W miarę jak kraj modernizuje swoją sieć transportową, Hill zatrudnia nowego polskiego menedżera

W miarę jak kraj modernizuje swoją sieć transportową, Hill zatrudnia nowego polskiego menedżera
Polska idzie do przodu dzięki megaprojektowi CPK, który obejmuje nowe międzynarodowe lotnisko i 2000 km linii kolei dużych prędkości (dzięki uprzejmości Centralnego Portu Komunikacyjnego)

Firma Hill International z siedzibą w USA mianowała inżyniera budownictwa Łukasza Marcinkiewicza na nowego menedżera krajowego na Polskę.

Marcinkiewicz był wcześniej dyrektorem naczelnym warszawskiej firmy LH Engineering i jest weteranem największych projektów drogowych w kraju.

Nominacja następuje w momencie, gdy Polska realizuje megaprojekt transportowy Centralny Port Komunikacyjny (CPK), który obejmuje nowe międzynarodowe lotnisko na zachód od Warszawy i około 2000 km nowych linii kolei dużych prędkości.

CPK dąży do przekształcenia sieci transportowej Polski, tak aby wszystkie główne miasta znajdowały się w odległości 2,5 godziny od nowego lotniska.

„Polski rynek budowlany ma przed nami ogromny potencjał do osiągnięcia i chcę poprowadzić nasz zespół w wykorzystaniu tych możliwości” – powiedział Marcinkiewicz. powiedział.

„Jesteśmy zachwyceni możliwością powitania Lucasa w naszym europejskim zespole kierowniczym” – powiedział Manolis Sikalas, dyrektor zarządzający Hill na Europę.

„Głęboko wierzymy w potencjał wzrostu kraju i jakość jego specjalistów”.

READ  ASSA ABLOY kupuje Małkowski-Martech w Polsce

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *