Warriors kontra Dolphins, Wyzwanie przedsezonowe, Wyniki, Statystyki, Kontuzja kolana Toma Gilberta, Shawn Johnson, Wiadomości, Reakcja

Istnieją obawy, że gwiazda Dolphins, Tom Gilbert, mógł zerwać więzadło krzyżowe przedniego więzadła krzyżowego przedniego po tym, jak aktor doznał kontuzji bezkontaktowej w przegranym 34-22 meczu z Warriors.

Agresywny napastnik opuścił większość sezonu 2023 po kontuzji barku w pierwszym meczu z serii State of Origin.

Gilbert wracał i był gotowy na ważny sezon w drużynie Dolphins, istnieją jednak poważne obawy, że doznał poważnej kontuzji prawego kolana po zmianie kierunku i przegrywał cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy, a jego zespół przegrywał 18-6. .

Pozycja meczowa: Wyniki i statystyki meczu New Zealand Warriors vs Dolphins

Jedynym miejscem, w którym można na żywo obejrzeć dwa pierwsze mecze w Las Vegas, jest Fox League, dostępna na platformie Kayo. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Byłby to druzgocący cios dla Gilberta i Dolphins, biorąc pod uwagę, jak bardzo za nim tęsknili w zeszłym roku, gdy były kowboj ugruntował swoją pozycję jednego z najlepszych młodych napastników w grze.

Głębokość była głównym problemem dla Dolphins w zeszłym roku i mają więcej obaw w związku z liniowym obrońcą Seanem O'Sullivanem w protokołach HIA, po tym jak został wypchnięty z boiska w ciągu pierwszych pięciu minut i nie wrócił.

grupy

Sposób, w jaki napastnicy Warriors biegają z piłką, nie przypomina żadnego innego klubu w National Football League, a mężczyźni po drugiej stronie okopu wymierzają pułapki i uderzają do dołków tak metodycznie, że można by pomyśleć, że w grę wchodzi szwajcarski zegarmistrz.

Obrona przeciwnika deptała po piętach i czekała, aż atak wykona pierwszy ruch, a duzi chłopcy Mitch Barnett i Marata Nyokur wykorzystywali swoje luki do zdobycia gola.

Wszystko zaczyna się od utalentowanego Wade’a Egana, który gra na prostytutce, a Sean Johnson trzyma piłkę na sznurku i współpracuje z ludźmi z zewnątrz.

READ  Sport - W tym dniu: 24 maja 1946 r.: Irena Szewińska, polska lekkoatletka i administratorka.

Miło było zobaczyć, jak Isaiya Katoa wszedł po stracie O'sullivana, ponieważ Dolphins potrzebowali 67 minut na przebicie się przez linię bramkową, a ich atakom brakowało iskry.

Rekrutacja godz

Jedną z największych słabości Dolphins w inauguracyjnym sezonie była gra w środku pola, ale rozwiązali ten dylemat dwoma kluczowymi transferami.

Herbie Farnworth był w zeszłym roku prawdopodobnie najlepszym środkowym na świecie i w sobotę strzelił świetną bramkę, ale Jake Avrello zniknął z radarów i może być zawodnikiem, którego Bulldogs żałowaliby, gdyby go stracili.

Avrillo jest obdarzony niesamowitą szybkością wychodzenia z bramki i pokazał swoje umiejętności, swoim jedynym wysiłkiem w pierwszej połowie wykorzystał kopnięcie Cody'ego Nikorimy, podczas gdy Valence Te Wer pozostał w grze po strzeleniu gola w końcówce.

Rockowy zegarek

W zeszłym roku rozegrał pięć meczów dla Warriors i wygląda na to, że Taine Tuaupiki odegra znaczącą rolę na początku sezonu, a regularny obrońca Charnze Nicoll-Klokstad prawdopodobnie opuści pierwsze trzy rundy z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego.

Trener Warriors Andrew Webster powiedział już, że powracający Roger Tuivasa-Sheck nie zostanie przeniesiony z lewego pomocnika, co oznacza, że ​​Toupiki prawdopodobnie otrzyma swoją pierwszą szansę w koszulce nr 1.

Tuaupiki pokazał, na co go stać, biegnąc na 102 metry w pierwszej połowie, po czym Tuivasa-Sheck został zmieniony na bocznego obrońcę, gdzie wykonał oszałamiający wysiłek, uniemożliwiając Farnworthowi pewną próbę, a następnie wykonał ją w ostatniej minucie.

Weź gorące

Warriors będą gospodarzami tegorocznego finału wstępnego.

Podczas gdy pozostałym członkom czołowej czwórki poprzedniego sezonu brakowało kluczowych zawodników, Warriors wzmocnili swój skład i będą się rozwijać jedynie pod wodzą Andrew Webstera, który pozwala im grać wyjątkowym stylem futbolu, który im odpowiada.