Wiadomości o transferach Celtic: Hoops otrzymują odpowiedź na ofertę transferu w wysokości 2 milionów funtów

Celtic złożył ofertę w Legii Warszawa dla prawego obrońcy Josipa Juranovica, Glasgow Times Raporty.

Jakie są najnowsze wiadomości transferowe dotyczące Josepa Juranovica?

Hobbs rzekomo złożył 2 miliony funtów za 26-letniego obrońcę, ale została ona odrzucona przez stronę polską, która jest otwarta na sprzedaż po nieudanej próbie przejścia do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Czy Celtic zrezygnuje z pościgu za Yoranoviciem?

Raport ujawnia, że ​​Celtic nie stracił nadziei na sprowadzenie zawodnika do Glasgow po tym, jak pierwotna oferta spadła.

Polskie źródła są „pewne”, że dojdzie do porozumienia i Hobbs powróci z drugą ofertą dla Yoranowicza.

Weź udział w konkursie

Czy Celtic szuka innych wzmocnień defensywnych?

Juranovic może nie być ostatnim defensywnym przybyciem do Parkhead tego lata. Irlandzkie lustro Raporty Ten celtycki występ ma podpisać kontrakt z obrońcą Shamrock Rovers, Liamem Skillesem, zanim okno transferowe zostanie zamknięte 31 sierpnia.

Wagi będą rzekomo kosztować Bhoys 600 000 € (512 000 £) plus dodatki. Southampton jest również zainteresowany podpisaniem kontraktu z 23-latkiem, ale wygląda na to, że przeniesie się do Glasgow.

Jak do tej pory przebiegało okienko transferowe Celtic?

Jeśli Skiles dołączy do Celticu, znajdzie się wśród garstki obrońców, którzy przybędą do klubu w ramach letniego okna transferowego. Carl Starvelt przeniósł się do obręczy z Rubin Kazań za zgłoszoną opłatą w wysokości 4 miliony funtów szterlingów.

Oprócz Starfelta przybyły inne wzmocnienia defensywne w postaci doświadczonego bramkarza Joe Hart Obrońca Sheffield w środę Ozaze Urhoghide. Hart i Starvelt wkrótce stali się stałymi bywalcami pierwszej drużyny, podczas gdy Urhoghide jeszcze nie znalazł się w pierwszej drużynie.

Celtic wykonał również ciekawy ruch na środku parku, gdzie odbyło się podpisywanie James McCarthy W wolnym transferze, po opuszczeniu irlandzkiego międzynarodowego Crystal Palace. Pomocnik niedawno zadebiutował w koszu w drugiej połowie meczu Premier Sports Cup przeciwko Hearts.

READ  Urugwaj planuje „niespodziankę” na mecz haka All Blacks

Hoops nie zaniedbał w okienku transferowym atakującej strony drużyny. Wing dołączył do nocnego kultu w reportażu 3,5 miliona funtów szterlingów Porozumienie z izraelską drużyną Maccabi Petah Tikva zostało zdobyte klamra klub do tej pory.

Jednak wybór transferów mógł być japońskim napastnikiem Kyogo Furuhashi. napastnik Przystąp Obręcze Vissela Kobe, wydawały się świetnym początkiem życia w Szkocji, strzelone Pięć bramek.


Wiadomości teraz – Wiadomości sportowe

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *