Western Christian siatkówka z Michigan zajęła trzecie miejsce w Polish Classic

LocalSportsJournal.com

Chrześcijańska siatkarka z Western Michigan odbyła długą podróż do granicy z Indianą, aby w sobotę zagrać w Polish Classic w Bronson High School.

To był wspaniały dzień, ale Warriors zdołali zremisować trójkę i zająć trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej po przełamaniu remisu.

„Byliśmy pierwszymi, którzy grali w bilard na co drugim turnieju, więc było to trudne do przełknięcia” – powiedział trener Trent Smiley. – Walczyliśmy z podaniami i atakami w obrębie linii, co sprawiło, że mecze były o wiele bliższe, niż bym sobie tego życzył.

Warriors pokonali Lakeview (25-21, 18-25, 15-10), odpadli z Onstead (19-25, 25-23, 10-15) i wygrali cross-match z Waterfleet (25-20, 25-21). ).

W obliczu Bronsona w meczu ćwierćfinałowym utrzymywał Warriors blisko gry bardzo konkurencyjnej, ale nie mógł ruszyć do przodu po serii trzech meczów 18-25, 25-22 i 13-15.

Kyla Wiersema z rekordowego profesjonalnego bloku Warriora, Alisha Leffring, przeszła z Leffring w obecności, aby przekazać pochodnię. Wiersema zakończył dzień 45 zabójstwami i 12 blokami.

Do produkcji kortów przyczyniła się również Hanna Heiss z 46 dołkami i pięcioma asami, Maddie Wiersema wykonała dziewięć bloków i dwa asy, a Kendal Young miał 93 asysty, 31 dołków i asa.

Abby Levering dokonała 15 zabójstw, Libby miała szesnaście bloków, a Haley Brooker 34 wykopaliska.

WMCn wynosi teraz 27-4 w sezonie.

Warriors będą we wtorek w Muskegon Heights na kolejny mecz na konferencji.

READ  „Chcę mój medal”: walka bokserska ustalona na igrzyskach olimpijskich w Rio 2016, według śledztwa

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top