Wiadomości transferowe na żywo: Lewandowski łączy Brim, Lukaku przeprasza fanów Chelsea, Trippier do Newcastle zgodził się

Dzień dobry fanom piłki nożnej

Według doniesień, Newcastle zgodziło się zapłacić 12 milionów funtów za Kierana Trippier z Atletico Madryt.

Prawy obrońca Anglii jest podobno największym potencjałem zarobkowym w klubie, ze 100 000 funtów tygodniowo.

Trippier, 31, ma w Tyneside na leczenie w środę.

A według Sky Sports News, Toon będzie wart 12 milionów funtów plus dodatki.

Według The Mail, dopłaty mogą wzrosnąć do 3 milionów funtów, a gwiazda Three Lions zabierze większość pensji obecnego zespołu z Newcastle.

Tymczasem Liverpool chce przełożyć czwartkowy mecz Carabao Cup z Arsenalem po skoku pozytywnych wyników Covid na Anfield.
Jeśli Premier League zgodzi się na ich prośbę, wizyta Shrewsbury w trzeciej rundzie FA Cup w niedzielę prawie na pewno również zostanie odwołana.

Z Jurgenem Kloppem nadal izoluje do 14 nowych przypadków, które pojawiły się wczoraj w klubie.

Trening, który miał się odbyć o godzinie 16:00, został odwołany i oficjalnie ogłoszono wezwanie do odwołania pierwszego etapu półfinału zeszłej nocy.

Oświadczenie brzmiało: „The Reds formalnie poprosili FA o przełożenie meczu po tym, jak odnotowano dalsze podejrzane pozytywne testy wśród graczy i personelu, w połączeniu z innymi czynnikami wpływającymi na selekcję, w tym chorobą i kontuzją.

„Wśród rozważań, które doprowadziły do ​​dzisiejszego zgłoszenia do EFL, była potrzeba poinformowania osób popierających podróże jak najwięcej o potencjalnym odroczeniu.

– Bez perspektyw na poprawę obecnej sytuacji przed czwartkowym meczem i możliwości jej pogorszenia, klub uważa, że ​​rozsądnie i rozsądnie jest poprosić o zmianę terminu meczu.

READ  Urzędnicy powiedzieli, że w pobliżu granicy polsko-białoruskiej znaleziono martwe cztery osoby

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top