Więcej lodów! Christopher Luxon popiera głosowanie w bezpiecznym miejscu w Christchurch

Więcej lodów!  Christopher Luxon popiera głosowanie w bezpiecznym miejscu w Christchurch
Krajowy przywódca Christopher Luxon spotyka się z bywalcami kawiarni w Kaiapoi.

Chris Skelton/Rzeczy

Krajowy przywódca Christopher Luxon spotyka się z bywalcami kawiarni w Kaiapoi.

Lider narodowy Christopher Luxon jadł lody podczas agitacji w bezpiecznym miejscu w Canterbury.

Uścisnął dłonie biznesmenom, którzy byli gotowi i czekali na przybycie pociągu kampanii do ich sklepów w Rangiora i Kaiapoi.

Historie, które mu opowiedzieli, były podobne do tych, które słyszeliśmy w ciągu ostatnich kilku miesięcy, w dużej mierze dzięki temu, że większość osób, które odwiedził w poniedziałek, z wyprzedzeniem zaplanowała spotkanie z kierownikami kampanii National.

Nawet wtedy było mało prawdopodobne, aby Luxon miał kłopoty w tym Kolegium Elektorów.

Lokalny poseł Matt Ducey podczas swojej trzeciej kadencji w parlamencie przeciwstawia się „czerwonej fali” roku 2020. National ma tutaj czteroletnią kadencję.

Podczas gdy Luxon poruszał wspólne tematy z rozmówcami: przestępczość, inflację i „biurokrację”, zwykli widzowie wyglądali na zdezorientowanych, gdy cyrk kampanii przejeżdżał przez ich senne miasta.

Kiedy Luxon i jej koledzy udali się do „banku” w Kaiapoi, imponującego starego budynku, który obecnie mieści się w Paper Plus, zamieszanie zaskoczyło matkę, która pobiegła z dzieckiem, aby szybko kupić torbę pocztową. To miała być szybka impreza, nie wymagająca butów. Ale potem zobaczyła zbliżające się tłumy policji, dziennikarzy i grup Partii Narodowej i zaczęła się zastanawiać, co się dzieje. Luxon był w mieście.

Luxon spotyka trzech mężczyzn, którzy czekali na rozmowę z nim na ulicach Kaiapoi.

Chris Skelton/Rzeczy

Luxon spotyka trzech mężczyzn, którzy czekali na rozmowę z nim na ulicach Kaiapoi.

Zapytałem: „Kim jest Christopher Luxon?” RzeczyZanim jednak podjął próbę szybkiego wyjścia z zatłoczonego sklepu.

Luxon odwiedził lodziarnię w Rangiora, dwie kwiaciarnie, dom towarowy, iSite, agenta nieruchomości, kawiarnię, jubilera i punkt upominków dla dzieci.

Obok Paper Plus, naprzeciwko Kawiarnia Riverside w Paryżu na weekendLokalny sklep Armii Zbawienia był zajęty. Luxon nie zatrzymał się w sklepie z artykułami używanymi, gdzie zebrał – ale nadal w większości wspierające – recenzje kupujących.

READ  Nowa Zelandia jest coraz bliżej NATO

Kiedy Rzeczy Powiedziała Haley Powell, że przyczyną zamieszania była Luxon, więc sięgnęła po telefon, aby powiedzieć rodzinie, że przywódca narodowy jest w mieście. Od pokoleń głosowali patriotycznie.

Luxon w

Chris Skelton/Rzeczy

Luxon w „Banku”, obecnie Paper Plus.

„To zawsze mnie pociągało od pierwszego dnia. To byli moi rodzice, moi dziadkowie i ich rodzice [National] Powiedziała.

„Zawsze głosowałem tak samo, jak mój ojciec”.

Powiedziała, że ​​polityka partii dotycząca podstawowych gałęzi przemysłu jest korzystna dla lokalnej gospodarki.

To długotrwałe wsparcie dla National cieszyło się popularnością wśród wielu osób na ulicach Rangiora i Kaiapoi w poniedziałkowe popołudnie. Powell, podobnie jak wielu innych, już głosował.

Luxon serwuje lody w Rangiora.

Chris Skelton/Rzeczy

Luxon serwuje lody w Rangiora.

Ale nie wszyscy dali się przekonać.

Inna grupa Armii Zbawienia wyszła, gdy zobaczyła tłumy ludzi, i szybko pobiegła do swojego samochodu, mówiąc „argh” i „nie, dziękuję”, gdy usłyszała zbliżającego się Luxona.

I rzadki wyborca, który jeszcze nie zdecydował Rzeczy Rozmawiałem z nią podczas przejścia Luxona i powiedziała, że ​​chce głosować w oparciu o koszty utrzymania i opiekę zdrowotną. Nie przekonała jej jednak ani Chris Hipkins z Luxon, ani z Partii Pracy. Powiedziała, że ​​oboje twierdzili, że przejmują się tymi problemami, ale nie była przekonana, czy wiedzą, jak rozwiązać którykolwiek z nich.

Według sondażu przeprowadzonego w zeszłym tygodniu przez Channel 1 News Verian około 10% ludności kraju nie zdecydowało jeszcze, na kogo będzie głosować. Partiom ucieka czas, aby dotrzeć do niezdecydowanych wyborców, a codziennie głosują dziesiątki tysięcy osób. Do poniedziałku głosowało już prawie 600 000 osób.

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *