Wielki NRL Andrew Jones był leczony w szpitalu z powodu Covid-19

Sporty

Świetny NRL Andrew Jones. Zdjęcia/Getty Images

Legenda NRL, Andrew Jones, był podobno leczony w regionalnym szpitalu po zarażeniu Covidem podczas wakacji.

ten Codzienny Telegraf Raporty wskazują, że Jones był w rejonie Riverina ze swoim partnerem i młodą córką, kiedy wynik testu był pozytywny, a następnie został zabrany do Szpitala Pokoju Wagga Wagga.

Po leczeniu 47-latek został przeniesiony do izolacji w hotelu w Wagga Wagga.

Jones wrócił do Sydney, a raport twierdzi, że jest w dobrym zdrowiu.

Ósmy nieśmiertelny pozostanie w kręgach NFL w tym sezonie z Newcastle Knights, klubem, w którym zdobył dwa ważne tytuły w swojej 14-letniej kadencji w klubie.

Wcześniej członek sztabu szkoleniowego Parramatta Eels, Johns ściśle współpracował z Mitchellem Mosesem jako oddany trener klubu.

Andrew Jones udziela instrukcji podczas treningu Warriors na Mt Smart Stadium w grudniu 2011 roku, kiedy był trenerem umiejętności klubu.  Zdjęcie / Dziekan Purcell
Andrew Jones udziela instrukcji podczas treningu Warriors na Mt Smart Stadium w grudniu 2011 roku, kiedy był trenerem umiejętności klubu. Zdjęcie / Dziekan Purcell

W Knights, Johns będzie pomagał w nowej formacji dwóch połówek klubu, gdy drużyna chce awansować do finałów trzeci sezon z rzędu.

Klub Hunter został niedawno złapany w wyniku opadu z klubu nocnego w Newcastle po tym, jak gracz programisty uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa Covid.

Epidemia wybuchła w wyniku grudniowego wydarzenia w Argyle House, które szybko stało się bardzo rozpowszechnione.

Rycerze zostali zmuszeni do zamknięcia wszystkich operacji piłkarskich na pozostałą część roku, mimo że wszyscy inni gracze uzyskali wynik negatywny.

„To nie była łatwa decyzja ani taka, którą podjęliśmy bez długiej dyskusji, ale była właściwa” – powiedział Danny Boderos, dyrektor generalny Knights ds. futbolu.

„W obecnej sytuacji w Newcastle kontynuowanie treningu było bardzo ryzykowne i czuliśmy, że jest to właściwy kierunek działań.

„Podjęliśmy trudne wezwanie, aby usunąć nasze operacje piłkarskie z naszej bazy treningowej i wcześniej zamknąć Boże Narodzenie.

„Nasi gracze będą musieli stosować dobrą logikę zarówno w odniesieniu do ich zdrowia, jak i indywidualnych wymagań treningowych w tym okresie”.

READ  Golf: Brooks Koepka nie może ukryć swojej nienawiści do Brysona DeChambeau w wywiadzie z PGA Championship

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top