Wayne Smith dostosowuje selekcje dwoma debiutami Black Ferns do trudnego testu w Kanadzie

Seria Pacyfiku Cztery: Czarne paprocie kontra Kanada. gdzie: Trusty Arena, Auckland. Kiedy: Niedziela 12 czerwca o 14:45 zasięg bezpośredni: Spark Sport, aktualizacje na żywo rzeczy. Reguła: Bursztyn McLachlan (Australia).

Trener Black Ferns, Wayne Smith, nie zna swojego najlepszego zespołu po dostosowaniu selekcji do drugiego testu w niedzielnym meczu z Kanadą.

Zgodnie z oczekiwaniami Smith wprowadził kilka zmian w 23, które pokonać Australię 23-10 Podczas ulewnego deszczu podczas meczu otwarcia Pacific Four Series w poniedziałek na Tauranga Arena.

Amy Du Plessis, na zdjęciu grająca Matato na Super Rugby Ubiqui w marcu, zadebiutuje przeciwko Kanadzie.

Phil Walter / Getty Images

Amy Du Plessis, na zdjęciu grająca Matato na Super Rugby Ubiqui w marcu, zadebiutuje przeciwko Kanadzie.

Centrum Canterbury, Amy Du Plessis, zadebiutuje testowo na stadionie Trusts Arena w Auckland, a zawodniczka z zewnątrz, zaledwie 18-letnia Sylvia Brant, zasiądzie na ławce w swoim rodzinnym mieście.

Czytaj więcej:
* Czarna Paproć Chelsea Bremner bierze 1 rok bezpłatnego urlopu z nauczania na marzenie o Pucharze Świata w Rugby
* „Poznaj swoją wartość”: Te Kura Ngata-Aerengamate odpowiada na przeprosiny NZ Rugby
* Debiutantka Czarnej Paproci, Tanya Calonival, sprawia, że ​​„Big Boss” jest dumny
* Wayne Smith chwali Black Ferns za „odwagę” podczas próby rozegrania ofensywnej gry w deszczu
* Nowy kapitan Ruahei Demant przerywa karierę prawnika, aby poprowadzić Black Ferns do serii Homecoming

Zmiany wydają się konieczne, natomiast Smith, który później kieruje personelem technicznym Były trener Glenn Moore rezygnuje w kwietniudowiaduje się, którzy według niego piłkarze mogliby zdobyć swój szósty tytuł Pucharu Świata w rugby w Auckland w listopadzie.

To krótki zwrot od czasu Reforma struktury zespołu trenerskiego w kwietniua do meczu otwarcia mundialu z Australią w Eden Park zostały tylko cztery miesiące.

Wiele innych czarnych paproci, w tym Ranny kapitan Les ElderWkrótce do miksu dołączy również siedmiu graczy.

Smith zobaczy garstkę debiutantów, którzy rzucą wyzwanie kanadyjskiej drużynie, która zajęła trzecie miejsce na świecie i zdominowała Stany Zjednoczone w Tauranga w poniedziałek, odnosząc zwycięstwo 36-5.

Boczna obrońca Auckland, Sylvia Brant, przygotowuje się do sprawdzenia swojego debiutu na ławce.

Joe Allison / Getty Images

Boczna obrońca Auckland, Sylvia Brant, przygotowuje się do sprawdzenia swojego debiutu na ławce.

Kanada otrzyma dodatkowy impuls dzięki temu, że kilka zawodniczek dołączy w tym tygodniu do swojego składu po wypełnieniu zobowiązań w trudnych krajowych rozgrywkach kobiet w Anglii, Premier 15, choć po wyczerpujących skutkach ich długiej podróży.

Kanadyjczycy powinni być największym wyzwaniem dla Czarnej Paproci w tym miesiącu, podczas gdy Stany Zjednoczone nadal będą obecne w w następną sobotę w Whangarei.

„Będą silne, ale tego właśnie chcemy. Chcemy, aby nasze kobiety grały pod presją i pokazały, że są wystarczająco dobre” – powiedział Smith.

„Im więcej tym lepiej.

„Nadal mamy w drużynie inne kobiety, które jeszcze tego nie złamały. To jedyny sposób, w jaki możemy to zrobić, ponieważ nie znam zbyt dobrze wszystkich graczy. „

Kanada była również konkurencyjna w swoim teście z faworytami Pucharu Świata, Anglią w listopadzie ubiegłego roku, chociaż spadły i przegrały 51-12, po tym, jak Anglicy dwukrotnie pokonali Czarną Paproć z podobnym wynikiem (43-12 A 56-15).

Drugi test Wayne'a Smitha z Black Ferns jest przeciwko Kanadzie w Auckland.

Aaron Gilons/Photosport

Drugi test Wayne’a Smitha z Black Ferns jest przeciwko Kanadzie w Auckland.

Mistrz świata Kiwi, który zajmuje drugie miejsce w światowych rankingach, powstrzymał tylko trzech swoich kluczowych napastników przed pokonaniem Wallaroos – Maiakawanakaulani Roos w finale, Alana Bremner na ślepej stronie i zawodnik meczowy Kaipo Olsen-Baker w nr. 8.

Ekspert Phillipa Love powraca gładko i cztery z tych skutecznych na ławce Tauranga — dziwka Luca Connor, usztywniacz głowy Tanya Kalounivale, zamek Joanah Ngan-Woo i element otwarty Tafito Lafaele — są gotowe do startu.

Z tyłu, największą zmianą jest awans Hazel Tubic na piąte miejsce w jej pierwszym teście #13 – pierwszym z dziesięciu – z kapitanem Ruahei Demantem, który awansował na piąte miejsce, a partnerem du Plessis po raz pierwszy w pomocy.

Tobik miał dobry wpływ na ławkę rezerwowych przeciwko Australii, gdy walczył z Czarną Paprocią po przegranej 10-5 w pierwszej połowie.

„Zawsze zamierzała ukończyć tę grę” – powiedział Smith.

„W zeszłym tygodniu, mówiąc taktycznie, była naprawdę dobra i ma tę zaletę, że bierze udział w rozmowie w przerwie i rozumie, co robić”.

Hazel Tubic awansowała na 10. miejsce w Black Ferns.

Aaron Gilons/Photosport

Hazel Tubic awansowała na 10. miejsce w Black Ferns.

Ayesha Leite-Ega (z lewej) i Robbie Toei (z prawej) są utrzymani na każdym skrzydle, podczas gdy Shel Robbins Ritey zastępuje Renee Holmes na środku obrony.

Młody Brant jest w rezerwie z doświadczonym linebackerem Renee Wycliffe, który może rozegrać swój 44. test z ławki.

Doświadczony pomocnik Chelsea Semple jest niedostępny w tym tygodniu z powodu choroby, a poniedziałkowa pozycja startowa, Kelsey Tinte, powraca, aby dołączyć do Black Ferns Sevens.

Dojrzeć

czarna paproć: Shel Robbins Rite, Robbie Toei, Amy Du Plessis, Rohi Demant (w środku), Aisha Laity-Ega, Hazel Tobik, Kendra Coxedge; Kaibo Olsen-Becker, Tavito Lafayel, Alana Bremner, Joanna Ngan-Woo, Mayakawanakulani Ross, Tanya Kalonivale, Luca Connor, Philippa Love. Rezerwy: Georgia Ponsonby, Angel Mollo, Amy Rolle, Chelsea Bremner, Liana Michele Too/Kendra Reynolds, Ariana Byler/Arihanna Marino-Tauhino, Lugo i Polotto Limabu Atay (Sylvia) Brent, Renee Wycliffe.

Kanada: Elisa Alari, Renee Gonzalez, Sarah Kalgovi, Alexandra Tessier, Paige Farris, Taylor Perry, Brianna Miller; Sophie de Guede (c), Sarah Svoboda, Bamphenit Boysa, Courtney Holtkamp, ​​​​Tyson Bekeboom, Daliaka Menen, Emily Totosi, Olivia Demerchant. Rezerwy: Veronica Harrigan, Brittany Cassel, Maya Montell, Abby Dugwid, McKinley Hunt, Anais Holly, Maddie Grant, Alisha Corrigan.

READ  Hurkacz obiecuje 100 euro za asa na Wimbledonie na pomoc humanitarną na Ukrainie

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top