Wimbledon obiecuje pomoc dla polskiej pomocy humanitarnej dla Herkoksu na Ukrainie

Wimbledon obiecuje pomoc dla polskiej pomocy humanitarnej dla Herkoksu na Ukrainie

Polska gwiazda tenisa Hubert Herkogs obiecał zapłacić 100 euro (105,54 dolarów) za każdy wygrany bilet na Wimbledon na pomoc humanitarną na Ukrainie.

Po potwierdzeniu niedzielnej obietnicy, siódme ziarno będzie mieć nadzieję, że jego potężny serwis nastąpi zaraz po Wielkim Szlemie Lawn.

Odpowiednie dla Bull Courts, Hurricane’y zajmują trzecie miejsce na liście tych, którzy w tym roku zdobyli 452 bramki podczas ATP Tour – za znakomitymi Amerykanami Johnem Isnerem i Reillym Obelką.

Siedemdziesiąt asów Harrocksa pochodzi z sześciu meczów na boisku, a 25-latek wygrał w zeszłym tygodniu turniej tuningowy w Halle, gdzie w finale pokonał numer 1 na świecie Daniela Miedwiediewa.

„Chciałbym ogłosić, że od jutra obiecuję przekazać 100 euro za każdy bilet, który zagram na Wimbledonie, aby pomóc mieszkańcom Ukrainy. Mam nadzieję, że moja usługa działa lepiej!” Pisał na Twitterze.

Hurricane’y rozpoczęły swój sezon Wimbledonu przeciwko Hiszpanowi Alejandro Davydovicowi Fokinie w pierwszej rundzie w poniedziałek.

Po inwazji Moskwy na Ukrainę Rosja i Białoruś zakazały graczom gry w tegorocznym Wimbledonie Wielkiego Szlema, który Rosja nazwała „operacją specjalną”.

Codzienny biuletyn Sabha

Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w Turcji, jej regionie i na świecie.

W każdej chwili możesz opuścić grupę. Rejestrując się, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania i Politykę prywatności. Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega Polityce prywatności i Warunkom korzystania z usługi Google.

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *