mistrzostw Świata z Indiami.

Wagner, Tim Sothey, Ross Taylor i PJ Watling opuścili Auckland w poniedziałek, aby dołączyć do reszty składu.

Neil Wagner mówi, że meloniki z Nowej Zelandii będą gotowe, aby w pełni wykorzystać huśtawkę piłki Diuków podczas testów w Anglii.

Hagen Hopkins / Getty Images

Neil Wagner mówi, że meloniki z Nowej Zelandii będą gotowe, aby w pełni wykorzystać huśtawkę piłki Diuków podczas testów w Anglii.

Bojowa lewa ręka twierdzi, że sesje treningowe w Nowej Zelandii przy użyciu unikalnego Duke Ball używanego w Anglii wyprzedzają harmonogram.

Czytaj więcej:
* Czarne czapki przybywają do Anglii
* Finał mistrzostw świata w testach: Atak czterech prędkości w grze o czarne czapki
* Czarne czapki zasługują na swoje miejsce w finale World Test Cricket Championship

„Był bardzo delikatny i wyraźnie miał inne właściwości niż Kookaburra” – powiedział Wagner.

„Sposób, w jaki trenowaliśmy przez ostatni okres, jest czymś, czego nie zawsze mieliśmy w przeszłości, mieliśmy zaplecze i namiot, a przed wyjazdem do Anglii przeszliśmy szereg treningów.

„W przeszłości huśtałeś się tam, robiąc tylko dwa ćwiczenia i być może jedno z nich wyjdzie z piłką książąt przed pierwszym testem, więc możesz się trochę spóźnić.

Neil Wagner otrzymuje szczepionkę PfizerBioNTech COVID-19 podczas swojej trasy po Anglii.

Ricky Wilson / sztab

Neil Wagner otrzymuje szczepionkę PfizerBioNTech COVID-19 podczas swojej trasy po Anglii.

„Ale odrobina praktyki prowadząca do tego była bardzo pomocna, tylko dlatego, że jest trochę inny i oczywiście dostosowuje się do tego. To było naprawdę dobre przygotowanie i wszyscy są podekscytowani grą z nim w kręgle.

„Czasami musisz to wszystko kontrolować, ponieważ istnieje duże oczekiwanie, że piłka będzie dużo robić i się poruszać, ale czasami możesz się tam dostać i może być również płaska i powolna. Fajne jest to, że mamy bogactwo doświadczeń i chłopaki byli tam już wcześniej. „Abyśmy mogli się nawzajem karmić, a myśli odbijać się od siebie”.

READ  Chiefs pokonują Brumbies, by zdobyć miejsce w finale Super Rugby

Wagner powiedział, że testy przeciwko Anglii muszą być przeprowadzane na podstawie merytorycznej oceny i na pewno nie były postrzegane jako ćwiczenia przygotowujące do egzaminu na tytuł przeciwko Indiom.

Nie będziemy traktować tych dwóch meczów testowych z Anglią jako rozgrzewki [for the WTC final]Powiedział Wagner.

„Wiem na pewno, że wyjdziemy i będziemy dumni ze sposobu, w jaki graliśmy w krykieta testowego i chcemy wygrywać mecze testowe dla Nowej Zelandii”.

Krykiet w Nowej Zelandii

Trener Black Cubs Gary Steed jest zadowolony z wysiłków swojego zespołu tego lata.

Wagner, któremu warunki panujące w Anglii nie były obce po doświadczeniach w tamtejszym hrabstwie, sprosta wyzwaniu, zwłaszcza w barwnych Joe Lords.

– Fajną rzeczą jest to, że nerwy i nieznane są daleko. Grałem teraz w Lords już dwa razy – powiedział.

„Zagrałem tam jedno przesłuchanie w 2013 roku i kilka gier powiatowych, więc miło jest się tam dostać, gdy sprawy wyglądają znajomo. Czasami możesz się tam dostać i trochę poszukać, ale spodoba ci się całe doświadczenie i wszystko, ponieważ dorastanie jako dziecko chce tam być. ”I wszystkie te rzeczy.

„Po tym, jak tam byliśmy i graliśmy na tych stadionach, byliśmy w takich warunkach, więc dobrze jest tam jechać i biegać, wiedząc, czego się spodziewać”.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *